Poród w myślenickim szpitalu i wszystko co z nim związane

 • 18 kwi 2017

  O ile dobrze pamiętam to w tej samej dobie są szczepione, w której się wychodzi z dzieckiem do domu.

 • 9 gru 2016

  Więc tak. Sama szukałam tutaj pomocy przed porodem, dlatego także postanowiłam podzielić się swoimi doświadczeniami. Uważam, że panie na oddziale położniczym i neonatologicznym są naprawdę pomocne, jak tylko o coś spytamy, bo przecież one nie umieją czytać nam w myślach, więc nie ma powodów do strachu i należy pytać o wszystko, co nas dręczy i z czym same sobie nie potrafimy poradzić. Nie mówię tutaj o porodzie - uważam, że to moja sprawa, jak go przeżyłam i co czułam, zwłaszcza że większość może być wyolbrzymiona przez ból, więc to zostawiam dla siebie. Ale po porodzie naturalnym wychodzi się w drugiej dobie. Ja niestety moją córkę musiałam zostawić na kolejne 4 doby w szpitalu, ponieważ nie było miejsc, żebym także została. Dojeżdżałam na karmienia oraz przywoziłam swoje odciągnięte mleko na karmienie nocne i karmienie przed południem po badaniach, żeby córka była karmiona mlekiem matki, a nie mieszanką. Więc dziecko nie jest dokarmiane, jeśli tylko to podkreślimy, że będziemy przywozić dla dziecka swoje mleko. Przy wychodzeniu pani nam ubiera noworodka, zapina w fotelik samochodowy i wyprowadza nas na korytarz przed oddział położniczy :)

  14
 • 31 sie 2016

  Dominika, a Ty kiedy rodziłaś w Myślenicach? jeśli można wiedzieć? :)

  1
 • 30 sie 2016

  Dziękuję za odpowiedź ;) Po prostu się zastanawiałam nad tym czy jest w ogóle wykonywana, bo od kogoś raz słyszałam, że nie i chciałam się dowiedzieć :)

  2
 • 29 sie 2016

  Witam! Ja chciałam spytać o taką bardziej intymną sprawę dotyczącą porodu, a mianowicie chodzi o lewatywę. Czy jest wykonywana przed porodem naturalnym lub ewentualnie czy położna pyta rodzącą o to czy chciałaby mieć zrobioną? I jeśli tak to czy trzeba mieć swój zestaw kupiony czy dysponują nimi w szpitalu?

  1

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

 • 2 mar 2015

  W samej umowie nie mam, ale jak rozmawialiśmy z nimi to powiedzieli, że w sobotę bez problemu grają do samego rana, a w niedzielę grają niby do pierwszej, ale jak goście się nadal bawią to zostają dłużej :) i nie było mowy o dodatkowych kosztach:)

  2
 • 1 mar 2015

  Dziękuję za informację :) My mamy we wrześniu wesele i grają u nas, ale dochodziły do mnie jakieś nieprzychylne informacje i chciałam po prostu się upewnić, że to tylko plotki :)

  1 1
 • 27 lut 2015
  Donka napisał/a:

  Moje załatwienie wesela trwało dwa dni . Było ciężko szczególne z orkiestrą brak terminów nawet 2016 a w listopadzie nie chcieliśmy .Mam kucharkę Panią Gienia z Rudnika , orkiestra SAMI SWOI z Poznachowic , a sala Osp

  Sami Swoi? Słyszałaś ich gdzieś wcześniej czy bierzesz w ciemno? Jaki mają aktualnie skład?

  1 2
 • 13 lut 2015

  Jeśli temat powrócił, co do zespołów, to także pytam: Sami Swoi z Poznachowic? Co myślicie? Jak grają? Czy zmiana w składzie zespołu bardzo wpłynęła na ich zgranie się ze sobą? Proszę o jakieś najświeższe informacje :)

  12
 • 28 sty 2015

  Witam! Pytanie głównie do Pań :) Znacie może jakąś bardzo dobrą krawcową? Najlepiej w Myślenicach ew. najbliższa okolica?

  2