PIT 2015 ROZLICZANIE I CZEKANIE NA ZWROT

 • 23 mar 2019

  Ja składałam 24 lutego i mam zwrot już na koncie.

  1
 • 27 sty 2018
  juuuu napisał/a:

  Witam!!! czy składał już ktoś Pita??? ciekawe ile w tym roku trzeba będzie czekać....

  Ja składałam elektronicznie 17.01.2018, a 25.01 miałam już na koncie zwrot. Więc na tą chwilę, raczej długo nie trzeba będzie czekać.

  9 1

Wywoływanie zdjęć :)

 • 23 paź 2017
  dzeks napisał/a:

  A gdzie w Myślenicach wydrukują mi plakat? Plakat jest oczywiście uprzednio wydrukowany. Format A3.

  Powinno to zrobić w puncie ksero/pieczątek - Marlet. Ostatnio robiłam wydruk na A0, więc tym bardziej A3 powinni mieć. Ale przypuszczam, że plakat jest kolorowy, więc będzie na pewno trochę kosztował.

Gdzie w Myślenicach ubezpieczyć się na wakacje?

 • 20 lip 2017

  W każdej agencji ubezpieczeniowej. Nie będę wymieniać z nazw bo znowu będzie, że to reklama. Generalnie wszędzie tam gdzie ubezpieczają samochody, można również wykupić również polisę na taki wyjazd.

  1

Sterylizacja kotki

 • 18 lip 2017
  dzeks napisał/a:

  Chciałbym jeszcze dopytać o koszt i czy to jest w jakiś sposób niebezpieczne dla kotki?

  Każdy gabinet ma swoje ceny, więc najlepiej popytać. Jeśli chodzi o niebezpieczeństwo, to praktycznie każdy zabieg niesie ze sobą ryzyko oraz możliwość komplikacji. Tyczy się to zarówno ludzi jak i zwierząt. Jeśli trafi się na fachowego weterynarza, to wyjaśni wszystko na miejscu podczas rozmowy. Odpowie na każde pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości.
  Moje kotki był wysterylizowane, już wieczorem brykały po domu. Nie było żadnych problemów.
  Dla mnie - osoby która na co dzień spotyka się z bezdomnymi zwierzakami, mały kotkami, które ktoś bezmyślnie rozmnożył i wywalił - sterylizacja jest podstawą. Wielu ludzi mówi, że ja" nie sterylizuje bo pilnuję mojej kotki/suki", a później dodają ogłoszenia pt. "oddam małe kotki/pieski bo zwierzę uciekło i pojawiły później maluchy". I później te zwierzaki kończą nie wiadomo gdzie. Albo są po prostu wywalane jak śmieci.
  Sterylizacja nie jest rzeczą naturalna, ale żyjemy w XXI wieku i ludzie dzisiaj też nie żyją "w zgodzie z naturą". Przynajmniej większość.

  14
 • 17 lip 2017
  rose19 napisał/a:

  Ciekawa jestem, za co te minusy na dobrego weterynarza? Co? Konkurencja? Jak dla mnie to najlepszy weterynarz w mieście, sama miałam tam kastracje kotki. Płaciłam około 120-50zl. Kota oddają wybudzonego a to nie zawsze tak jest u innych w Myslenicach! Leczę tam tylko zwierzęta i ceny o niebo mniejsze niż u innych. I minusujcie, a ja dalej będę polecać :)

  Ciągle się zastanawiam, co mają niby oznaczać te plusy i minusy - dla mnie to dziecinada. Zamiast podać argument, dlaczego się z ktoś nie zgadza z opinią, to woli dać minusa.
  Ja też będę zawsze polecać Dobrego Weterynarza, bo zawsze mogłam liczyć na pomoc - bez względu na porę. Sterylizowałam tam dwie kotki i dwa kocury i zawsze było wszystko w porządku.
  Gabinetu Vetmedica nie znam osobiście, jednak też słyszałam o nim dobre opinie. Ale nigdy nie leczyłam tam zwierzaka, więc nie mogę osobiście go polecić. Każdy ma prawo wyboru - idzie tam gdzie uważa. Ja polecam gabinet, który sama znam.

  11 1
 • 16 lip 2017

  Polecam gabinet Dobry Weterynarz - zaraz obok poczty. Jeśli dobrze pamiętam płaciłam chyba od 100 do 120 zł. Czasem gminy wydają "talony" na darmową sterylizację. Nie wiem czy akurat nasza gmina ma coś takiego, ale zawsze można popytać.

  12 10

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

 • 19 mar 2017
  natala05 napisał/a:

  Nie polecam Pani tnie jak popadnie porażka nigdy tam nie wrócę!

  A możesz napisać konkretnie u kogo byłaś? I w którym salonie? Bo sama miałam zamiar się wybrać do tego w Polance.

  7 1

SOLARIUM W MYŚLENICACH

 • 18 mar 2017
  celineczka napisał/a:

  Nowe solarium na K.Wielkiego był ktoś?

  Polecam. Byłam wczoraj. Ładnie urządzone, tak nowocześnieł. Lampy bardzo dobre - byłam tylko na 5 minut i widać efekty. Do tego miła i przyjazna obsługa.

  7 5

Sułkowice: Piekli placki dla Mateusza Chrobaka. Zebrali prawie 19 tys. zł

 • 7 mar 2017

  Czy ktoś może mi podać numer KRS na który można przekazywać 1% dla Mateusza? Szukałam, ale są różne strony więc wolę się upewnić.

  4

ZAGINIONE/ZNALEZIONE/POTRZEBUJĄCE POMOCY ZWIERZĘTA

 • 1 lut 2015

  Wczoraj tj 31.01.2015, przybłąkał się do nas mały psiak. Szukamy właściciela albo nowego domu. Psiak jest w Drogini/k Myślenic
  zdjecie

  5
 • 1 sty 2014
  gondol napisał/a:

  W noc sylwestrową, wystraszony petardami, uciekł York w okolicy ul. Kraszewskiego. Jeśli ktoś spotka - bardzo proszę o info.

  Wczoraj przed 19 taki York przebiegał pod mostem Zakopianką. Niestety zanim zdążyliśmy zawrócić, żeby go zgarnąć już go nie było.

  1
 • 30 gru 2013

  W Osieczanach znaleziono biszkoptowego labradora. Poszukiwany właściciel
  zdjecie

  5
 • 12 sie 2013

  Pilnie szukamy domów tymczasowych a najlepiej stałych dla 2 kociaków, które w piątek tj. 16.08.2013 wracają z adopcji. Okazało się, że jeden z domowników ma alergię i nie mogą zatrzymać kotów.
  Kociaki mają ok 3 -4 miesiące.
  Sprawa dosyć pilna, bo zostało tylko kilka dnia. Prosimy o pomoc.

  zdjecie
  zdjecie
  zdjecie
  zdjecie

  5
 • 30 lip 2013
  Malgorzata___ napisał/a:

  Maniek i Mańka już w swoich domach :)

  To super :) teraz szukamy jeszcze domku dla uroczej Tosi? Może znajdzie się tu ktoś kto jej zapewni dom?

  1

Kwesta Na rzecz przytuliska w Harbutowicach

 • 27 lip 2013
  Psiarz napisał/a:

  Czy moglibyscie Panstwo podac dane bankowe na ktore mozna dokonywac przelewow dla przytuliska .

  Psiarz

  Dane do przelewów:
  Fundacja im. Bożenny Chechlińskiej
  ul. Lubelska 12/10, 30-003 Kraków
  Konto: Bank PEKAO S.A. I/O Kraków
  Nr: 55 1240 1431 1111 0010 2542 8516

  Dane do przelewów zagranicznych:
  IBAN: PL 55 1240 1431 1111 0010 2542 8516
  SWIFT: PKOPPLPW

  dla sterylizacji zostało utworzone subkonto:
  Nr: 78 1240 1431 1111 0010 2861 7753

  Strona internetowa: http://www.przytulisko.harbutowice.pointblue.com.pl/
  a na facebooku: https://www.facebook.com/harbutowice/info

Przytulisko w Harbutowicach

 • 25 lip 2013

  Zwracam się do ludzi, którym nie jest obojętny los zwierząt o pomoc w szukaniu domów dla psów z Przytuliska w Harbutowicach.
  Na pewno są tutaj osoby, które mają konto na facebooku mogą wejść na stronę Przytuliska i udostępniać zdjęcia psiaków jakie tam są. Może Wy przygarniecie jakąś psinkę, a jeśli nie to może któryś z Waszych znajomych.
  Niebawem przyjdzie zima, dlatego zależy wszystkim aby chociaż część zwierzaków odnalazła ciepły dom.
  Link do strony przytuliska na Facebooku: https://www.facebook.com/harbutowice
  A osoby nie posiadające Facebooka mogą wejść na stronę: http://przytulisko.harbutowice.pointblue.com.pl/ gdzie znajdują się informacje jak można pomóc w inny sposób.
  Liczy się każda pomoc

  4 2

Przeprowadzą kwestę na rzecz przytuliska w Harbutowicach

 • 25 lip 2013

  Bardzo się cieszę, że będzie ta zbiórka. Ja chciałabym prosić wszystkie osoby, które posiadają konto na Facebooku, aby pomogły w szukaniu nowych domów dla psiaków. Zdaję sobie sprawę, że nie każdy może zabrać psa, ale poprzez udostępnianie ich zdjęć, może któryś z Waszych znajomych zdecyduje się przygarnąć psiaka.
  Podaję link do strony Przytuliska w Harbutowicach, gdzie są zdjęcia oraz wszystkie informacje.
  https://www.facebook.com/harbutowice
  Z góry dziękuję

  10

Rejestracja pojazdów to jakiś koszmar.

 • 4 lip 2013

  Jestem często w wydziel komunikacji i nie narzekam na obsługę. Ale narzekam na system który wydaje numerki. - jak dla mnie totalnie szwankuje. Przykład dzisiaj. Jest godzina 14. Na stanowisku A jest 5 czynnych stanowisk, zero w kolejce, a system nie wydaje numerków. No ale kurde, jeśli popatrzę na godziny pracy do widzę, że czynne jest do 15!! Więc sorry jest jeszcze godzina!!

  6 1

Lekarz uprawniony do badań kierowców

 • 2 kwi 2013

  Dzięki wielkie :)

 • 1 kwi 2013

  Witam,
  czy ktoś mi może powiedzieć, gdzie w Myślenicach przyjmuje lekarz uprawniony do wystawienia zaświadczenia lekarskiego dla kierowcy. Nie chodzi mi o psychotesty, tylko takie podstawowe.
  Chodzi o to, że miałam prawko czasowe, które teraz się kończy i muszę zrobić badania. Tylko jakoś nie mogę znaleźć info o takim lekarzu w Myślenicach. Więc będę wdzięczna za pomoc. :)

  3 2