Weterynarz dla rasowego Pieska

 • 22 sie 2017

  Najlepsi weterynarze to Vetmedica . Zawsze pomagają, nawet w najtrudniejszych przypadkach. To naprawdę rewelacyjni lekarze z ogromną wiedzą i doświadczeniem! Lekarze z sercem i powołaniem. Polecam ich gorąco!
  Szybko pomogli mojemu psu, choć był w bardzo ciężkim stanie po "leczeniu" w Dobrym Weterynarzu ( koło poczty) . " Dobry Weterynarz " to totalna masakra! Mojemu psu pogarszało się z dnia na dzień, a oni twierdzili, że jest całkiem ok i stawiali kolejne wręcz śmieszne diagnozy. Jedna diagnoza, przy której się mocno upierali nawet nie miała pokrycia w wynikach badań! Niestety nie maja ani wiedzy, ani doświadczenia. Podobnie leczyli mojego kota - straciłam tylko spore pieniądze i czas. Kot oczywiście zdechł, a miało być niby wszystko ok. tylko , że nawet nie potrafili powiedzieć na co choruje.

  "Dobry Weterynarz" to ogromny błąd !

  33 11

Skandal nad Rabą!

 • 26 cze 2016

  Często chodzę na spacery nad Rabę na wysokości zakładu produkcyjnego Cooper. W ten piątek zauważyłam porozrzucane na brzegu zużyte pampersy! Naliczyłam około 30 sztuk! Dla mnie widok szokujący i bardzo przykry...
  Nie potrafię zrozumieć takiego zachowania! a dow*****niś który zrobił coś tak skandalicznego powinien zostać surowo ukarany i w zębach zbierać to, co tam narobił !!! W sezonie letnim przybywa śmieci na brzegu Raby - puszki, butelki, folie, papierki... Ludzie! Naprawdę chcecie na wysypisku śmieci spędzać wolny czas i kąpać się w takiej wodzie??? Najlepiej z tymi pampersami przy boku...

  67 1

naprawa rtv w myślenicach?

 • 4 kwi 2016

  Tak, po części to racja. Facet ma mega bałagan w pracy i przyznaję, że z terminami to zawsze jest problem. Ja się kilka razy przypominam i "maltretuję" do skutku. Na szczęście nigdy nie poczułam się tak zlekceważona jak przez p. B. Jakby tacy mieli większą konkurencję na rynku , to zabiegaliby o klienta, żeby w ogóle mieć robotę ....

  3 1
 • 9 sty 2016

  Pan Latosiewicz (przeciw ogrodniczego Szpakiewicz). Zawsze naprawi i jest ok. Tylko, że z terminami to tak różnie, Z reguły brak mu czasu i trzeba się upominać do skutku... ;)
  Ale przynajmniej z nim można się dogadać , natomiast pan B.... olewa klienta - można sobie dzwonić i prosić do upadłego. Obiecuje, że będzie za parę godz, po czym w ogóle nawet nie raczy telefonu odebrać, a już nie ma co marzyć, żeby oddzwonił i chociaż przeprosił, że jednak nie wywiąże się ze swoich obietnic... Ogólnie facet ma klienta gdzieś, jedynie w obiecywaniu naprawy jest dobry.

  5 4

Jubiler w Myślenicach: pierścionki ozdoby

 • 4 kwi 2016

  Wiem, że ta pracownia o której pisałam wyżej robi pierścionki na zamówienie. Widziałam piękny złoty filigran zrobiony na zamówienie właśnie tam. To dawna pracownia Imago Artis, więc chyba z żadnym pierścionkiem robionym za zamówienie nie będzie tam problemu. To pracownia jubilerska LUX.
  Z tego, co się orientuję, jedynie tam zrobią coś ładnego i bez problemu.

  1
 • 9 sty 2016

  Polecam jubilera na rynku ( powyżej Paco). Duży wybór fajnej biżuterii, bardzo miła i profesjonalna obsługa.
  Dla mnie też super sprawą są tam wszelkie naprawy czy przeróbki biżuterii. Tanio, bardzo solidnie , profesjonalnie i szybko :) To jest jedyna pracownia jubilerska w Myślenicach, która naprawdę robi wszystko rewelacyjnie jeżeli chodzi na naprawy/przeróbki biżu. Usługi na najwyższym poziomie. Już wiele, wiele lat temu ten punk jubilerski słynął z profesjonalizmu i nadal trzymają najwyższy poziom.
  Jak chciałam coś trudniejszego naprawić u innego jubilera to z reguły dostawałam odpowiedź odmowną - chyba brak umiejętności czy chęci do pracy.... W przypadku panów z jubilera w rynku zawsze pomogą i mimo dużej ilości klientów wykonują swoją pracę wzorowo!!

  7 3

Salony kosmetyczne - gdzie i co robic?

 • 27 lut 2013

  A jak jest w V Kim Kosmetik na Pardyaka?? Warto?

  2 3
 • 8 lut 2013

  Hej dziewczyny:)
  Czy któraś z Was robiła sobie w Myśl. lipolizę przy rondzie na Zarabiu RD-Cosmetics? ?
  To chyba jedyne miejsce w Myśl. z medycyną estetyczną? Będę wdzięczna za inf. na temat ceny , no i efektów... :)
  Pozdrawiam