REWOLUCYJNA pizzernia w Myślenicach

 • 16 mar 2013

  Powodzianin_, dalej chcesz się w to bawić?

  Ja do tej pizzerii nie wejdę, ale wydaje mi się, że wiele osób - szczególnie młodych - może być zainteresowanych takimi "przekąskami". Cóż, nie moja sprawa. Przejdziesz się, to się przejedziesz.

  1 3

Porysowane samochody na ulicy Rzemieślniczej i Armii Krajowej

 • 12 mar 2013

  Mogę napisać, że odezwał się ten, który nigdy nie próbował przedostać się przez Myślenice, używając własnych nóżek.
  Za kierownicą siedziałem, może nie tak dużo jak Ty, ale trochę jeżdżę. Zastanawia mnie tylko jedno, niektórzy żałują dwóch złotych na parking, a zostawiają samochody gdzie popadnie. Uważasz, że to jest rozsądne?
  Nigdzie nie nawoływałem do przemocy i niszczenia, jestem pacyfistą i należę do elektoratu Ruchu Poparcia Palikota, ale chamstwo kierowców musi zostać ukrócone. Najlepiej przez ośmieszanie - dlatego wkładanie (nie naklejanie!) za wycieraczki karnych członków jest jak najbardziej okej.

  5 15
 • 11 mar 2013

  mój samochód, mój samochód, mój samochód. Przestrzeń miejska należy do wszystkich.

  Nie! dla bezmyślnego niszczenia czyjegoś dobytku, ale tak! dla karania kierowców, którzy swoimi idiotycznymi manewrami utrudniają ruch pieszych. Nie jest trudno zauważyć, że czym lepsze auto, tym częściej zajmuje 2 miejsca albo stoi byle jak.

  Ostatnio byłem świadkiem, jak kretyńsko ustawione auto (na poboczu, w pobliżu zakrętu) omal nie stało się przyczyną wypadku drogowego.

  6 37

"Trudne sprawy" w Myślenicach

 • 12 mar 2013

  Chociażby oglądali "Przeminęło z wiatrem", nie wyciągnęliby z niego nic pozytywnego. Może nie każdy ma tak wybitne zdolności jak Ty, dlatego postaraj się szanować takich ludzi.
  Podejrzewam, że niespecjalnie czekają oni na dyskusję z Tobą. Co innego krakowska bohema...

  5 3
 • 12 mar 2013

  Mnie wydaje się za to, że inteligentny człowiek potrafi wyciągnąć pozytywy z wszystkiego, nawet z największego badziewia.
  Pójdę trochę dalej i powiem, że budowanie opinii o czyjejś inteligencji na podstawie tego, co ogląda w tv (gdzie 85% programów to bełkot), źle świadczy o tejże u wysuwającego takie wnioski. :)

  Jeśli chodzi o Myślenice w "Trudnych sprawach", to nigdy nie widziałem. Zaznaczam, że obejrzałem przynajmniej 3/4 odcinków!

  5 3

Budka z oscypkami?

 • 12 mar 2013

  Ależ oscypki są bardzo dobre - wręcz pyszne. Ale jest trochę racji w tym, że parking pod Dekadą nie jest najlepszym miejscem na ich sprzedawanie. Odpalane auta "intensywnie dymiom", a to nie jest zdrowy i relaksujący dymek.

  4 3

Tak powstawała płyta zespołu HellHaven - "Beyond The Frontier" [WIDEO]

 • 11 mar 2013

  twórców trzeba szanować, jednak muzyka powinna przede wszystkim promować otwartość i tolerancję. Muzyka metalowa moze trwale szkodzić umysłowi i obniżać koncentrację. Chciałbym, byście nagrali jakąś płytę w stylu nowoczesnego popu.

  Przypomnijcie sobie historię norweskiego degenerata - Varga Vikernesa. Nie chcemy takich zachowań w Myślenicach. Pokój i tolerancja!

  2 8

Nowa moda: Internetowy "Wirus" Harlem Shake dotarł do Myślenic

 • 11 mar 2013

  Ma bardzo dużo, Rowerku. Dzięki temu uczą się otwartości i mogą konfrontować swój światopogląd z najlepszymi wzorcami. Przez to stają się pełnoprawnymi uczestnikami dzisiejszego życia kulturalnego. Potrafią szukać wartości i piękna, a to czyni ich życie lepszym.

  12 5
 • 11 mar 2013

  Rowerek, a co to ma wspólnego z Myślenicami? Jakiś frustrat chciał zabłysnąć w necie i zrobił filmik. Filmik w ogóle nieśmieszny, wręcz obrzydliwy.

  10 5
 • 11 mar 2013

  Rowerek i BoskiMarek, macie strasznie ciasne horyzonty. To dobrze, że nasza młodzież podąża za światowymi trendami. Trzeba być otwartym na to, co niewątpliwie jest dobre.
  Młodzież powinna szaleć, bawić się i kształtować postawę pełną tolerancji.

  14 5

Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

 • 11 mar 2013

  Szkoda, że ten kebab nie jest ostry. Naprawdę szkoda. Ale cena wydaje się być naprawdę korzystna.

  4 2
 • 11 mar 2013

  Załóżmy, że przyjdę na tego kebaba i kupię pikantnego. Jest naprawdę pikantny?

  Rowerek, jak Ci nie pasuje, to stołuj się w Spontiuszu!

  4 1
 • 10 mar 2013

  Interesuje mnie głównie to, co mogę znaleźć w zakupionej bułce. Wiesz, rodzaje mięsa, dodatki, surówki, sosy.
  Wydaje mi się, że to jednak ma znaczenie. W Myślenicach zrobiło się ostatnio strasznie kiepsko pod względem kebabów - Rowerek ma nieco racji. Kiedyś kebaby miały smak. Teraz poprosisz o wieprzowe mięso, a i tak często dostaniesz kurczaka, tylko tak zalanego i spapranego, że nie ma sił, aby się zastanawiać, co to jest.

  2 4
 • 10 mar 2013

  ja uważam, że kebab w Łękach nie należy do tych najlepszych w powiecie. Sprzedają tam raczej średnią zapychałkę.

  Bardzo interesuje mnie Twoje przedsięwzięcie, valdi. Możesz coś więcej napisać? Mam nadzieję, iż nie będziesz nawiązywał do tradycji pewnej pizzerii o wątpliwej jakości.

  3

Samozwańczy stróże prawa: Rysują samochody i przyklejają wulgarne naklejki na szybach

 • 11 mar 2013

  Frustracja małomiasteczkowych chytrusów, którzy świata poza swoim samochodem nie widzą. Przejdźcie się do Krakowa i zobaczcie, jak wielu ludzi korzysta z rowerów. Może w Myślenicach także powinno się postawić na rowery.
  Stanie jeden z drugim samochodem, zastawi wszystko i dumnym krokiem dorobkiewicza zmierza ku najdroższym sklepom, by kontynuować swój konsumpcyjny styl życia.
  W dodatku wyobraźcie sobie przystojnych uczniów i piękne uczennice miejscowych liceów pomykających na rowerach.

  9 78

Co dobrego w Myślenicach?

 • 11 mar 2013

  Tylko narzekamy i narzekamy. Może pora na porcję pozytywnych wiadomości!

  Pierwsza jest taka - coraz więcej miejsc na płatnych parkingach.

  1 1

GASTRONOMIA OPINIE - pizzerie, puby, kawiarnie, restauracje, kebaby, bary

 • 11 mar 2013

  Czy można gdzieś w Myślenicach zjeść pyszne pierogi?

  1 3