A w Myślenicach Sąd robi takie rzeczy

 • 9 gru 2015

  Pamiętacie jak Policja aresztowała obraz Bogny Becker:)

  3 14

Co zmienić w Dniach Myślenic żeby każdy był zadowolony?

 • 28 lip 2014

  kto był to widział. Dlaczego mimo tylu stolików tyskiego - nie dało się kupić piwa. stałem w kolejce 30 minut. tragedia, na tyle ludzi tak mało barów nie wiem czy zauważyliście ale na większych imprezach są specjalne urządzenia do lania piwa

  6 12

Dni Myślenic 2014

 • 27 lip 2014

  kto był to widział. Dlaczego mimo tylu stolików tyskiego - nie dało się kupić piwa. stałem w kolejce 30 minut. tragedia, na tyle ludzi tak mało barów nie wiem czy zauważyliście ale na większych imprezach są specjalne urządzenia do lania piwa.

  8
 • 27 lip 2014

  ktoo

  1

Polplast - jaja sobie robią

Praca "Jan" ktoś wie jakie warunki i płace?

 • 20 lut 2014

  dziękuje, poczytałem i nie najlepiej to wygląda,

  9 1
 • 20 lut 2014

  dzięki za zainteresowanie, szkoda tylko że tak naprawdę nie uzyskałem odpowiedzi:(

  11 1
 • 19 lut 2014
  aska_aska19 napisał/a:

  Ich głupota,bezsilność i niezaradność i nic nam do tego,nie żyjmy życiem innych i ich sprawami,jeśli możemy pomagajmy,nie komentujmy,nie oceniajmy:):)

  Dziękuje. Jeżeli możemy pomagamy)

  9 3
 • 19 lut 2014
  szUsty napisał/a:

  Pytanie o warunki pracy i wynagrodzenie na forum faktycznie jest dziwnym pomysłem z uwagi na to, że nigdy nie możemy być pewni że otrzymamy prawdziwą odpowiedź, przez co możemy zaprzepaścić szansę znalezienia fajnej pracy. Przecież nigdy nie mamy pewności że osoba odpowiadająca na nasz post jest wiarygodna i ma sprawdzone informacje. Niech taka osoba zacznie odradzać, straszyć złymi warunkami (jesteśmy na forum- pełno tu smutasów, flustratów i konkurencji :)) osoba szukająca pracy zasugeruje się "dobrymi radami", pracę na starcie odrzuci i nigdy nie będzie miała pewności czy zrobiła dobrze. A wystarczy podejść, zapytać na miejscu, przyobserwować pracowników...choć z tego co wiem u Jana na razie nie ma przyjęć:) molo, skąd masz tę propozycję? Na pewno to nadal aktualne? :)

  Nareście coś z sensem. Masz wiele racji jednak na tym forum jest tyle głupot że można posiłkować się też opiniami innych przed podjęciem decyzji odnośnie nowej pracy. Co do Jana znam jedną osobę tam pracujące i jej wdł. niej to złodziej i cha..m. Z drugiej strony są ludzie których nikt nie zadowoli.....
  Z innej beczki jeżeli jeżeli na forum pytania odnośnie polplastu kurdeszu czy coopera nie dziwią, dlaczego post o "jan" znika przez 3 razy aż do konfrontacji z admin-em??

  18 2
 • 19 lut 2014
  anula napisał/a:

  z tez tego co wiem wynagrodzenie w naszym kraju płatne jest miesięcznie. Idąc do pracy ustala się warunki. Obawiam się molo, że w Twoim przypadku to pracodawca będzie stratny. Za ten tekst byłbyś spalony jako pracownik. Ludzie tacy jak Ty nigdy nie znajdą pracy i wiecznie będą obciążeniem dla ludzi pracujących, płacących podatki.
  Nie rozumiem takich ludzi. Zachowujesz się jakby mamusia wysłała Cię w końcu do roboty a Ty robotę pi...sz.
  Albo nie mam kasy, łapię co jest, zarabiając nawet grosze w międzyczasie szukam coś lepszego albo...piep..e robotę mieszkam i stołuję się u mamusi. Jeśli zadałeś pytanie takie jak zadałeś to znaczy, że jesteś nieudacznikiem nie potrafiącym zadbać o własne sprawy, w dodatku co gorsza-leniwym. W życiu bym Cię nie zatrudniła nawet do sprzątania kibla.

  gadasz głupoty. to że ktoś nie chce iść do pierwszej.... nie oznacza że jest na utrzymaniu mamy. Jeżeli nie mam kasy łapie co jest, nie znaczy że mam iść do pracy w której mnie nie szanują, a tego nie wiem. Jeżeli wdł twego zdania mam iść do takiej pracy to sama jesteś nieudacznikiem. Zarabiać groszę? zależy co dla kogo - nie ubliżaj ludziom którzy zarabiają mniej. Pytanie jest proste i oczekiwałem prostej odpowiedzi!!! nie mylić z "prostackiej" jaką otrzymałem od ciebie. Swoim komentarzem podważyłaś całkowicie sens forum jako żródła informacji i opinii.

  14 3
 • 19 lut 2014

  stracę 3 miesiące żeby zobaczyć ile zarobie

  9 9
 • 18 lut 2014

  ponawiam

  8 3
 • 18 lut 2014

  na pewno jest tak zainteresowany moją osobą że osobiście zemną będzie rozmawiał:)

  11 8
 • 18 lut 2014

  szukam i nie widzę. mam propozycję pracy i nie wiem na co mogę liczyć?

  2 9
 • 18 lut 2014

  jw

  4 8

Meble na wymiar i gotowe

 • 28 lis 2013

  nie ale za stolarstwo domowe dziekuję z racji tej że wszystko muszę sam wymyślić a w sklepie zobaczę jakieś aranżację. meble systemowe nie zawsze znaczą papierowe.

  2
 • 27 lis 2013

  gdzie polecacie kupić meble nie interesuje mnie stolarstwo tzw "domowe"

  2

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

 • 20 lut 2013

  a gdzie zakupić meble - co polecacie?? potrzebuje wypoczynek i meble do dziecięcego?