Przekształcanie działek

 • 27 kwi 2016

  My też się wybieramy. Zobaczymy na żywo który z radnych leje wodę.... Który mieszkańcom mówi co innego a głosuje inaczej!? Miejmy nadzieję że przyjdzie sporo ludzi. Zwłaszcza że po Bulinie, Łękach i w Osieczanach widziałem porozwieszane informacje dotyczące dzisiejszego powiedzenia. No bardzo jestem ciekaw...

  22 2
 • 31 mar 2016

  Dzwoniłem właśnie do szanownych radnych... I okazało się że Łęki, Bulina i Zawada będą najprawdopodobniej trzecie od końca!!!! Czyli jakieś 3lata czekania. Jeżeli faktycznie nic nie zrobimy to oni będą robić z nami co chcą. Proponuję wszystkich zainteresowanych na udanie się na obrady Rady Miasta i walczenie o swoje!!!! Tak być nie może, że w ostatniej chwili przesunął nas na koniec kolejki!!! Data obrad Rady Miasta ma być znana około 15 kwietnia.

  31
 • 30 mar 2016

  Tak właśnie zamierzamy zrobić.
  Na pewno tak tego nie zostawimy!!! Choćbyśmy mieli całą wsią przyjechać!!!

  36 1
 • 30 mar 2016

  I tak właśnie jest cały czas!!! Obiecują a w ostatniej chwili kolejność się zmienia bo radni TAK SOBIE POSTANOWILI!!! Moja działka jest już w studium... I pocieszają że to połowa sukcesu... I co z tego ??? Jak od 8 lat nie mogę wybudować działki. Dodam że na Bulinie są osoby które i od 10 lat się nie mogą doczekać!!! Naszą miejscowość nie pierwszy raz przesuwają w kolejce... Bo nie ma pieniędzy albo za mało wniosków. Ale jak gmina nie ma pieniędzy to chyba znacznie taniej wyjdzie przekształcić w takiej małej Bulinie!!! A że mało wniosków.... No mało bo mała miejscowość!!!! I od lat zbywają nas takimi absurdalnymi argumentami!!!! Jakby jacyś jaskiniowcy tu mieszkali!

  36 1
 • 29 mar 2016

  Właśnie dzwoniłem do Urzędu... okazuje się że przekształcanie działek na terenie łęki/Bulina znowu ma być przesunięte....
  Skandal!!! Czekamy już OSIEM lat!!!
  Bo niby mało wniosków!!! Ale jak ma taka mała miejscowość konkurować z takim Głogoczowem pod względem ilości złożonych wniosków?
  Przecież wiadomo, że to jest nie logiczne!!!
  Szanowna Władzo!!! Może warto przekształcać działki w takich małych miejscowościach... bo wyjdzie duuuużo taniej, no i.... tam też mieszkają LUDZIE!!!
  którym się cały czas obiecywało, że na początku 2017 roku będą mieć przekształcane swoje działki z rolnych na budowlane!!!!

  72 4

Pizzeria w myślenicach

 • 21 lip 2015

  najlepsza pizzeria w Myślenicach to zdecydowanie CAMORRA. Zawsze są smaczne , ze świeżymi składnikami i w atrakcyjnych cenach!!! najbardziej smakuje mi spinaci. Lokal przytulny i co najważniejsze bardzo czyściutko również w toalecie. obsługa miła.

  36 10