Aktualności z Trzemeśni

 • April April 19 paź 2018

  Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich zarządza Ośrodkiem Zdrowia - patrz na członków reprezentacji. Napisz KRS 0000144165 zaznacz, że szukasz w rejestrze Stowaszyszenia i wyświetl dane
  https://ekrs.ms.gov.pl/web/wyszukiwarka-krs/strona-glowna#_48_INSTANCE_j9bTqzHkxEEl_%3Ddanepodmiotu

  1 1
 • April April 19 paź 2018

  Zmiany w Łękach na pewno nie są dziełem jednego człowieka bo na to pracuje wiele osób - co widać u nich na FB, ale pomoc radnego na "wyższych szczeblach" na pewno dobrze im służy. Zmiany widać gołym okiem. To samo jest w Porębie zmiany i tylko zmiany na lepsze oczywiście, a w Trzemeśni jak było tak jest ... każdy ma oczy i niech sam oceni.
  Teraz są wybory - wybierzmy dobrze.
  Na jednej karcie TYLKO jeden krzyżyk :)
  A oto nasi "PARAFIALNI" kandydaci;

  DO RADY GMINY:
  Okręg nr 3 - Borzęta, Bulina, Chełm, Droginia, Krzyszkowice, Łęki, Osieczany, Polanka, Poręba, Trzemeśnia, Zasań, Zawada (w sumie 8 mandatów)

  KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA OSTROWSKIEGO
  1. SKÓRA Anna (58 lat) Trzemeśnia
  2. HAJDAS Alicja Sabina (48 lat) Zasań
  3. WAWRO Weronika Anna (22 lat) Łęki
  4. DĄBROWSKI Kazimierz (53 lat) Trzemeśnia

  KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „BEZ UKŁADÓW”
  1. MALINOWSKI Wojciech Andrzej (59 lat) Trzemeśnia
  2. KĘSEK Magdalena (37 lat) Łęki
  3. MAJKA Katarzyna Agnieszka (41 lat) Poręba

  KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. TOPA Stanisław (55 lat) Łęki
  2. ŁABĘDŹ Małgorzata (59 lat) Trzemeśnia
  3. JAŚKOWIEC Małgorzata Maria (44 lat) Zasań
  4. ZELEK Rafał Sławomir (42 lat) Poręba

  KUKIZ'15
  nie ma

  DO RADY POWIATU OKRĘG nr 1 (Myślenice)

  KWW FORUM ZIEMI MYŚLENICKIEJ
  1. WIECZOREK Dorota (46 lat) Łęki
  2. MOTYKA Agnieszka (29 lat) Poręba
  KWW WSPÓLNIE DLA POWIATU
  1. DĄBROWSKI Jacek (59 lat) Trzemeśnia
  KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. SUDER Stanisław (51 lat) Trzemeśnia
  2. HORECKA Monika (41 lat) Zasań
  KWW POROZUMIENIE ZIEMI MYŚLENICKIEJ
  1. PODMOKŁY Gertruda (34 lata) Trzemeśnia
  KUKIZ'15
  nie ma

  Nie oceniajmy radnych po tym co dzieje się przed wyborami - to szaleństwo remontów ;) patrząc pod tym kątem to chciałbym by wybory były co roku :) Oceniajmy ich po tym, co robią dla nas przez cały okres swojej kadencji.

  1 2
 • April April 18 paź 2018

  Czy radny z Trzemeśni może się czymś pochwalić tak jak radny z Łęk? https://www.facebook.com/SolectwoLeki/photos/pcb.878705118919975/878700528920434/?type=3&theater

  10 1

Wodociąg z Kamiennika - Trzemeśnia

 • April April 4 mar 2016

  W sobotę o godz. 16:00 w szkole podstawowej w Trzemeśni jest zebranie wiejskie będzie można posłuchać wywodów włodarzy. Jeśli nie zaprotestujemy, zrobią co chcą. Likwidując wodociąg wiejski będą monopolistą i mogą dyktować stawki jakie chcą. Praca i pieniądze, które włożyli mieszkańcy w ten wodociąg pójdą na marne.

  22 2

Dni Myślenic - Sukces czy Żenada?

 • April April 29 lip 2013

  A ja byłam wczoraj na koncercie Zakopower na dniach Łodygowic koło Żywca i nie żałuję. Za wstęp pobierali 10 zł od dorosłej osoby (dzieci za darmo) ALE WARTO BYŁO. Spokojnie, kulturalnie, a zespół dał czadu - czego się spodziewałam :) Wolę zapłacić wstęp i dobrze się bawić z dziećmi, aniżeli przeżyć kolejne rozczarowanie.

  28 4

angielski w Myślenicach

 • April April 4 mar 2013

  Nie chodziło mi o rady czy zapisać dziecko czy też nie na język obcy, ale o opinie o szkołach języka angielskiego dla dzieci w Myślenicach :/ Widocznie takie czasy, że niektórzy nie rozumieją co czytają... A odnosząc się do tego co pisaliście. Nie mam zamiaru zapisać dziecka 4 - 7 lat do szkoły gdzie będą wbijać mu reguły pisowni gramatyki - na to będzie mieć czas później, poczynając od szkoły podstawowej po studia, na tym opiera się tam system nauki języka - a szkoda. Bardziej chodziło mi o system nauczania języka angielskiego metodą Callana. Sama uczyłam się rosyjskiego, niemieckiego i angielskiego w szkole metodą reguł i terminów gramatycznych - co w tamtym czasie bardzo zniechęciło mnie do języków obcych. Nauka języka obcego - zwłaszcza dla dzieci - powinna odbywać się poprzez zabawę - mówiąc inaczej prosto, łatwo i przyjemnie.

  9 9
 • April April 1 mar 2013

  Wiem, że już jest taki temat, ale osoby tam wypowiadają się TYLKO o kursach dotyczących osób dorosłych, nikt nic nie pisze o dzieciach. Chciałabym się dowiedzieć czy ktoś ma doświadczenie z kursami dla dzieci z języka angielskiego w Myślenicach. Gdzie warto zapisać dziecko w wieku 4 -7 lat. Proszę o opinie :)

  2 2