MIESZKANIA DO WYNAJĘCIA W MYŚLENICACH:)

 • 12 cze 2017

  Wynajmę mieszkanie na terenie Myślenic, min. 2 pokoje

  1

Makijaż ślubny - gdzie?

 • 23 kwi 2017

  Angelika Tatka

  4 4

PIT 2015 ROZLICZANIE I CZEKANIE NA ZWROT

 • 21 kwi 2017

  Ja też dostałam już na szczęście :)

 • 20 kwi 2017

  I jak tam Wasze pity? Ja czekam na jeden z 7go, a drugi z 8go i kasy nie widać

  1

ginekolog -jakiego polecacie?

 • 24 sty 2017

  Ja chodzę do dr Łapy, bardzo sympatyczna i konkretna kobieta. Wcześniej chodziłam prywatnie do Krakowa, ale to nie była opieka, której oczekiwałam, ponieważ to moja pierwsza ciąża.

  2 3
 • 18 gru 2016

  Z tego co wiem to Chęciński teraz współpracuje z Ujastkiem

  3 16
 • 15 paź 2015

  Nie mam zamiaru się z nikim kłócić, jedynie chciałam posłużyć dobrą radą. Każdy ma prawo jechać tam, gdzie chce.. Nie tylko ja się wypowiadałam o lekarzach z Krakowa, więc nie wiem czemu wyskok akurat na mnie :)

  10 20
 • 15 paź 2015

  Przepraszam bardzo, ale czasem lepiej jechać gdzie indziej do lekarza, który umie się profesjonalnie zająć pacjentką, a przy okazji może pomóc przy porodzie w szpitalu, gdzie warunki są nie do porównania z Myślenicami. Kraków nie jest na drugim końcu Polski, żebym nie mogła pisać tutaj na forum o tym lekarzu. Może akurat ktoś nie chce rodzić w Myślenicach, a właśnie w Krakowie? Więc po co ten złośliwy komentarz? Skoro tutaj Ci odpowiadają lekarze to fajnie, ale może niektórym nie i wolą wydać na paliwo czy na busa i mpk, więc daj im możliwość dowiedzenia się czegoś :) Znam dużo osób w Myślenicach, które powiedziały, że nigdy nie będą rodzić w MC tylko właśnie w Krakowie. A co do Maliny to miałam namyśli to, że lekarz zleca odpowiednie badania, dużo rozmawia i zawsze można na niego liczyć.

  7 32
 • 13 paź 2015

  A ja polecam dr Gołąbka, który przyjmuje w Scanmedzie na ul. Podgórskiej (Galeria Kazimierz). Doktor jest wiceordynatorem na Ujastku. Bardzo ładnie prowadzi ciążę, wykonuje szczegółowe badania i można liczyć od niego na pomoc, jesli chodzi o poród :)

  5 25

Pani Dr ginekolog na NFZ? Znacie?

 • 24 sty 2017

  W przychodni koło szpitala, tam gdzie kiedyś przyjmowali interniści, 2 piętro.

  1
 • 24 sty 2017

  dr Łapa, bardzo sympatyczna :)

  5

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

 • 7 sty 2016

  Ja akurat nigdy nie mam z nimi problemów, takie włosy jakie chcę to takie dostaje, a jeśli nie mam pomysłu to zawsze mi coś doradzą. Każdy ma prawo wypowiedzieć się tutaj, więc sobie wypraszam :)

  2 8
 • 4 sty 2016
  gosia2897 napisał/a:

  Chciałabym ściągnąć kolor czarny z włosów i mieć swój natruralny kolor, jakiego fryzjera polecacie i gdzie :) będe wdzięczna za info :)

  Zdecydowanie, fryzjerzy od Damiana Pulchnego lub on sam :)

  1 14

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

 • 3 lis 2015
  pawel1990 napisał/a:

  W której hurtowni kupi się tanio wódkę Stock? Ok 160 butelek.

  jedź do selgrosa, do Krakowa. różnica na wódce to około 2-3 zł na butelce.
  W Myślenicach palace była za 25 zł, a w selgrosie w ofercie weselnej za 21 :)

  1

ZAGINIONE/ZNALEZIONE/POTRZEBUJĄCE POMOCY ZWIERZĘTA

 • 2 paź 2015
  lulu napisał/a:

  Ludzie to mają tupet..... a potem wypadek nieszczęście tak jak wyżej zmiażdżona miednica itp. Ale takie wypowiedzi świadczą o bardzo "lotnej kulturze" właścicieli. Sama mam psa i zdaję sobie sprawę z odpowiedzialności za niego w każdej chwili.

  Dokładnie :) Ja nigdy bym nie pozwoliła swojej suczce biegać bez opieki, tym bardziej w takiej ruchliwej okolicy. No, ale niestety niektórzy wolą psa wypuścić, bo przecież to wolna istota i pies się sam "wyprowadzi" na pole lub przypiąć go przy budzie... :/

  3 1
 • 1 paź 2015

  B666 on często się pląta w tamtych okolicach, kiedyś udostępniłam post na facebooku i zostałam przez właścicielkę psa "opieprzona", bo to jej pies i ona może sobie decydować o tym, że biega sam bez opieki :)

  2
 • 15 lip 2015

  Dzisiaj po ulicy Średniawskiego latał kundelek, wysokość ponad kolano, kolor sierści mieszany biały z popielem. Piesek zerwał się ewidentnie ze smyczy lub spod budy, miał obrożę oraz pasek skórzany przypięty do niej. Chciałam go złapać, lecz się nie udało. Pies był bardzo wystraszony, poleciał w stronę Bysiny.

  2
 • 9 lip 2015

  Nie zginął może komuś młody husky?

  4
 • 27 mar 2015

  Będę go wypatrywać, jeśli go zobaczę to go złapię i przekaże fundacji dla szkockich :)

  2
 • 26 mar 2015

  Dzisiaj po osiedlu latał piękny owczarek szkocki, niestety nie zdążyłam go złapać.

  2

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

 • 23 cze 2015

  Nie chodziło mi raczej o sklep z ciuchami, tylko na przykład jakąś kawiarnię, sklep ze zdrową żywnością

  1
 • 19 maj 2015

  Witam! Mam pytanie jakiego sklepu lub usług Wam brakuje w Myślenicach?
  Po co musicie jeździć specjalnie do Krakowa?

  4

czego brakuje w Myślenicach i co w nich zmienic???

 • 19 maj 2015

  Witam! Mam pytanie jakiego sklepu lub usług Wam brakuje w Myślenicach?
  Po co musicie jeździć specjalnie do Krakowa?

  3

Krzyszkowice: Wybuch gazu w szkolnej kuchni

 • 22 mar 2015

  ROZPORZĄDZENIE MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ I SPORTU
  z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach

   

  § 2. Dyrektor zapewnia bezpieczne i higieniczne warunki pobytu w szkole lub placówce, a także bezpieczne i higieniczne warunki uczestnictwa w zajęciach organizowanych przez szkołę lub placówkę poza obiektami należącymi do tych jednostek.

  § 3. 1. Jeżeli przerwa w działalności oświatowej szkoły lub placówki trwa co najmniej 2 tygodnie, dyrektor dokonuje kontroli obiektów należących do szkoły lub placówki pod kątem zapewnienia bezpiecznych i higienicznych warunków korzystania z tych obiektów.

  2. Z ustaleń kontroli sporządza się protokół, który podpisują osoby biorące w niej udział. Kopię protokołu dyrektor przekazuje organowi prowadzącemu.

  Do zasilania urządzeń gazowych może być stosowany gaz płynny w butlach (propan-butan ), pod warunkiem instalowania w jednym mieszkaniu, w warsztacie lub lokalu  użytkowym nie więcej niż dwóch butli, przyłączonych do urządzeń gazowych , o zawartości gazu do 11 kg każda :

  · butle powinny być umieszczone w odległości co najmniej 1,5 m od urządzeń promieniujących ciepło (grzejniki, piece itp.), z wyłączeniem zestawów kuchni gazowych  oraz ogrzewaczy promiennikowych i konwekcyjnych z szafkami na butle,

  · butle należy umieszczać z dala od urządzeń powodujących iskrzenie,

  · butle należy instalować w pozycji pionowej oraz zabezpieczyć przed uderzeniem,    przewróceniem lub przypadkowym przemieszczeniem,

  · temperatura pomieszczeń, w których instaluje się butle nie może przekroczyć 35 C .

  2