Dobry kamerzysta/ WESELE

 • 22 kwi 2013

  Kolejny raz na tym forum zmieniasz kobiecie płeć, czuję się wyróżniona :) Dlaczego to kobiety w większości wypowiadają się w tym wątku? Może, dlatego, że to właśnie My przywiązujemy większą wagę, by ten dzień był wyjątkowy, a nie faceci. Jednym z elementów układanki tego dnia jest właśnie materiał filmowy, który będzie nam towarzyszył do końca życia.
  Doskonale wiem, jaka jest mentalność Polaków. Ja należę do tej drugiej części więc nie odpuszczam zwłaszcza wtedy, gdy przez jedno zdanie miesza się z błotem firmę która nie jest niczemu winna.
  Mam nadzieję, że już na zakończenie:
  Mecenasie, masz niezwykłą zdolność do zmian tematów za którą należałaby ci się nagroda, jeżeli wręczaliby gdziekolwiek w tej dyscyplinie :) Może warto się zastanowić nad utworzeniem nowego wątku pt.: "co myślę o..."? Pisałbyś wszystko co chcesz w jednym miejscu, a nie uprzykrzał życia jak mniemam większości użytkowników tego forum :)

  6 3
 • 21 kwi 2013

  Jak sam wyżej napisałeś, właśnie strzeliłeś Peephole w kopyto. Gratulacje braku konsekwencji :)

  10
 • 21 kwi 2013

  Uwierz mi, biorąc udział w przygotowaniach do ślubu siostry, przejrzałam naprawdę sporo materiałów filmowych. Jedne lepsze, drugie gorsze... Każdy ma prawo również Ty do swoich upodobań. Cieszę się, że znalazłeś swój typ odpowiedniego kamerzysty. Jak dla mnie te filmy wyglądają jak kręcone starym VHSem :)

  10 3
 • 21 kwi 2013

  Jeden prawdziwy post skierowany do przyszłych małżonków, a taki odzew? Panie Mecenasie, rozumiem, że w niedalekiej przyszłości planujesz zawrzeć związek małżeński, stąd te uwagi? Skoro jest tylu nieuków w tej branży może warto samemu nakręcić swój własny ślub? :)
  Drogi Mecenasie, jeżeli uważasz, że każdy, kto pisze na tym forum jest znajomym firmy photograph to znaczy, że jesteś skazany na przegraną, a jeżeli nie są to znajomi tej firmy to świadczy tylko o tym jak bardzo się mylisz, czyli tak bardzo jak w każdej innej swojej wypowiedzi.
  Dobrze, że Administratorzy czasem też czytają posty, tylko dlaczego akurat teraz znikają te najciekawsze…?

  14 1
 • 17 kwi 2013
  dodzia167 napisał/a:

  Tak czytam i czytam i dalej nie wiem na kogo się zdecydowac interesuje mnie kamerzysta i fotograf na przyszły rok więc kogo polecicie?

  Z czystym sumieniem polecam również firmę photograph.pl. W razie jakichkolwiek pytań, pisz na priv.

  17 7

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

 • 19 lut 2013
  HD50000 napisał/a:

  A orientujesz się może jak ma się do Studia Novo fotograf/kamerzysta koło Dobosza, salonu Orange - ulica jak dobrze pamiętam Słowackiego.

  Niestety nie potrafię pomóc w tej kwestii:) Jeżeli chodzi o filmowanie i fotografię najlepiej poszperać po stronach i określić się, czego tak naprawdę szukamy. Czy czegoś niepowtarzalnego, czy idziemy na łatwiznę i robimy tak jak wszyscy:) Moje spostrzeżenia: Studio Novo kręci na lustrzankach i mają o tym pojęcie. Fotografię mają porównywalną z lmfoto - potrafią uchwycić niesamowite chwile i zabrać młodych na piękną plenerówke. Jeżeli chodzi o filmowanie photograph, polecam sprawdzenie strony internetowej, materiał dynamiczny, kręcony z kilku kamer(Nie pracuje w tej branży, to tylko moja opinia:)) Nie zapominajmy także o budżecie ślubnym, od niego wiele zależy:)

  1 1
 • 19 lut 2013

  Witam, byłam przy organizacji kilku wesel, bywa się na różnych weselach, więc wyrażę swoją opinie na ten temat, może komuś pomoże.
  Jeżeli chodzi o zespoły(zaczynając od najlepszych): Sami Swoi, Gołecki, Avangarda, Kapela Zryw.
  Sale: strażnica na Dolnym Przedmieściu, strażnica na Zarabiu, Folwark Zalesie, Dom Weselny w Mogilanach.
  Catering: pani Gienia:)
  Fotografia: LMFoto, Studio Novo.
  Filmowanie: photograph - Dobczyce, Studio Novo

  2 4