Gdzie można sprzedać ciuchy ?

 • Paulina 10 sie 2014

  Z tego co wiem, to ceny ustala się z Panią, która tam sprzedaje.

 • Paulina 4 sie 2014

  W Myślenicach (niedaleko basenu i ZUSu) jest ciucholand, w którym skupują ubrania. Robią to w wyznaczonych terminach. Teraz przyjmowali chyba 1. sierpnia. Należy podejść i dopytać o szczegóły.

  2

Wiśniowa: Liczą straty po gigantycznej ulewie

 • Paulina 6 sie 2014

  I znowu nas zatopiło...

  1

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

 • Paulina 14 lip 2014

  Witam,
  Polecam serdecznie Efektowne Dekoracje. Pani Aneta bajecznie stroi sale, kościoły, domy, auta oraz zawsze umie dobrze doradzić. Ciągle ma nowe pomysły oraz dostosowuje się do potrzeb klientów. Byliśmy bardzo zadowoleni z jej usług, tym bardziej, że posiada wszystkie potrzebne rzeczy do udekorowania (nie musieliśmy od nikogo wypożyczać pokrowców na krzesełka, czy innych drobiazgów).
  Polecam również Pana Pawła Kęska, który kręci wspaniałe, profesjonalne filmy weselne. Pani Marta Wojnarowska również wykonała kawał dobrej roboty na naszym weselu. Zrobiła nam cudowne zdjęcia w plenerze oraz na przyjęciu weselnym. Pełen profesjonalizm i dobra cena.
  Z czystym sercem polecam te trzy osoby, które sprawiły, że ten jedyny dzień w życiu, był jeszcze piękniejszy niż sobie wyobrażaliśmy. Dzięki nim mamy wspaniałe wspomnienia i pamiątki z wesela i poprawin.
  Pozdrawiam, Paulina.

  2 4