xyz

Zakaz wstępu do lasów osobom nieupoważnionym. Do 11 kwietnia

 • 4 kwi 2020

  Najważniejszym aktem prawnym w każdym państwie jest konstytucja. Posiada ona szczególną moc prawną. Wszystkie inne akty prawne muszą pozostawać z nią w zgodzie i na niej opierać swoją moc.

  8 3

XXI Droga Krzyżowa ulicami Myślenic

 • 19 mar 2018

  Przesłanie do Pana Burmistrza Macieja Ostrowskiego !
  Wielki Post to czas intensywnego życia duchowego, zerwania z grzechem i nawrócenia do Boga, pokuty, walki z własnymi słabościami i z mocami zła. W ramach zadośćuczynienia i odkupienia swoich win , proponuję Panu Burmistrzowi wzięcie udziału w Drodze Krzyżowej wraz z Komendantem i Kierownikiem Straży Miejskiej . Pozdrawiam .

Tak będzie wyglądać myślenicki Rynek w 2020 roku. Na jego przebudowę gmina otrzymała 25 mln zł

 • 13 mar 2018

  bono marycha ci zryła beret !

  2 1

Myślenice: Zakaz wjazdu na Rynek? Tak, ale od 1 kwietnia

 • 13 mar 2018

  mirekm to Ty powinieneś się wybrać do szkoły ! Od ulicy Kościuszki nie będzie wjazdu ani przejazdu przez rynek , czyli samochodem nie dojedzie pod szkołę kumasz ?!

  5

Dr. Chęciński a poród w Myslenicach

 • 31 mar 2017

  Szanowny Panie Doktorze Dudek !
  W samych superlatywach opisuje pan oddział , którego jest pan Ordynatorem. Niestety wszyscy wiemy że prawda jest brutalna ! Pisze Pan że oddział zajmuje 3 miejsce w województwie ha,ha ... kto robił ten ranking ?!
  Odział ten nawet na 30 -te miejsce nie zasługuje !!!! Niech pan lepiej powie ile spraw sądowych toczy się przeciwko panu z powodu niekompetencji zawodowych (najniższy współczynnik śmiertelności pacjentek? )
  Pisze pan cytuję : "jak trzeba być małym i zawistnym człowiekiem".. właśnie pan jest tego przykładem !
  Pisze pan też że do zarabiania pieniędzy trzeba mieć talent , ma pan rację pan ma niezwykły talent !!!(o czym mogą powiedzieć pana pacjentki !) A pro po wydawania pieniędzy ma pan super klasę np. nurkowanie w Indiach itp..( a w tym czasie pana pacjentki w ciężkim stanie pozostawione bez fachowej opieki na oddziale !!!) Użył pan na początku tekstu słowa : dezawuować tj.: «pomniejszać czyjeś zasługi lub wartość czegoś» ha,ha.. nie będę tego komentować !
  Panie Doktorze zamieszczam poniżej przyrzeczenie lekarskie to tak w gwoli przypomnienia , jak by pan doktor zapomniał . Pozdrawiam i życzę sukcesów w pracy zawodowej !

  Kodeks Etyki Lekarskiej

  PRZYRZECZENIE LEKARSKIE

  Przyjmuję z szacunkiem i wdzięcznością dla moich Mistrzów nadany mi tytuł lekarza i w pełni świadomy związanych z nim obowiązków przyrzekam:

  obowiązki te sumiennie spełniać;
  służyć życiu i zdrowiu ludzkiemu;
  według najlepszej mej wiedzy przeciwdziałać cierpieniu i zapobiegać chorobom, a chorym nieść pomoc bez żadnych różnic, takich jak: rasa, religia, narodowość, poglądy polityczne, stan majątkowy i inne, mając na celu wyłącznie ich dobro i okazując im należny szacunek;
  nie nadużywać ich zaufania i dochować tajemnicy lekarskiej nawet po śmierci chorego;
  strzec godności stanu lekarskiego i niczym jej nie splamić, a do kolegów lekarzy odnosić się z należną im życzliwością, nie podważając zaufania do nich, jednak postępując bezstronnie i mając na względzie dobro chorych;
  stale poszerzać swą wiedzę lekarską i podawać do wiadomości świata lekarskiego wszystko to, co uda mi się wynaleźć i udoskonalić.

  17 58

Myślenice: Pijana 34-latka podejrzana o spowodowanie stłuczki

 • 16 maj 2014

  Śiwy zrobił jej mieszankę "wybuchową " i podmienił butelki ! Zemścił się za laxigen !

  4 1

Pijany motorowerzysta oferował policjantom 20 000 zł łapówki

 • 16 maj 2014

  Miał przy sobie tyle kasy po drodze rozwalił bankomat w Tokarni !

  7 2

Komendant policji Zbigniew Filiczak odszedł na emeryturę

 • 2 kwi 2013

  Nic się nie zmieniło w KPP w Myślenicach , mimo nominacji do Oscara p.Artura Święcha . Zachowanie niektórych pracowników , brak odpowiedzialnośi i kompetencji pozostawia wiele do życzenia .
  Zwłascza w WRD wydział ruchu drogowego , tam jest wolna amerykanka młodzi aspiranci zachowują się jakby byli komendantami , wszystko i wolno wyśmiewć bez powodu inteligentnych i wykształconych mieszkańców Myślenic bo sami skonczyli tylko szkołę policyjną w Legionowie , a tam nie uczą kultury osobistej ! Nie wspomnę już o naczelniku i kierowniku WRD Ci Panowie to jakby byli ministrami MSW , nawyki z kp z Dobczyc jak to w Koziarowie bywa . Dyżurni kp to Panowie w większości z Rudnika , nie rozmawiają normalnie tylko godają gwarą rudnicko -sułkowicką i i wprowadzają obywateli miasta w błąd z powodu swojej nie kompetencji ! Panie Komedancie proszę brać przykład z byłego emerytowanego komendanta B.Białka za jego kadencji był porządek , kutura i kompetencja !
  Pozdrawiam M.I

  4 2