Kościół katolicki

 • 26 lut 2015

  Jak was chłopek pięknie podpuścił. Gość się miota i wymyśla jakieś brednie a Wy wszyscy z nim dyskutujecie, a tu nie ma po co. Na 100% to jakiś lewak albo co gorsze mason i szuka sobie "współwyznawców". Niedługo walnie wam jakąś smutną historyjkę, że zna kogoś kto był molestowany przez księdza, albo że on był i będzie w was próbował wzbudzić jakieś skrajne emocje. Należy pamiętać, iż po pierwsze największą sztuczką szatana jest to, że ludzie uwierzyli że nie istnieje, a po drugie "będzie wielu fałszywych proroków".

  8 10

ALARMUJECIE: Wandale ponownie grasują na Zarabiu

 • 2 gru 2014

  I jak tu się nie zgodzić? Kolejne wybory wygra ten kto będzie postulował "zlikwidowanie nieudolnej straży miejskiej"

  6 1

Nowy starosta

 • 2 gru 2014
  Misiekk napisał/a:

  Tomal znowu został starostą
  Jak to możliwe że mniejszość znowu wygrała? :)
  Ci ludzie żadnego honoru nie mają aby tylko się dorwać do kasy.
  Po co chodzić głosować jak cała ta banda i tak się poukłada jak będzie chciała.

  I to jest racja. Obsadzili swoje posadki przez kilka kadencji i porobiły się kliki razem z lekarzami, dyrektorami, prezesami, sędziami i prokuratorami i z Urbańskim na wodociągach i kto ich teraz ruszy? Urzędników przybyło a idąc do jakiegokolwiek urzędu trzeba się wystać w kolejce i i tak się nic nie załatwi. Co to wogóle za pomysł aby taki "starosta" albo "burmistrz" mógł być dłużej niż dwie kadencje?!!

  25 22

Tradycja

 • 2 gru 2014

  To właśnie racja...

  4
 • 1 gru 2014

  Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Chciałem zapytać czy dostrzegacie jeszcze "Ducha świąt" wśród nas Myśleniczan i w naszym mieście?

  5 10