Budżet Obywatelski Myślenice 2018: To ostatni moment na oddanie głosu

 • Maria 15 wrz 2017

  no Zawada się nie popisała ..pomysły bez sensu..a tyle kasy
  może coś dla dzieci...plac zabaw a nie stroje

  27 7

PIT 2015 ROZLICZANIE I CZEKANIE NA ZWROT

 • Maria 30 mar 2017

  tak..ja składałam 27 lutego i dalej nic, nie rozumiem tego systemu rozliczeń

  1 1

Ogrzewanie domu dofinansowanie ?

 • Maria 8 mar 2017

  zastanówcie się dwa razy zanim zdecydujecie się na przerobienie instalacji..ja ogrzewam gazem pierwszy rok i widz ąc rachunki zaczynam żałowac.gaz jest bardzo drogi a grzejniki nigdy nie są ciepłe, może tylko na chwilę.

  6 2

Lekarz rodzinny w Myślenicach

 • Maria 17 lut 2017

  Niestety nie polecam Doktor Zwierzchowskiej.Owszem bardzo miła , ale nie ma pojęcia o leczeniu, i bardzo mnie zawsze krępowało jak myśli i patrzy się na człowieka że aż głupio.

  5 7
 • Maria 17 lut 2017
  Malena napisał/a:

  A czy oprócz doktora Przały i doktor Ślęczki jakiś inny lekarz rodzinny w rejonie Myślenic jest jeszcze wart polecenia, gdyż do nich niestety nie można się już zapisać. Może ktoś z Państwa zapisany jest do pani doktor Anny Zwierzchowskiej i mógłby wyrazić na jej temat swoją opinię?

Ogrzewanie domu ....pompa ciepła

 • Maria 20 gru 2016

  witam

  Sinski napisał/a:

  Zastanawialiśmy się z żoną bardzo długo nad zamontowanie pompy ciepła zarówno gruntowej jak i powietrznej. Konsultowaliśmy się z kilkoma firmami które zrobiły nam wyceny. Ostatecznie zamontowaliśmy kocioł gazowy. Rachunki za gaz wychodzą około 125 zł w tym jest ogrzewanie domu, ciepła woda i płyta gazowa do gotowania. mamy kominek z rozprowadzeniem ciepłego powietrza po pokojach ale zwyczajnie nie opłaca się w nim palić bo miesięcznie to koszt około 400 zł ( 2 kubiki ) Palimy tylko dla klimatu w wekendy. Pompa ciepła to fajne urządzenie ale koszt instalacji nie zwróci się raczej nigdy.

  W cuda to ja nie uwierzę że w sezonie zimowym masz tak niski rachunek za gaz..
  nie nabierajcie ludzi , gaz to bardzo drogie ogrzewanie , mam piec za 10 tys, dom 120 metrow , dobrze ocieplony i w zimie rachunek 400-500 zł/miesiac

  29 5

Nowe rachunki po podwyżce wody

 • Maria 23 cze 2016

  a czy istnieje możliwość aby licznik od wody szwankował? miał ktoś z Państwa taki przypade
  k?

  6 1
 • Maria 23 cze 2016

  Szanowni Państwo,

  Dzisiaj otrzymałam mailowo rachunek za wodę, głowa mnie rozbolała , analizując widzę przebiegłość zarządzających w tym burmistrza żeby obniżyć abonamenty o grosze a przy tym podnieść opłatę za kubik wody i ścieków o ponad 1 zł czy ktoś nie może z tym nic zrobić>
  Przecież niedługo nie zarobimy na rachunki!
  jesteśmy 4 os,rodziną, cały dzień w pracy,oszczędzamy bardzo i do zapłaty mam ponad 200 zł/mies.
  W sasiedzikich gminach opłaty sa o 30 % niższe,gdzie sprawiedliwosć?

  45 1

Mandaty na Słonecznej.

 • Maria 20 maj 2016
  DONATA napisał/a:

  ale na Sienkiewicza parkuje cały urząd miasta i panowie strażnicy ich się nie czepiają.

  no nie tak do końca, ja raz do gazowni poszłam podac odczyt licznika..dosłownie 5 min i stanęłam 0,5 metra od pasów i dostałam mandat..tam szczególnie panowie z okna pilnują...a że mają 2 kroki przylecieli natychmiast i nie ma zmiłuj się " bo tylko na 5 minut"

  11 7

NC+ w rynku na rogu w Myslenicach - sprzedawca to jedna wielka pomylka!!!

 • Maria 8 mar 2016

  a ja kiedyś chciałam kupić pilot do dekodera , poinformowali mnie że tego modelu pilota już nie ma i za 30 zł dali mi stary używany i porysowany..wróciłam tam i zwróciłam im uwage i jakims cudem nowy pilot który chciałam się znalazł....
  to oszukiwanie ludzi, naprawiają stare piloty co się zwracam po zakończeniu umowy i wciskają ludziom.

  5 2

Karta Pojazdu - zwrot za wydanie karty pojazdu

 • Maria 8 mar 2016

  witam,

  ja płaciłam 500 zl 10 lat temu ale jakis recykling 500 zl a nie za karte pojazdu....
  czy ktoś wie o co chodzi?

Gastroskopia..boję się, czy ktoś miał to badanie?:(

 • Maria 18 kwi 2015
  Skarbek napisał/a:

  Polecam tylko w Certusie dawna Telefonika dr. Panuś tak gastroskopia jak , i kolonoskopia mistrzostwo świata. Można mu zaufać całkowicie .

  Nie zgadzam się z opinią !!! kolanoskopia może i do przeżycia..ale gastroskopia tortura jakich mało! Nigdy w życiu! 100 zł więcej i Kr można zrobić w 5-cio minutowym uśpieniu ,nawet się nie zorientowałam kiedy miałam badanie..dodatkowo robią test na helikobakter w cenie ...
  dr Panuś owszem może i miły,ale bardzo mało zaangażowany,..wiadomo dla niego to rutyna...
  chętnie pomogę i dam dobry namiar na priv zeby reklamy nie robić...

  6 5

Prezydent 2015

 • Maria 8 kwi 2015
  marko napisał/a:

  A co Kaczor był lepszy? Ciągle kłótnie o to kto gdzie ma jechać...lecieć... Teraz jest cisza i spokój i tak właśnie powinno być. Prezydent pełni funkcje reprezentacyjną w Państwie, a nie pierwszego pieniacza kraju i opozycjonisty.
  Ja tam PISowi szczerze za prezydenturę dziękuję...

  Był krótko prezydentem ale cenił swoją ojczyznę i rodzinę..był partiotą...widocznie ci zaszkodził bo zabrał się za złodzieji i oszustów ..ludzie uczciwi to docenili. Wierzę że kiedyś prawiedliwości stanie się zadośc..przykro mi że mój kraj upada...nie za taką ojczyzne ludzie życie oddali podczas wojny! wstyd -w grobach się przewracają!

  26 11
 • Maria 7 kwi 2015

  i co pomimo że wszyscy wiedzą jak jest , pójdą głosować dalej na Komorowskiego bo tak z "przyzwyczajenia'..?
  a on sobie siedzi na ciepłym krzesełku i z każdym cacy ..karteczka uśmiech od ucha do ucha..to jest wasz wymarzony prezydent? ludzie otrząśnijcie się!

  30 7
 • Maria 7 kwi 2015

  Istne żarty chyba sobie robicie.Ludzie zagłosujcie na tą osobę która ma szanse wygrać a nie na figurantów wymienionych powyżej którzy nic nie znaczą .
  Moim zdaniem tylko Andrzej Duda może coś w Polsce zmienić, dajcie mu szansę bo obecny rząd zrujnuje nas do końca, bedziemy musieli pracować do śmierci!

  36 41

Po wodzie przyszła podwyżka za śmieci. Tak rządzi nasza władza lokalna

 • Maria 27 mar 2015

  czegoś nie rozumiem..u nas na wsi zółte worki zabierają raz na miesiąc , do tego czasu trzeba magazyn śmieci robić w domu..worki sa rozdawane w mniejszej ilości niż przysługują na pakiet...i jeszcze podwyżka? ludzie to są jakieś jaja...gdzie my zarobimy na te opłaty gminne? jak z pracą coraz gorzej..

  22

Porysowane samochody na ulicy Rzemieślniczej i Armii Krajowej

 • Maria 1 mar 2013

  a mi kiedyś ktoś nakleił na tej ulicy wulgarną naklejkę z penisem , informującą żeby tam nie parkować. Niech ktoś się tym wreszcie zajmie!!

  9 7