Inside the Biotop 3: Internetowa premiera myślenickiego filmu [WIDEO]

 • 16 mar 2015

  Oglądnąłem i na prawdę nie żałuję ostatnich 31minut i 23sekund mojego życia! Tak dobrych filmów sportowych w Polsce się nie widzi zbyt często, a ten film jest poziomem na skalę światową, mimo że nie jest zrobiony przez "hoolywoodzką" firmę filmową! Gratulacje dla całej ekipy od strony technicznej, ujęcia, montaż, kolorystyka dobrana do każdego epizodu - po prostu bomba! Ciężko uwierzyć, że da się zrobić taki progres w ciągu roku, bo różnica między trójką, a dwójką to przepaść :)

  34 11

Inside the Biotop 2: Premiera w styczniu 2014 [WIDEO]

 • 24 lis 2013

  Widać, że żal 15 osobą ładnie zaciska 4 litery. To że Wam się nie układa tak jak byście chcieli to nie znaczy, że ktoś inny może coś osiągnąć w tym mieście. Oczekuję 15 minusów. Dziękuję.

  18 19

Dobczyce: X Rajdowa WOŚP zebrała 22 566,24 zł [WIDEO]

 • 14 sty 2013

  Widać że kto pierwszy ten lepszy , zero przykładania ze strony miasto-info, przepiękne te filmy, chyba trzeba wręczyć Oscary. Zdjęcia spoko impreza fajna, ale jak ktoś publikuje taki artykuł to można się trochę przyłożyć.

  Dziękuję do widzenia.

  6 5

Ride your life: Tomasz Dyniec prezentuje sportowe pasje myśleniczan [WIDEO]

 • 9 sty 2013

  Mi się film podoba , lecz mogło być bardziej dynamicznie. Może ludzie napiszecie własne zdanie o filmie (osobiście znam Tomka) i napiszecie co jest nie tak , a nie kryjcie się dodawaniem "-" do komentarzy. Znowu do tego komentarza dacie 10 minusów ?

  6 6