GALERIA MYŚLENICKA

 • Anna 24 cze 2015

  A inne sklepy? Wiadomo już coś?

  1
 • Anna 23 cze 2015

  Podłączam się do pytania odnośnie ofert pracy w Galerii Myślenice.

  7 1

Wstępne wyniki: Burmistrzem Myślenic Maciej Ostrowski. Radnymi w gminie Myślenice zostali...

 • Anna 17 lis 2014

  Ludzie.. Myśleniczanie... wciąż tak bardzo zacofani.
  Po głębszym przemyśleniu sprawy dochodzę do wniosku, że Wam drodzy mieszkańcy powiatu myślenickiego pasuje takie życie... Musicie być niesamowicie spełnieni, szczęśliwi i dumni skoro po raz kolejny stawiacie na pana Ostrowskiego. Wam chyba pasuje takie życie.

  Życie gdzie w Urzędach, Szkołach, Przedszkolach pracują osoby z otoczenia pana burmistrza (rodzina, przyjaciele, znajomi), a wasi członkowie rodzin czy znajomi muszą na co dzień zmagać się z Urzędem Pracy. Pasuje Wam to, że Myślenice są najbardziej zadłużonym miastem powiatowym w Polsce. Kto nas do tego zaprowadził? Kto jest temu winny? Przemyślcie sobie tą sprawę, przeanalizujcie... A nie słuchajcie tępo tego, co chce wam wcisnąć Platforma Ostrowskiego. Przejrzyjcie na oczy ludzie! Czyż nie żyjemy w kraju demokratycznym? Chyba jednak nie, prędzej bym rzekła, iż jest to dyktatura w pewnym sensie. Pracownicy urzędów, szkół, przedszkoli są tak wdzięczni za okazane łaski (otrzymanie pracy, nawet bez posiadania odpowiednich kwalifikacji), że namawiają całe swoje rodziny do poparcia pana Ostrowskiego i jego świty. Zdrowy rozsądek nie przemawia do nich nawet wtedy, gdy pracodawca zażąda zdjęcia oddanego głosu w wyborach, by móc zweryfikować, czy jego poddani są mu wierni. Namawiacie więc młodych ludzi z waszych rodzin, którzy pierwszy raz mieli prawo pójść do głosowania i błagacie o głosy na pana Ostrowskiego i resztę, argumentując to "jeśli nie wygra to stracę pracę".

  Cóż, nadszedł czas na małą analizę. Czy gdyby ludzie byli pewni swego stanowiska i swoich kompetencji to martwiliby się o to, że stracą pracę z powodu zmiany władzy? Odpowiedzcie sobie samodzielnie na to pytanie... Jednak uważam, że odpowiedź jest w tym przypadku prosta i jednoznaczna.

  62 35

Ziemia Myślenicka -msza w intencji zespołu

 • Anna 20 sty 2013

  Witam. Dzisiaj uczestniczyłam we Mszy Św w Kościele NMP o godzinie 9:30. Msza była w intencji zespołu Pieśni i Tańca Ziemia Myślenicka który w tym roku obchodzi 25 lecie działalności, czego im serdecznie gratuluje. Z racji tego że bardzo lubię ten zespół często biorę udział w ich występach. W koncercie jubileuszowym również brałam udział. Występowało ponad 180 ludzi. Rewelacyjne widowisko. Ku mojemu zaskoczeniu w Mszy w intencji zespołu brało udział zaledwie 30 członków zespołu. To był dla mnie szok. Na występie ponad 100 osób a w kościele tylko 30?? W kościele w strojach prezentowali się jedynie członkowie kapeli oraz chóru. A gdzie balet?? W telewizji mogliśmy ich podziwiać, a przyjść do kościoła to już nie łaska?? Wstydźcie się artyści Reprezentacyjnego Zespołu.

  7 39