Myślenickie myślenie - reaktywacja

 • 13 lis 2009

  ... i znowu będzie na SEDNO, że kłamie, że pomawia, że sięgneło już dna do n-tej potęgi!

 • 12 lis 2009

  witroz! z całym szacunkiem chłopie - TY NIC NIE ROZUMIESZ! - i niech tak zostanie!

 • 10 lis 2009

  Greta!
  Uważaj na wuja Józefa! W sąsiednim wątku się odgraża.

 • 8 lis 2009

  Wiesz co Cyrk, to żeś jest stary konfabulant i kłamca to wiedziałem ale żeby "Poprzez względną manipulację siać zamęt w głowach wszystkich"
  (cyt. Natalia) to już lekka przesada. Odpowiesz za to przed gronem i historią.

 • 8 lis 2009

  Nieoświecony, w uzupełnnieniu postu Grety J.
  Kontrola była jak biznesmen poparł nie tego kogo trzeba w ostatnich wyborach samorządowych. Konflikt zaczął się wcześniej i dotyczył innych spraw. Rzeczony przedsiębiorca na znak protestu zamieszkał poza naszą kochaną gminą i płaci podatki u Pawlaka w Dobczycach. Pan Pawlak rozumie że gmina bogata bogactwem swoich obywateli a ludzi, którzy płacą podatki, z których gmina żyje, należy szanować.

 • 8 lis 2009

  Człowiek się zdrzemnie w niedzielę a tu na forum rewolucja.

  Coś mi sie wydaje "wyborco", że tych frustratów to już są setki i dość szybko ich przybywa. Bardzo niegrzecznie jest też pisać że tak naprwdę nic nie reprezentują. Z pewnością reprezerntują - przynajmniej samych siebie. O ile dobrze pamiętam to Ostrowski przed ostatnimi wyborami przerażonym wzrokiem patrzył w przepaść. Od tego czasu wykonał kilka zdecydowanych kroków do przodu, o czym tu na forum w kilku wątkach szeroko piszemy.

 • 2 lis 2009

  planeta burmiszcza

 • 2 lis 2009

  nizangarzowany, bartek - kosmicznie się składa. Jak będziecie startować z rynku to zapakujcie tych parę osób do rakiety i sru.... na tą pełną inwestycji i ekologii planetę.

 • 2 lis 2009

  bartek, rozumiem że jesteś kosmitą, który dzisiaj koło 10 wylądował na rynku pod magistratem. Zanim coś napiszesz to poczytaj innych! Na forum padło już wiele argumentów we wszystkich sprawach poruszanych przez 007. Jak po lekturze będziesz chciał podyskutować to proszę uprzejmie.

 • 1 lis 2009

  Niezaangażowany, a raczej "nieoceniony" w prezentowaniu "koleżeństwa". Zmartwiłem się, bo nie wymieniłeś Pana Posła, czyżby wypadł z gry? Radnych powinieneś wymieniać z imienia i nazwiska, szczególnie radnego Kazimierze D oraz Stanisława Szczepana C. Ten ostatni zadaje szyku w Borzęcie chodząc do garnituru w wygodnych "adidasach". Mediolan, Paryż, New York, Borzęta - to synonimy awangardy i światowego designu! A wystarczyło raz pojechać do Wiednia.

 • 1 lis 2009

  Droga prowadzi oczywiście do terenów których właścicielem jest BB. Przeiwduję następujący scenariusz: projekt drogi będzie wypasiony i kosztowny. Następnie kosztorys wykaże sporą cenę realzacji inwestycji - ta droga będzie wyjątkowo droga! Następnie ZIBET, albo inna firma, której głównym podwykonawcą będzie ZIBET drogę wykona. BB, który oczywiście nie ma nic współnego z ZIBETEM zrobi wszystkie prace ziemne, przywiezie każdy metr sześcienny, żwiru, betonu, każdy krawężnik, studzienkę itd. i na tym zarobi. W efekcie drogę do BB na mocy uchwały rady gminy wykona w zdecydowanej większości - gmina. To klasyczny przykład filantropii, tak samo było przy śmietniku, między innymi w interesie BB powstała otaczarnia.

 • 29 paź 2009

  W języku specjalistycznym nazywa sie to "rolowaniem długu"!
  Pożyczam, żeby oddać. Tych kredytów w tym roku było znacznie więcej.
  To jest powolutku The End dla inwestycji, inwestycji, inwestycji. I odpowiedzmy sobie szczerze na pytanie cóż za te długi będziemy mieli: nowoczesne przedszkola, salę gimnastyczną w Borzęcie - najuboższej za karę szkółce w gminie, wyremontowane mostki w Jasienicy, zniszczone przez powódź, pod dostatkiem papieru toaletowego w osiedlowej placówce zajmujęcej sie dziećmi niepełnosprawnymi - otóż nie! będziemy mieli oglądaną z podziwem przez senatora nikomu niepotrzebną strzelnicę, halę zapaśniczą na zarabiu i inne "cuda"! Budżet gminy płacze za Tomkiem J.
  Panie Maćku, radni - opamiętajcie się!

Już za rok wybory ...

 • 12 lis 2009

  Wieśniak, skąd to wiesz?
  Myślisz wieśniak ,że NASI tak samo będą kraść jak ONI?

 • 25 paź 2009

  MG42
  Poziom żartu marniutki, stać Cię na więcej! Przemyśl, skonsultuj z kim tyrzeba i napisz coś interesującego - może coś o wielomilionowym zadłużeniu gminy w związku z inwestycjami, inwestycjami. Ja wiem, że na pensyjce u Burmistrza czas przyjemnie płynie ale się trochę wytęż i napnij!

Remigiusz Półtorak: Burmistrz powinien za to zapłacić

 • 11 lis 2009

  Mówisz draż, że nie wypromowali "marki" Myślenic?
  Popatrz, tyle ludzi w wydziale promocji na czele z M. Trolką pracuje w pocie czoła, biorąc co miesiąc m.in. z Twoich ciężko zarobionych pieniędzy pensję i nie dali rady!
  Pewnie popełnili jakieś błędy. Ciuekawe jakie. Może nie informowali społeczeństwa o swoich śmierdzących zamierzeniach, może wręcz w tych sprawach kłamali, może nie odpowiadali na wielokrotnie składane pisma, może nie informowali mediów, nie wydawali oświadczeń w fundamentalnych dla Myślenic sprawach, może dezinformowali opinię publiczną, może pozywali ludzi do sądu, może po prostu zapomnieli kto jest dla kogo - oni dla ludzi czy ludzie dla nich, może... może... może...

  Może po prostu za mało zarabiali! (sarkazm)

 • 10 lis 2009

  Dno na którym leży SEDNO to skrząca się ferią barw rafa koralowa. Bogactwo różnych form życia na tej rafie zadziwia coraz większe grono obserwatorów. Wśród większych i mniejszych rybek czsem pojawia się olbrzym. Mam wrażenie że wywiad z panem redaktorem Półtorakiem to rekin ludojad.
  Cóż, idąc dalej tym tropem myślenicka konkurencja SEDNA pływa w rejonach rowu mariańskiego.
  Witroz jak to witroz, wszystko mu jedno czy on ukradł czy jemu ukradli.

Media w Myślenicach

 • 11 lis 2009

  Zgadzam się z Mańkiem. Pan Burmistrz niczym sie nie przejmuje bo ma poparcie myślenickich kupców z kongregacji co będą budować galerię dla mieskańców, firmy Zibet pana Bronisława i kolegi pana dyrektora ZDP co buduje piękne chodniki! Panowie tak trzymać! Chrzanić tam całą nieuczciwą resztę!

 • 10 lis 2009

  Wuju Józefie!
  Tak na wszelki wypadek, przypomnij sobie jak się robi kuku sepuku :-)

Premierowy seans "Ambitnego Kina"

 • 9 lis 2009

  Brawo!

Tutaj uważaj

 • 2 lis 2009

  dyrektor kazał rżnąć, to rżną!

Dworzec Pks

 • 2 lis 2009

  Czyli sprawa wyjaśniona! Okazało się że dworzec na światowym poziomie mamy bo nie ma żadnej sprawy w prokuraturze - logiczne. A jak ktoś dworca nie widzi to niech idzie do lekarza od oczu, albo po omacku z roczek poczeka. Jakaś nadzieja na cudowne ozdrowienie niewielka, ale jest.

 • 2 lis 2009

  ... i żyje emocjami ! Prawda!

 • 2 lis 2009

  Mamy politykę jakby komunikacyjną i dworzec na światowym poziomie. Kto twierdzi inaczej jest kłamcą i konfabulantem!

 • 31 paź 2009

  007 bez przesady!
  Taki dworzec na 3 autobusy, przyznaję - zgrabny - kosztowałby jakies 7 - 8 milionów, czyli mniej niż zacągnięty ostatni kredycik. Chyba że ma złote klamki i szyby kuloodporne, a wiązary z kompozytów. Aż na taki nowoczesny to on nie wygląda.
  Pozdrawiam!
  BAL

Gdzie na piwko?(czyli myślenickie knajpy)

 • 29 paź 2009

  Gorzej jak burmistrzowi pasażerwie zaniosą "czarną polewkę"

  1