Policja: Wypalanie traw to przestępstwo. Są pierwsze kary

 • 12 kwi 2015

  A dlaczego kar nie dostają także Ci , którzy hodują takie trawska miedzy domami sąsiadów ????

  1 1

Porozumienie gmin: Pierwszy krok do otwarcia zalewu w Dobczycach?

 • 8 mar 2014

  taa, ludzie mają źle wybetonowane szamba, no może i prawda. Ale proszę się zastanowić bądź zapytać gdzie szambowozy wywalają zebrane ze szamb nieczystości. ... Bo właśnie do zapory :O

  12

WYPADEK NA PASACH W JAWORNIKU 17.01.2014

 • 20 sty 2014
  Erre napisał/a:

  Osoby, które chcą mieć kładkę niech się zbiorą, poskładają i sobie ją zbudują. 3 dni roboty koszt jakieś 10 tysięcy max 15 i po sprawie. Żadnej filozofii tutaj nie ma.
  Trzeba być idiotą albo złodziejem jeśli się buduje kładkę za ponad milion i robi się to przez kilka lat

  hm albo trzeba być urzędnikiem a to taki synonim idioty i złodzieja

  tak tak, poskładają się, zbudują sobie w trzy dni.... nie no proszę

  2 2
 • 17 sty 2014

  wydaje mi się, że tutaj kładka jest bardziej potrzebna niż przy "kurce"

  15 1

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

 • 5 wrz 2013

  teraz już trzeba się zmieścić w 7-ce podobno ..

  4

Poród w myślenickim szpitalu i wszystko co z nim związane

 • 15 lip 2013
  Mini napisał/a:

  ania2120 napisał/a:Dziewczyny czy są tu jakieś pacjentki lek. Witolda W. Chciałam zapytać o cesarkę (nie na życzenie) a słyszę naprawdę dziwne opinie na ten temat i zaczynam się bardzo denerwować :(Ania a po co na wybierać cesarkę na życzenia jak można rodzić SN ja tego nie rozumiem...... gdybym ja mogła rodziłabym SN........ po co komplikowac sobie życie ??

  gdybym tylko mogła rodzić SN .... niestety nie mogę. Dlatego chciałam porozmawiać z kimś kto był operowany przez lek ww.

 • 15 lip 2013

  Dziewczyny czy są tu jakieś pacjentki lek. Witolda W. Chciałam zapytać o cesarkę (nie na życzenie) a słyszę naprawdę dziwne opinie na ten temat i zaczynam się bardzo denerwować :(

 • 5 kwi 2013

  Rodziłam w szpitalu w Myślenicach, jakiś czas temu. Nie chciałam mieć cc jednak na tym się skończyło, niestety. Mimo to mój poród trwał 3 dni. Co mogę powiedzieć - położne wszystkie prócz jednej bardzo fajne. Lekarze no cóż niektórzy tam nabierali dopiero wprawy...
  Jedyna mądra decyzja uratowała moje życie i co ważniejsze życie mojego dziecka. Cała ciąża przebiegała bez komplikacji, prawidłowo.
  Jeśli chodzi o moją opinię nie rodziłabym tam normalnie drugi raz, ale to tylko przez to co tam przeszłam, inne kobiety przy mnie rodziły szybko i łatwo, oczywiście na tyle na ile można powiedzieć, że poród może być łatwy. Jeśli miałabym mieć CC poraz drugi to wybrałabym Myślenice.

  4