Wszystko umiejący ??

 • Olaf Dzierżoński 23 mar 2013

  Koleżanko "maui" ja to wszystko rozumiem, ale tak powinno być !
  Obecnie pracuje w Niemczech i tu każdy ma "swój wachlarz obowiązków". Ale jak ktoś wymaga umiejętności w dziedzinach hydraulicznych, elektrycznych, transportowych oraz handlowych, to gruba przesada. Takie zachowanie szukającego pracownika, blokuje młodym osobom miejsca pracy. Bo który młody chłopak zaraz po studiach ma takie doświadczenie ?? Takie coś niszczy Polskę sukcesywnie i od dawna, większość młodych Polaków szuka pracy poza granicami kraju - ja też, ażeby nie odliczać czy do 1-go starczy mi na chleb, czy w przyszłości będę miał dzieciom co do garnka włożyć.
  Nie chciał bym tu dokładać koleżance, miałem swoją działalność gospodarczą i to nie jest tak, że trzeba wyzysk robić. Jest druga strona medalu, którą tworzą urzędnicze kruczki prawne. Są skonstruowane tak aby oskrobywać nas w każdym calu. Efekt systemu III RP, którzy popierają tacy o to wyzyskiwacze, tłumacząc się ZUS'ami itp. Brak pracy dla młodych, a propaganda każe sobie radzić, to sobie radzą. Później ludzie się dziwią takimi o to wydarzeniami:
  http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-poscig-jak-z-komedii-sensacyjnej-zlodziej-siedzial-na-masce-,nId,945713

  3 6
 • Olaf Dzierżoński 23 mar 2013

  http://ogloszenia.miasto-info.pl/dam-prace/8720,sprzedawca-kierowca.html
  znający się na hydraulice
  znający się na elektryczności
  doświadczenie w prowadzeniu pojazdów
  doświadczenie w sprzedaży.

  Proszę Państwa czy to nie jakaś kpina ?? Zarobki zapewne 1600 zł na ręke.
  Czy w tym kraju nie ma już porządnych pracodawców. Typowym błędem w Polsce jest "wszystkoumiejętność" a zarazem "nic umiejętność". "Co to wszystkiego to do du.y"

  13 7