Wybory 2014: Kandydaci na radnych w GMINIE PCIM

 • 17 paź 2014

  Miłosierny tyle dzieci spłodził, z rączkami do komunii chodzi.
  Cesianty - palacz kotłów, "miszcz nad miszczami" Strózka osobistość, co wieszała bombki na rondzie (jedyne takie kryte!) jak była nieźle naje.....ana i chrząkał przy tym jak ostania trzoda chlewna ;).
  Spec od busów też kandyduje? Łohohohoho.

  A Wiesiu, ten to ma dopiero - specjalista AGD co to jego syn "politykę z mlekiem matki wyssał" (skończenie zaocznej politologii to jeszcze nie jest dowód na bycie politykiem, ani dziennikarzem).

  Andrzej Pe, też kandyduje? Ten to ma, wójtem był i wciąż do żłoba lgnie, wszakże pismak z bezogródek musi mieć pole do popisu. Niech się zajmie edukacją dzieci, do polityki się nie nadaje.

  19 6

Seksualizacja dzieci

 • 13 paź 2014

  Oczywiście, lepiej aby dzieci nie wiedziały co to zły dotyk, jak ustrzec się przed "dobrym wujkiem" "ciocią co daje cukierki". Młodzież nie powinna wiedzieć co to HIV, Chlamydia, HCV, przed czym chroni, a przed czym nie prezerwatywa, nie powinna wiedzieć, że istnieje pojęcie orientacji seksualnej.

  Generalnie młodzież wzorem ludzi w wiekach średnich powinna bezkrytycznie przyjmować to co leci z ambony, wtedy taki jeden Gil z drugim miałby pełne pole do popisu.

  Naprawdę, jako katolikowi jest mi żal ludzi, którzy w zajęciach o jednej z najbardziej podstawowych części naszego życia - seksualności - robią larum i powód do petycji i ekstazy, że pedofilia.

  Pedofilia jest tam, gdzie jest niewiedza. Czemu akcje z pedofilią wyszły w takiej A. Środkowej? Bo bieda, bo społeczeństwo ogłupione, niewykształcone "Panie, on taki dobry był, te dzieci takie wpatrzone".

  Co do stron pornograficznych, to śmieszne podejście - nie chce się dziecka pilnować, zrobić konta z ograniczeniami, zainstalować odpowiedniego programu to trzeba nałożyć odgórny przepis? Toż to totalitaryzm?

  Proponuje obowiązkowe wszczepianie czipów GPS i GLONASS, tak aby rodzic na mapie miał położenie dziecka, sygnał wysyłany do najbliższej parafii, aby proboszcz wiedział co robi młoda duszyczka, oraz do ministerstwa katolicyzmu, aby Głodź i Dziwisz mogli dokonywać "odgórnego zarządzania". Można też utworzyć ministerstwo katolickiej prawy i porządku, które dzięki takim danym mogłoby karać każdy przejaw niesubordynacji przeciwko KK publicznym batem, albo ofiarą na rzecz Boga z tekstem "Panie, przebacz bo nie wiedział co czyni jak się masturbował".

  6 6

Idioci na Zakopiance

Myślenickie komisy telefoniczne

 • 11 sty 2013

  @kwiatek18

  Jak masz jeden z tych pierwszych dotykowych telefonów typu Avilla, to nie dziw się, że dotyk pada, jego cena hurtowa to ok 10 zł, za plastikową szybę. Tandetny telefon - to i tandetne podzespoły do niego.
  W lepszych telefonach wymiana dotyku nie opiera się na "wyłamaniu" starego i wsadzeniu nowego. Często panel dotykowy jest połączony z ekranem LCD.... Ma to miejsce np. w droższych samsungach galaxy, iponach, lumiach czy htc.
  Obrażając człowieka na forum wystawiasz sobie tylko ocenę.

  @Konto usunięte - idź np. do serwisu przy starych busach. Robią taniej niż w Krakowie (oj Krakusy nie lubią tego komisu, bo hurtowo walą simloczki na alledrogo.pl).

  @gsm4u_2009 - jaka szkoda panowie, że was już nie ma....

  @DJKompot - chyba najgorszy gatunek klienta ;). Namłodzi, nabawi się telefonem, potem oddaje do serwisu i oczekuje cudów ;-).

  Jak ktoś narzeka na myślenickich speców od telefonów - pojeździjcie po krakowie :), mnie tam próbowano sprzedać telefon po zalaniu, telefon z przerwaną gwarancją producenta (bo niedozwolona metoda na simlock), i szereg innych kwiatków. A ceny wyższe niż w Myślenicach.

  Komisów na Starowiślnej jest kilka, żaden nie jest warty polecenia, żaden :).

  Rozgrzany do czerwoności pracownik branży telefonicznej.

  3 2