Wybory Samorządowe 2024. Jarosław Szlachetka burmistrzem miasta i gminy Myślenice na drugą kadencję

 • 22 kwi

  Dla mieszkańców Myślenic, można jedynie kondolencje złożyć, za wybór takiego burmistrza.

  65 60

Myślenice. Burmistrz z zastępcą prezentują Zarabie przyszłości. Koncepcję nazywają Zarabiem 2.0

 • 4 kwi

  Na Ostrowskiego nadawał jak to Myślenice zadłużył, a teraz, jeżeli zliczymy te wyborcze, urojone koncepcje to nie wiem czy 2 pokolenia wystarczą żeby to spłacić. Jest to wizja tonącego, szukającego koła ratunkowego. Bo co będzie jak nie przejdzie, kto będzie płacił za te wszystkie przegrane sprawy sądowe i prokuratorskie. No tak my podatnicy. Dziwię się, że w Myślenicach są jeszcze tacy ludzie którzy takiemu pajacowi wierzą. Nie należę do żadnej opcji politycznej, po prostu patrzę na to wszystko jak przeciętny obywatel, i nie wierzę że to się dzieje naprawdę. Materiał który bardziej nadaje się na kolejny serial Barei.

  4
 • 31 mar

  Kto wierzy jeszcze w te brednie szlachetki, może rodzice i dzieci z przedszkola na Zarabiu, które zlikwidował przy pomocy fałszywych oskarżeń? Najgorszy burmistrz w historii Myślenic !!!
  a dowodów na to jest bardzo dużo, i Ci co zostali przez niego usunięci bo byli nie wygodni mogą na ten temat dużo powiedzieć. Nigdy więcej, każdy inny tylko nie szlachetka.

  38 1

Myślenice. Burmistrz prezentuje koncepcję parkingu wielopoziomowego przy ul. Traugutta

 • 4 kwi

  Na Ostrowskiego nadawał jak to Myślenice zadłużył, a teraz, jeżeli zliczymy te wyborcze, urojone koncepcje to nie wiem czy 2 pokolenia wystarczą żeby to spłacić. Jest to wizja tonącego, szukającego koła ratunkowego. Bo co będzie jak nie przejdzie, kto będzie płacił za te wszystkie przegrane sprawy sądowe i prokuratorskie. No tak my podatnicy. Dziwię się, że w Myślenicach są jeszcze tacy ludzie którzy takiemu pajacowi wierzą. Nie należę do żadnej opcji politycznej, po prostu patrzę na to wszystko jak przeciętny obywatel, i nie wierzę że to się dzieje naprawdę. Materiał który bardziej nadaje się na kolejny serial Barei.

  26

Jawornik. Polityczne przepychanki o węzeł na Zakopiance. Burmistrz Jarosław Szlachetka z kolegami pojawia się na konferencji prasowej Macieja Ostrowskiego

 • 19 mar

  Panie są podstawione/wypromowane przez Szlachetkę, w celu odebrania głosów Ostrowskiemu.

  10 3
 • 17 mar

  Miejmy nadzieję że to są ostatnie popisy tego gościa. Trzymamy kciuki za Macieja.

  150 35

Małgorzata Miszczak nie jest już zastępcą dyrektora MOKiS. „Pytacie, potwierdzam zostałam odwołana ze stanowiska”

 • 10 lut

  Tak kończą wszyscy którzy sprzeciwią się szlachetce, może pora zatrzymać tą rozprzestrzeniającą się zarazę!

  31 10

wybory 2024 w myslenicach czy maciek pogoni jarka?

 • 10 lut

  Zastanówcie się 10 razy zanim postawicie krzyżyk przy obecnym włodarzu, czy ludzie są naprawdę ślepi? Czy Myślenice dalej mają wspomagać tą ośmiornicę, czy jeszcze do wszystkich nie dotarło że najlepszymi jego kolesiami jest min. nieskazitelny, najuczciwszy były wójt Pcimia?
  https://www.youtube.com/watch?v=2jIjyYxytqs&t=25s&ab_channel=Goniec
  Ostatnio szlachetka wydał gazetkę, a ściślej mówiąc swoją reklamówkę wyborczą za pieniądze podatników, którą pracownicy podlegli panu władcy wciskają ludziom, a jak ktoś się sprzeciwi, to skończy jak Pani zastępca dyrektora z Domu Kultury lub Dyrektorka już zamkniętego przedszkola na Zarabiu i wielu innych. Czy ludzie są naprawdę tak ślepi żeby nie dostrzec z kim mają do czynienia?

  22 3

Jarosław Szlachetka: „Nie jestem tym, który zabiegał o wpisanie budynku starej szkoły w rejestr zabytków”. Nieruchomość w Krzyszkowicach nadal budzi wiele emocji

 • 7 lis 2023

  Pan Ostrowski sprawę wygrał, wyjaśniając wszystko, był wyrok sądu, był także przekręt od strony obecnego burmistrza który nie wypalił, a ten człowiek dalej przy swoim. On nie przyjmują do wiadomości że ktoś inny ma rację, po trupach do celu. Bezczelność, arogancja i przekręty towarzyszy obecnej władzy. Tacy ludzie nigdy nie powinni być na takich stanowiskach. Jest to pierwszy z najgorszych burmistrzów w historii Myślenic. Ktoś napisze że takiego wybraliśmy, tak tylko nikt z nas nie przewidział że człowiek może mieć 2 twarze, tego nie da się przewidzieć, a w przypadku szlachetki i jego przydupasów to było mistrzostwo, nawet najlepsi aktorzy by tak nie zagrali. Mamy nadzieję że to się już kończy. Nigdy więcej takiej zarazy.

  51 3

Myślenice. Remont kamienicy Obońskich priorytetem w Programie Rewitalizacji Miasta

 • 7 lis 2023

  To są naprawdę jakieś jaja, 30 baniek remont. Halek za to buduje ładny blok, brak słów, no chyba że będzie złoto i marmur to rzeczywiście może styknie. Obecna władza ma duże potrzeby a wykonawcy już pewnie wybrani.

  4

Czy Jarosła Szlachetka honorowo odejdzie od koryta (rad nadzorczych)?

 • 24 paź 2023

  W historii Myślenickich włodarzy takiego #%#% na jeszcze nie było, mam nadzieję że rozliczą go za to. Gdyby wszyscy którym zaszkodził wypowiedzieli się tutaj to była by to długa lista.
  Nigdy więcej takich #%}%.

  39 1

Myślenice. Połączyli przedszkole nr 3 i SP4. Mocne wystąpienie Romana Lisa dotyczące sytuacji w placówce na Zarabiu

 • 4 wrz 2023

  Witam,
  Wielki szacunek dla Pana Bisztygi i Pana Lisa, widać że nie boją się tej ośmiornicy która niestety dosięgła także Myślenice, to co mówi burmistrz Myślenic to można porównać tylko ze szczekaniem psa, przepraszam psy jeżeli je obraziłem. Widać to podczas każdej wypowiedzi że wszystkich rodziców jak i personel przedszkola traktuje jak kogoś gorszego. Wersje jak i powody likwidacji za każdym razem są inne tak jak zresztą wspomniał Pan Lis, manipulacje od samego początku łącznie z numerem pozbycia się Pani Dyrektor, bo odważyła się wstawić za dziećmi i rodzicami, znamy ją doskonale i wielki szacunek że miała tyle odwagi, ale widać że nie poszło po myśli włodarza i stało się nerwowo, bo pewnie już wszystko zaplanowane, a tu same przeszkody. Szkoda tylko że inni się boją, bo w normalnym demokratycznym państwie taka sytuacja nie mogła by mieć miejsca.
  Interesuję się tą sprawą od samego początku, i mam nadzieję że kiedyś ludzie mu za to podziękują, za tą arogancję, bezczelność, kłamstwa i "gnojenie" nie tylko tych związanych z przedszkolem nr3.

  103 10

Myślenice. Radni dyskutują o kondycji szpitala. Skąd bierze się jego zadłużenie i jak z niego wyjść?

 • 10 cze 2023

  Myślę że jest na to sposób. Jest taki jeden pan, piastujący najwyższe stanowisko w Urzędzie Gminy Myślenice i tylko on może to załatwić, po prostu zamknąć a działkę opylić, on jest najlepszym specjalistą w tej dziedzinie, w zamykaniu obiektów zna się najlepiej, a na dyrekcję znajdzie papiery bo w tym jest jeszcze lepszy. Przykładów jest już coraz więcej.

  19 1

Myślenice. Sesja nadzwyczajna na wniosek radnych WDG. Co nowego dowiedzieliśmy się w sprawie Przedszkola Samorządowego nr 3?

 • 31 maj 2023

  Jak można tak bezczelnie i arogancko kogoś potraktować po kilkunastu latach poświęcenia i pracy dla naszych dzieci, doskonale wiemy że burmistrz opowiada ciągle tą swoją godną pożałowania historię o zagrożeniu jak już chyba większość wie, że żadna kontrola tego nie wykazała, a Pani Dyrektor była największą przeszkodą do realizacji planu, śmiała się odezwać i mieć swoje zdanie. Działania burmistrza bardzo dobrze przypominają nam czasy działania SB i tym podobnych, wszyscy mają się ich bać a jak nie to zwolnią, zniszczą, zgnoją. Po trupach do celu. Zastanawia mnie jeszcze jedno, jak to możliwe że Pani Dyrektor PS3 nagle staje się posądzona o coś takiego co wygłosił burmistrz i to w tym momencie jak trzeba przedszkole zlikwidować, i w tym samym czasie, nagle pojawia się ktoś, kto tam pracuje i przekazuje informacje władzom, wcześniej nikt nic nie widział? W różne bajki można uwierzyć, ale ta historia stworzona została dla zastraszenia i nie przeszkadzania. A że mają już swoją prokuraturę, media itp. to z nikim się nie liczą. Mam tylko nadzieję że tego człowieka spotka kiedyś odpowiednia zapłata, wierzę w sprawiedliwość, tylko nie w tą z którą jest związany pan burmistrz. Nie mam do takich ludzi szacunku. Mieszkańcy Myślenic powinny się w końcu obudzić i przejrzeć na oczy, bo jeszcze trochę, i będziemy mieli powrót do lat siedemdziesiątych i coraz bliżej do Rosji i Białorusi.

  35 3

Myślenice. Dyrektorka przedszkola nr 3 odwołana ze stanowiska. Radny Czesław Bisztyga przepytuje burmistrza

 • 31 maj 2023

  Burmistrz korzysta ze sprawdzonej metody, przyprowadź osobę a papiery się znajdą. Obłuda, fałsz i wszystko co najgorsze dominuje.

  8

Ceny paliwa Myslenice

 • 13 mar 2017

  Ceny paliw Bonarka 13.03.2017
  E 95: 4,46 zł
  E 98: 4,72 zł
  ON: 4,35 zł

  17
 • 10 mar 2017

  Witam,
  Myślenice i Jawornik to jeden właściciel, niech jeszcze wykupi pozostałe stacje a paliwo będzie po 6 zł
  Ceny paliw Bonarka dzisiaj:
  E 95: 4,48 zł
  E 98: 4,72 zł
  ON: 4,38 zł
  W innych stacjach krakowskich jest podobnie, Myślenice to inny świat, a raczej kurort dla bogatych, a później się dziwią właściciele sklepów że mieszkańcy na zakupy do Krakowa jeżdżą.
  Pozdrawiam.

  34

Zmian na święta na Zakopiance jednak nie będzie. Wykonawca zapowiada budowę...

 • 23 gru 2016

  A ja pozwolę sobie tylko na małe porównanie: budowa centrum handlowego Bonarka w 1,5 roku łącznie z drogami dojazdowymi ( link: http://www.urbanity.pl/malopolskie/krakow/bonarka-city-center,b1675 ), budowa wiaduktu na Polankę tyle samo jak dobrze pójdzie. Takich przykładów jest bardzo dużo, nie wspomnę już o tym że w każdym zachodnim kraju taka inwestycja trwa 1-2 miesięcy i to bez utrudnień a pewnie i 2 razy taniej bo tam są biedni i nie stać ich na takie roz..... pieniędzy podatników, a my jesteśmy tak bogaci że jeszcze kilku "pośredników" po drodze zarobi, ze 2 razy zmieni się wykonawca bo zwykle pierwszy bierze zaliczkę i ogłasza upadłość, ale my nic nie możemy, tylko ponarzekać i płacić.

  61 3

Wiadukt na Zakopiance: Likwidują przełączkę między jezdniami

 • 3 paź 2016

  Witam wszystkich, przyglądam się tej "budowie" wiaduktu na Polankę i śmiem twierdzić że to jest jedna wielka paranoja możliwa tylko w Polsce, a świata już trochę zaliczyłem i widziałem nie takie budowy i organizację przy ich powstawaniu. Współczuję tylko wszystkim którzy muszą się dostać z Polanki i nie tylko. Myślałem że w Polsce mamy naprawdę inżynierów którzy wszystko zaprojektują to z jakąś logiką, a to jest amatorszczyzna na poziomie szkoły podstawowej. Wszystko zaczyna się od dupy strony, przełączka stworzona chyba dla samobójców zamiast zrobić przejazd ze światłami automatycznymi przez zakopiankę obok rozbieranego wiaduktu, są tam odpowiednie warunki, droga od Stelmetu do Marimexu powinna być poszerzona przed rozpoczęciem pseudo budowy, bo nie dość że 2 auta mają problem żeby się wyminąć to po tych 14 miesiącach ta drużka będzie nadawała się do kapitalnego remontu ponieważ jedna strona już pomału zaczyna się "wyszczerbiać" przez wzmożony ruch i ciężarówki 20 tonowe przejeżdżające tam bardzo często, ale co tam wyda się milion czy dwa na remont po budowie wiaduktu. Teraz kolejny idiotyczny wymysł debilów którzy to wszystko nadzorują czyli przejazd z Polanki na światła przy Marimexie i skręt w lewo w ulicę Sobieskiego. Dzisiaj widziałem co się tam działo, korek, klaksony, policja bo ktoś sobie wymyślił że do miasta to pewnie 1 lub 2 auta będą skręcać, a tu niestety dużo więcej i zakopianka tradycyjnie zakorkowana przez zjeżdżających w lewo do Myślenic. To niestety nie ich wina, bo gdzie mają się podziać jak pasa dodatkowego do zjazdu w lewo brak. Czy nie mogli rozebrać kilka barierek ze środka jezdni, polać asfaltu i zrobić tymczasowy dodatkowy pas dla zjeżdzających w lewo ? Pewnie za parę dni się okaże że to kolejny niewypał i trzeba będzie jechać do Głogoczowa żeby bezpiecznie zawrócić. Zadaję sobie kolejne pytanie, jak to możliwe aby czas pracy ekipy przy wiadukcie trwał 6-7 godzin na dobę a powinno być minimum od 6 - 22 już nie mówiąc o tym że w normalnym przypadku robi się to 24 godziny na dobę ( oczywiście nie w Polsce ) bo nam się wciska kit że coś tam musi się utwardzić uleżeć itp. bzdury !!!. Na koniec mam pytanie na które nie mogę znaleźć odpowiedzi a mianowicie jak to jest że w Jaworniku za 7,5 miliona zł zbudowano kładkę dla pieszych, a wiadukt z rozbiórką starego buduje się za 5,85 miliona zł, czyli odpowiedź może być tylko jedna, za takie marne pieniądze nie możemy wymagać profesjonalizmu, jakości itp. Wniosek może być tylko jeden, takie rzeczy tylko w Polsce. Przepraszam że zanudzam ale jeżeli źle myślę to proszę niech mi to ktoś wytłumaczy. Serdecznie pozdrawiam wszystkich.

  19 1

Lodowisko

 • 13 sty 2016

  No niestety ale trzeba przeprowadzić referendum, prąd dla mieszkańców rynku czy na lodowisko.
  A tak na poważnie to ktoś nie przewidział że lodowisko będzie wymagało tak dużego poboru mocy? Z tego co się orientuję to w rynku w dniu wczorajszym od rana co chwilę "wywalało" którąś fazę podczas rozruchu lodowiska.

  16 1

Akcja POCZTÓWKA

 • 9 lut 2013

  Witam wszystkich, czytam tak sobie te wypowiedzi i wniosek jest jeden: najlepiej jak nic się nie dzieje bo w tym konkretnym przypadku jeżeli Logos wyda kartki na ten wielki Myślenicki rynek i sprzeda 200 czy 400 sztuk kioskarzom po jakieś 1 zł za sztukę, bo w kioskach są po 1-1,50 zł, odliczymy koszty produkcji tej ilości zalewającej Myślenice to zyski z tego będą tak ogromne że ciężko aż sobie wyobrazić tą wielką kasę. Szlag mnie trafia jak chcąc kupić cokolwiek o Myślenicach w kioskach jest tego jedno wielkie g...no. Myślę że goście z Logosa mają dobry pomysł i w pełni ich popieram ale wielu od razu widzi w tym wielkie pieniądze, przekręty i wszystko co najgorsze. Jeżeli nawet zrobią na tym "wielką kasę" to chwała im za to, bo to świadczy o przedsiębiorczości a sądząc po tym co widziałem bo osobiście miałem okazję korzystać z ich usług to jest to jedna z drukarni która wygląda tak że inni mogą tylko brać przykład. Tak, za chwilę ktoś napisze że jest to reklama, i będzie miał zupełną rację bo to trzeba reklamować żeby turyści będąc w Myślenicach nie kupowali kartek z Krakowem.
  Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

  9