WODA 2019: Tworzymy raport powodziowy dzień po dniu. Trwa szacowanie strat [WIDEO]

 • 24 maj 2019

  Burmistrz to człowiek dostający daninę.

  Ile zarabia?
  Co burmistrz? ;)

  4 3

DOBRY! MECHANIK - naprawa i usługi samochodowe w Myślenicach

 • 23 maj 2019

  Mechanicy nie siedzą, ale politycy to już tak -.-

  Może być prywatnie, byle ogarniał. Ktoś, coś?

  1
 • 23 maj 2019

  Witam, czy to forum przegląda ktoś kto podjąłby się sprawdzenia mojego auta? Chodzi o chłodzenie silnika, ewentualnie wymiana uszczelki. Szukam kogoś kto ogarnie. Jakby co to pisać na priv, a może polecieć kogoś. Dzięki z góry.

Turystyka Piesza

 • 11 sie 2013

  Będzie jakiś wypad? Może znowu coś grupowego? Spakujecie plecaki?

 • 7 cze 2013
  bb84 napisał/a:

  Planuje ktoś weekend w gorach??

  :-) Ja z pewnością od sierpnia może nawet lipca - to się okaże. Liczę że zbierze się w miarę stała grupa wypadowa kto wie może na ambitniejsze eskapady gdzieś dalej - co do ostatnich jestem na "tak" jeśli zaglądają tu osoby które odkryły w sobie podróżnicze pasje. M

  1
 • 26 maj 2013

  Wspominając bezprecedensowy wypad załączam pozdrowienia dla wszystkich uczestników. Echhh, nie ma to jak cooling stóp w majowym śniegu :-d. Proszę o namiarki jeszcze jedną osobę poznaną o 5.00 na Dworcu - ten niewyspany model to ja ;-). Z pozostałymi liczę na e-mailową wymianę fotek (dane wrzucam na PW, odezwijcie się). Tutaj góreczki mam w zasięgu ręki, biegałem wczoraj między nimi, 26 km tam i z powrotem asfaltem i troszeczkę zmęczyło :-p. W nagrodę otoczenie jak z reklamy Milki i krówki na zboczach. Trzymajcie kurs!

  1
 • 16 maj 2013
  OnaMyśleniczanka napisał/a:

  Może ma ktoś ochotę wybrać się w tą niedzielę w góry. Preferowane Tatry.

  Kurka no.. siła wyższa - w niedzielę niestety wyjeżdżam :-/. Ty i ewentualnie inni chętni - konkretne pytanko czy może być sobota? Walczę na tym forum o takie inicjatywy i dlatego soboty bym nie odpuścił. OnaMyśleniczanka: Twoja inicjatywa dlatego określ jaka górka/w jaki sposób się kontaktować/zbiórka w Mcach czy w Zako/gdzie i o której.
  :-)

  1 1
 • 10 maj 2013

  Lubię poznawać w spontanicznych okolicznościach bywa że wynikają z nich bardzo pozytywne znajomości. Tymczasem jednak trzeba chyba będzie przerzucić się na ściśle tematyczne fora. Bardziej radowałaby grupa wędrowników stąd niż dorywcza zbieranina z jakiś porozrzucanych po kraju miejscowości ale taki już los. AdrianoF - myślę że w przyszłości czasami do was dołączę. U innych silnej motywacji do wspólnych eskapad nie widać. Wspólnymi chęciami można zdziałać wiele a ja ciągle marzę o czymś nowym :-)

  1
 • 22 kwi 2013

  Czarm fajna inicjatywa niestety ludzie chyba nie chcą poznawać się tą drogą, alternatyw w tym mieście brak. AdrianoF miałem inne plany na weekend ale dzieki za informacje. Najlepiej nie liczyć na nic mimo to napiszę że między 1 a 5 maja co najmniej raz się gdzieś wybiorę: Babia G., Turbacz, Luboń. Liczę na to, że wcześniej czy później jakoś się wszyscy poznamy i ze sobą oswoimy. Wspólne spotkanie np. w kawiarni mogłoby myślę dużo zdziałać :-) Tatry chętnie jednak później bo niebawem będę uciekał od naszego polskiego ambarasu.

  1 1
 • 16 kwi 2013

  Ps. pozdrawiam spotkanego w drodze ornitologa z Krakowa, jeśli czasem tu zagląda. Fajnie jest posłuchać wiosennych ptasich treli.

  1
 • 16 kwi 2013

  Heh, ja chyba będę pędził z drugim podejściem na Kotoń w ten weekend, choć w ciągu paru dni mogę zapałać chęcią na inną górkę. Ostatnio wyruszyłem spod Aquariusa zbyt późno, mając zresztą świadomość, że nie dotrę do celu. Widzę też, że jak dotąd nie zważałem na to, czy kogoś wyciągnę ze sobą, czy nie, tak teraz w pojedynkę jakoś dziko i już nie ta frajda. Wniosek, że człowiek jest istotą społeczną nawet w górach :-) Więc cenię sobie towarzystwo i jeśli dołączycie to będzie pięknie :-)

  1
 • 12 kwi 2013

  Ja idę w niedzielę. Odpowiada mi bardziej góra w pobliżu, Kotoń mógłby być. Grupowe wyjście byłoby extra, pytanie czy nadal są chętni.

  1

Rekreacyjne bieganie

 • 11 sie 2013

  Zarabie to rzeczywiście relaksacyjnie albo gdy ścieżki mokre i błotniste ale zależałoby mi na pobieganiu w szerszym składzie bez jakiś kryteriów bo biegających u nas nie za wiele. Niezależnie od płci - chętnie.

  3 1

Trail running

 • 3 cze 2013

  Dobrze że zaistniał odrębny temat. Napomknę że będę chciał sprawę pociągnąć w tym kierunku żeby przynajmniej od lipca/sierpnia można było we wspólnym towarzystwie pogonić po terenie. Okazja taka byłaby w każdy jeden dzień weekendu. Nie zawody - zamiast tradycyjnej rywalizacji współpraca w dążeniu do celu. Fajnie gdyby taką formułę biegania wsparł ktoś obyty w imprezach, o komercji nie ma mowy, po prostu czysta frajda. O powodzeniu zadecydują jak zwykle indywidulane chęci. Otoczenie jest rewelacyjne.

Panie a Panowie <co wiemy o sobie>

 • 12 kwi 2013

  To prawda, że kobiety czasem oczekują domyślenia się; może być to zrozumiałe z co najmniej kilku powodów. Ale niekiedy komunikat jest wprost nie do ogarnięcia, np. to co pisze kobieta w pierwszym komentarzu pod artykułem o telefonie do radia czy publikacji na fb - przecież nie wiadomo, kto powinien się domyśleć: ktoś konkretny, czy obojętnie kto.

  2 3

II Wiosenny Bieg Myślenicki [WIDEO]

 • 12 kwi 2013

  W takim towarzystwie można by pobiegać ;-). Ledwie parę miejscowych, niepopularny u nas to sport, oj nieeeeeeeee. Pozostaje przygoda z odtwarzaczem mp3 w uszach :-d.

  1 1

II Wiosenny Bieg Myślenicki

 • 7 kwi 2013

  No, dzięki za opinię :)

 • 6 kwi 2013

  Cholerka.. wahałem się czy wziąć udział w biegu, kiedy dotarło do mnie że zdecydowana większość uczestników jest sportowcami z różnych małopolskich klubów to było jak wiadro zimnej wody ;-d. Przemyślałem sprawę: przecież mam zupełnie inne cele w bieganiu niż uczestnicy tych zawodów i to przeważyło szalę decyzji. Dodatkowo mogłoby nieźle po ambicji pojechać, zniechęcić zupełnie do tego pięknego sportu, gdyby się zdarzyło przybiec na końcu.. chociaż może nie byłoby tak źle, kto wie :-p.

  Jeśli zaglądają tu osoby o podobnym nastawieniu, które pragnęłyby przeżyć przygodę z regularnym bieganiem w terenie bez stopera w ręku, ze wsłuchaniem się w swój organizm i wyczuleniem na otaczającą przyrodę, to odezwijcie się na PW. Nóż wyjdzie z tego coś fajnego? ;-)

  Zainteresowani nordic walking też powinni zwierać szeregi. Nie wiecie, co tracicie ;-).

  1 2

Naprawa pralek

 • 20 mar 2013

  Ja chcę te namiary... Thx;-)