Ksiądz w Osieczanach

 • 25 lis 2013
  Endrju napisał/a:

  hero napisał/a:(...) Pomyśl o sytuacji, kiedy ma się rodzinę i dom w Osieczanach. Co wówczas?Robić zakupy w Myślenicach, dzieci posłać do szkoły na Zarabiu, a do kościoła nie chodzić ( a jeśli szczerze potrzebujesz, to możesz zawitać do Trzemeśni, Myślenic czy Borzęty.
  I po problemie.

  Hero- to nie ucieczka to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Bynajmniej nie będziesz się stresował faktem ZE OBECNY PROBOSZCZ JEST NAPRAWDĘ NAJLEPSZYM PROBOSZCZEM PARAFII OSIECZANY W OSTATNICH 30 LATACH :)

  A ANDRZEJKI ORGANIZOWANE PRZEZ NOWEGO PROBOSZCZA UWAŻAM ZA BARDZO DOBRY POMYSŁ. :):):):) myślę że będą tak udane jak dożynki :)

  11 17
 • 22 lis 2013

  Ludzie dajcie sobie wkońcu SIANA!!!! GLĘDZICIE INO O WSZYSTKICH, jakby nie można było się zająć swoimi problemami. DO JASNEJ CHOLERY CZY POLACY MUSZĄ BYĆ TAKIMI PERFIDNIE ŻAŁOSNYMI LUDŹMI???????? Nie macie swoich problemów, to sobie je znajdźcie i NIE TRUJCIE INNYM GŁOWY DEWOTKI WSZECHWIEDZĄCE. A jak komuś nie pasuje Parafia Osieczany i księża, dyrektory szkół i kierownicy sklepów to POPROSTU SIĘ STĄD WYNIEŚCIE I BĘDZIE WKOŃCU ŚWIĘTY ANIELSKI SPOKÓJ.

  jedyna racja to taka, że TRZEBA ZMIENIĆ TEGO OKROPNEGO ORGANISTE, BO AŻ SIĘ ŚPIEWAĆ NIE CHCE. napiszciie petycje, zbierajcie podpisy i idźcie do nowego proboszcza- bynajmniej na coś się PRZYDACIE.

  AAAAAMMMMMEEEENNNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  12 4
 • 11 sty 2013

  Czy madry byl ten kto podzial godzin ukladal? proboszcz nie umial pomoc?

  1 7
 • 10 sty 2013

  no to wszystko jasne skad te nagle zmiany w parafii.

  5 7

Lubień: Znalazła ludzki szkielet. Mogą to być szczątki zaginionej mieszkanki wsi

 • 16 lis 2013

  Ludzie dajcie już spokój, bo to naprawdę przykre. Nie osądzajcie ludzi, a Pani Cecylia niech spoczywa w spokoju. [*]

  4 6

Lubień: Zaginęła Cecylia Pandyra

 • 14 lis 2013

  do krowka123 - jak nie wiesz czy się szukało czy nie to się nie wypowiadaj! Trzeba było ruszyc d*** i szukać a nie jak to pięknie powiedziałeś/aś GDERAĆ NA OKOŁO WSZĘDZIE.
  [*]

  3 2

Od 1 lipca segregujemy śmieci: Jak sobie radzicie? [WIDEO]

 • 10 lip 2013

  Ludzie jesteście tak beznadziejni ze szok. Ciekawe jak wy byście sobie radzili w warunkach ochydnych przy zbieraniu śmieci. Życzę każdemu aby wkincu poszedł po rozum do głowy. Bo jedziecie ostro z pretensjami do RPGK a tak naprawdę to urząd jest temu winny. Urzędasy siedzą na tyłku i nic nie robią a panowie z rpgk zapierniczaja. Ludzie trochę szacunku do tycch którzy odwalaja za was najwieksza robotę czyli osob zbierajacych śmieci. Bo nikt z was nie wie jaka to ochydna robota. Jak macie jakieś pretensje to zamiast dzwonić do rpgk po milion razy fatygujcie się do urzędu bo on wszystkiemu winien.

  3 1