Ceny paliwa Myslenice

 • 13 mar 2017

  Ceny paliw Bonarka 13.03.2017
  E 95: 4,46 zł
  E 98: 4,72 zł
  ON: 4,35 zł

  17
 • 10 mar 2017

  Witam,
  Myślenice i Jawornik to jeden właściciel, niech jeszcze wykupi pozostałe stacje a paliwo będzie po 6 zł
  Ceny paliw Bonarka dzisiaj:
  E 95: 4,48 zł
  E 98: 4,72 zł
  ON: 4,38 zł
  W innych stacjach krakowskich jest podobnie, Myślenice to inny świat, a raczej kurort dla bogatych, a później się dziwią właściciele sklepów że mieszkańcy na zakupy do Krakowa jeżdżą.
  Pozdrawiam.

  34

Zmian na święta na Zakopiance jednak nie będzie. Wykonawca zapowiada budowę...

 • 23 gru 2016

  A ja pozwolę sobie tylko na małe porównanie: budowa centrum handlowego Bonarka w 1,5 roku łącznie z drogami dojazdowymi ( link: http://www.urbanity.pl/malopolskie/krakow/bonarka-city-center,b1675 ), budowa wiaduktu na Polankę tyle samo jak dobrze pójdzie. Takich przykładów jest bardzo dużo, nie wspomnę już o tym że w każdym zachodnim kraju taka inwestycja trwa 1-2 miesięcy i to bez utrudnień a pewnie i 2 razy taniej bo tam są biedni i nie stać ich na takie roz..... pieniędzy podatników, a my jesteśmy tak bogaci że jeszcze kilku "pośredników" po drodze zarobi, ze 2 razy zmieni się wykonawca bo zwykle pierwszy bierze zaliczkę i ogłasza upadłość, ale my nic nie możemy, tylko ponarzekać i płacić.

  61 3

Wiadukt na Zakopiance: Likwidują przełączkę między jezdniami

 • 3 paź 2016

  Witam wszystkich, przyglądam się tej "budowie" wiaduktu na Polankę i śmiem twierdzić że to jest jedna wielka paranoja możliwa tylko w Polsce, a świata już trochę zaliczyłem i widziałem nie takie budowy i organizację przy ich powstawaniu. Współczuję tylko wszystkim którzy muszą się dostać z Polanki i nie tylko. Myślałem że w Polsce mamy naprawdę inżynierów którzy wszystko zaprojektują to z jakąś logiką, a to jest amatorszczyzna na poziomie szkoły podstawowej. Wszystko zaczyna się od dupy strony, przełączka stworzona chyba dla samobójców zamiast zrobić przejazd ze światłami automatycznymi przez zakopiankę obok rozbieranego wiaduktu, są tam odpowiednie warunki, droga od Stelmetu do Marimexu powinna być poszerzona przed rozpoczęciem pseudo budowy, bo nie dość że 2 auta mają problem żeby się wyminąć to po tych 14 miesiącach ta drużka będzie nadawała się do kapitalnego remontu ponieważ jedna strona już pomału zaczyna się "wyszczerbiać" przez wzmożony ruch i ciężarówki 20 tonowe przejeżdżające tam bardzo często, ale co tam wyda się milion czy dwa na remont po budowie wiaduktu. Teraz kolejny idiotyczny wymysł debilów którzy to wszystko nadzorują czyli przejazd z Polanki na światła przy Marimexie i skręt w lewo w ulicę Sobieskiego. Dzisiaj widziałem co się tam działo, korek, klaksony, policja bo ktoś sobie wymyślił że do miasta to pewnie 1 lub 2 auta będą skręcać, a tu niestety dużo więcej i zakopianka tradycyjnie zakorkowana przez zjeżdżających w lewo do Myślenic. To niestety nie ich wina, bo gdzie mają się podziać jak pasa dodatkowego do zjazdu w lewo brak. Czy nie mogli rozebrać kilka barierek ze środka jezdni, polać asfaltu i zrobić tymczasowy dodatkowy pas dla zjeżdzających w lewo ? Pewnie za parę dni się okaże że to kolejny niewypał i trzeba będzie jechać do Głogoczowa żeby bezpiecznie zawrócić. Zadaję sobie kolejne pytanie, jak to możliwe aby czas pracy ekipy przy wiadukcie trwał 6-7 godzin na dobę a powinno być minimum od 6 - 22 już nie mówiąc o tym że w normalnym przypadku robi się to 24 godziny na dobę ( oczywiście nie w Polsce ) bo nam się wciska kit że coś tam musi się utwardzić uleżeć itp. bzdury !!!. Na koniec mam pytanie na które nie mogę znaleźć odpowiedzi a mianowicie jak to jest że w Jaworniku za 7,5 miliona zł zbudowano kładkę dla pieszych, a wiadukt z rozbiórką starego buduje się za 5,85 miliona zł, czyli odpowiedź może być tylko jedna, za takie marne pieniądze nie możemy wymagać profesjonalizmu, jakości itp. Wniosek może być tylko jeden, takie rzeczy tylko w Polsce. Przepraszam że zanudzam ale jeżeli źle myślę to proszę niech mi to ktoś wytłumaczy. Serdecznie pozdrawiam wszystkich.

  19 1

Lodowisko

 • 13 sty 2016

  No niestety ale trzeba przeprowadzić referendum, prąd dla mieszkańców rynku czy na lodowisko.
  A tak na poważnie to ktoś nie przewidział że lodowisko będzie wymagało tak dużego poboru mocy? Z tego co się orientuję to w rynku w dniu wczorajszym od rana co chwilę "wywalało" którąś fazę podczas rozruchu lodowiska.

  16 1

Akcja POCZTÓWKA

 • 9 lut 2013

  Witam wszystkich, czytam tak sobie te wypowiedzi i wniosek jest jeden: najlepiej jak nic się nie dzieje bo w tym konkretnym przypadku jeżeli Logos wyda kartki na ten wielki Myślenicki rynek i sprzeda 200 czy 400 sztuk kioskarzom po jakieś 1 zł za sztukę, bo w kioskach są po 1-1,50 zł, odliczymy koszty produkcji tej ilości zalewającej Myślenice to zyski z tego będą tak ogromne że ciężko aż sobie wyobrazić tą wielką kasę. Szlag mnie trafia jak chcąc kupić cokolwiek o Myślenicach w kioskach jest tego jedno wielkie g...no. Myślę że goście z Logosa mają dobry pomysł i w pełni ich popieram ale wielu od razu widzi w tym wielkie pieniądze, przekręty i wszystko co najgorsze. Jeżeli nawet zrobią na tym "wielką kasę" to chwała im za to, bo to świadczy o przedsiębiorczości a sądząc po tym co widziałem bo osobiście miałem okazję korzystać z ich usług to jest to jedna z drukarni która wygląda tak że inni mogą tylko brać przykład. Tak, za chwilę ktoś napisze że jest to reklama, i będzie miał zupełną rację bo to trzeba reklamować żeby turyści będąc w Myślenicach nie kupowali kartek z Krakowem.
  Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

  9