Okulista/leczenie wzroku dzieci i dorosłych

 • 18 sie 2013
  ag2012 napisał/a:

  Ja osobiście polecam Panią dr Beatę Kaczmarek z Krakowa. Trafiłam do niej z moja wówczas trzymiesięczną córeczką i jestem bardzo zadowolona z wizyty. Długo szukałam okulisty dla niemowląt i tak czytając jakieś forum trafiłam na Jej nazwisko i nie żałuję. Pani Doktor wytłumaczyła nam wszystko bardzo dokładnie i dodała wiary ze wszystko będzie dobrze. Wpisując w google Jej nazwisko możesz poczytać również wiele innych pozytywnych opinii.

  A ile kosztuje wizyta, czy przyjmuje może na NFZ, czy długo trzeba czekac na termin?

  1
 • 17 sie 2013

  Dr Jach, przyjmuje przy szpitalu obok sklepu medycznego. Wczesniej trzeba sie umówić telefonicznie.

  2 4

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

 • 8 sie 2013
  larak2 napisał/a:

  orientuje się ktoś która strażnica pomieści wesele na ok 220 osób? :)

  Straznica w Trzebuni

  6 3

"Kto ma tyle wdzięku..." - tak śpiewała Natalia Hodurek [WIDEO]

 • 18 lip 2013

  REWELACJA :)

  426 105

Poród w myślenickim szpitalu i wszystko co z nim związane

 • 9 cze 2013
  kazdoor napisał/a:

  Witam, ostatnim razem czyli 3 lata temu:) rodziłam w Myślenicach, wtedy nic nie trzeba było zabierać dla dziecka, czy teraz dużo się zmieniło? coś słyszałam o pampersach i ubrankach, proszę o podpowiedź ostatnio rodzących Pań:)

  Obecnie trzeba mieć ze sobą pampersiki i chusteczki nawilżone dla maluszka. Najlepiej wkładać po kilka sztuk <3-4>pampersow do wózka i uzupełniać bo jak się da więcej to szybko znikają :) Ubranka dla dzidziusia i nosidełko potrzebne są w dniu wyjścia do domu, w trakcie pobytu dziecko jest ubierane w rzeczy szpitalne. Warto się zaopatrzyć w podkłady BELLA MAMA gdyż nie ma tak jak było przynajmniej 2 lata temu, ligniny. Rodziłam dwa miesiące temu i ososbiście polecam szpital.

  3
 • 24 kwi 2013

  Rodziłam 2 tyg temu i również polecam!! Porodówka super, położne miłe, ciągła opieka. Na położnictwie tak samo, opieka godna polecenia.

  3 1
 • 9 kwi 2013
  niunka571 napisał/a:

  witam nie wie ktoś czy w dniu terminu moge sie zgloscic do szpitala na ktg i zrobia to bezplatnie czy trzeba plcic normalnie . moj lekarz ma wolne i nie wiem

  Można się zgłosić w każdej chwili. Jest to bezpłatne. Trzeba się zgłosić na SOR i tam zarejestrować. Ja byłam kilka dni temu, przed terminem porodu i tak to wyglądało. Pozdrawiam

  2
 • 4 kwi 2013

  Siateczkowe mateczki bardzo przydatne i można je kupić w każdej z aptek.

  2
 • 20 mar 2013
  kama79 napisał/a:

  Ja nie chodziłam i już dwa porody przeżyłam a trzeci przede mną.Ale co kto lubi... Ma ktoś termin na początek kwietnia?:)

  Witam. Ja mam termin na 13 kwietnia :)

  1

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

 • 25 mar 2013

  Polecam dr.Marte Pacie - OPTIMADENT. Super podejscie do dzieci. Moja dwulatka dzięki fajnemu podejściu Pani dr. dzielnie przeszła pierwszą wizytę i chętnie tam wróciła ponownie.

  4 26