Zamieszanie wokół punktu szczepień. Po materiale TVN burmistrz zabiera głos. „Manipulacje, konfabulacje” i „kroki prawne”

 • 19 maj

  Burmistrz nie jest z mojej bajki, ale dobrze zoboczyć jak staroście ściska 4 litery, że to nie powiat szczepi.

  1

Debata nad stanem powiatu myślenickiego. Każdy może zabrać głos

 • 19 maj

  Lata mijają, a sprawca innych czynności seksualnych nadal starostą.

  2 7

Raciechowice tną koszty. Żeby przetrwać, ograniczą nawet oświetlenie uliczne

 • 11 lut 2020

  Panie Żarski niech się pan zwróci o pomoc do burmistrza Dobczyc Susia, który jak wieść gminna niesie zatrudnił za dobre pieniądze, sprawcę Waszego nieszczęścia Gabzdyla. Jak pomaga Gabzdylowi to może i Wam pomoże.

  11 1

Kamil Ostrowski: To rozwój zawodników wpływa na wyniki drużyny

 • 11 lut 2020

  Brakło kasy publicznej od brata byłego burmistrza to Orzeł obniżył loty. Widać brak noszenia finansowego.

  2

Maciej Ostrowski: Nie muszę grać pierwszych skrzypiec

 • 11 lut 2020

  Ostrowski do największy szkodnik w dziejach Myślenic i to jest najbardziej delikatne określenie tego pana.

  2 2

Poprawka na kolej?Burmistrz Szlachetka odpowiada na słowa posła Marka Sowy. „Panowie, po co ta szopka?"

 • 11 lut 2020

  Poprawki to sobie pan Sowa może składać do żony jak mu obiad przypali, a na budżet to ten ma taki wpływa jak na pogodę. To czysty populizm ze strony Sowy, Kudasa i Tomala.

  16 22

Władysław Kurowski pyta o kondycję szpitala. Ten jest na minusie

 • 27 paź 2019

  Tłumaczenia Tomala dotyczące zadłużenia szpitala są bałamutne. Informowanie, iż inne szpitale też są na minusie pokazuje mentalność starosty, który zawsze równa w dół, są jednak szpitale z dodatnim wynikiem finansowym i do tych należy się porównać. Ponadto Styczeń niech się weźmie do skutecznego zarządzania szpitalem, a nie usiłuje nieudolnie zostać posłem.

  7 14

Tydzień do wyborów. Największe szanse na zostanie posłem dajecie dwóm kandydatom

 • 9 paź 2019

  Mam nadzieję, że ani Kurowski ani Styczeń nie zostaną posłami, bo nie maja do tego żadnych kwalifikacji.

  6 2

Liczą na Wasze głosy. Kto z Ziemi Myślenickiej ma największe szanse na zostanie posłem?

 • 24 wrz 2019

  Mam nadzieję, iż żaden z nich nie zostanie posłem, a szczególnie Styczeń i Kurowski, bo zwykli karierowicze. Styczeń niech się zamie szpitalem bo tam dziadostwo jest.

  2 2
 • 6 wrz 2019

  Kurowski to zawsze kandydował do czego się dało, byle tylko nic nie robić, Styczeń to niech się zajmie szpitalem, bo tam dziadostwo jest i przestanie brać ....., natomiast Siłuszyk niech zacznie porządnie uczyć, a ponadto w Sejmie już był nauczyciel, "amator kwaśnych jabłek". Brakuje w tym towarzystwie niezastąpionego Tomala.

  22 9

Kto zostanie przewodniczącym rady gminy w Raciechowicach?

 • 18 wrz 2019

  Proponuję radnym w Raciechowicach, aby na przewodniczącego Rady Gminy wybrali byłego wójta Gabzdyla, która z pewnością poprowadzi Gminę w świetlaną przyszłość.

  1

Tomasz Suś do drifterów: Nie życzę sobie, abyście robili "kręciołki" po nocach na naszym terenie

 • 6 wrz 2019

  Panie Suś z pana taki burmistrz jak.........trąba, trzeba działać, a nie przemawiać.

  2 4

Grażyna Ambroży: Jestem osobą wierzącą, ale uważam, że nie należy łączyć spraw państwowych z wiarą

 • 5 wrz 2019

  Ta pani jest nic nie znaczącym epizodem w samorządności miasta i gminy Myślenice.

  13 4
 • 27 sie 2019

  Radna Grażyna Ambroży uciekła od odpowiedzialności nie biorąc udziału w głosowaniu, a teraz ma pretensje do wszystkich tylko nie do siebie.

  15 10

Wacław Żarski: Powoli wyprowadzam gminę z zapaści

 • 10 sie 2019

  Panie Żarski, czy złożył Pan już zawiadomienie do Prokuratury w Myślenicach o podejrzeniu popełnienia przestępstwa niegospodarności przez byłego wójta Gabzdyla ? Pewnie nie bo Pan i wielu radnych akceptowało branie pożyczek w parabankach przez Gabzydyla, a teraz udaje Pan zbawcę gminy.

  2

Czy miasto trzeba „odgracić”? Które budynki lub instalacje szczególnie szpecą krajobraz Myślenic?

 • 6 sie 2019

  Stara "mleczarnia" to prywatna własność, a właścicielem terenu przy 3-go Maja, gdzie stoją garaże blaszaki jest Spółdzielnia Mieszkaniowa "Zorza".

  9 3

Mieszka sama. Ze złamaną ręką wołała o pomoc. Dzielnicowi wspinali się po balkonach

 • 4 sie 2019

  Policja winna ustalić czy ta osoba ma dzieci, które maja prawny obowiązek zająć się matką i nawet płacić jej alimenty jeżeli pozostaje w niedostatku.

  1 1

Sąd umorzył postępowanie wobec byłego burmistrza. „Nie było przestępstwa”

 • 4 sie 2019

  Jest rzeczą niedopuszczalną aby w sprawie byłego burmistrza Myślenic orzekał sąd także w Myślenicach, ciekawe który z sędziów orzekał w tym procesie.. Wielu sędziów myślenickiego sądu mieszka w Myślenicach i okolicy i siłą rzeczy musiało załatwiać wiele spraw w urzędzie gdzie decydentem był Ostrowski, co bez wątpienia mogło wpłynąć na ich bezstronność w orzekaniu w tej sprawie. Ponadto koligacje rodzinno towarzyskie sędziów też nie są bez znaczenia. Sędziowie mogli wyłączyć się tej sprawy jednak tego nie zrobili, co daje dużo do myślenie. Sąd od niczego nie uwolnił Macieja Ostrowskiego bo wyrok jest nieprawomocny i były burmistrz nadal jest oskarżonym.

  15 9

Były wójt zabiera głos w sprawie długów gminy. "Wynikają z powodzi w 2010 i 2014

 • 30 cze 2019

  Panie były wójcie Gabzdyl dlaczego nie pojawił się pan osobiście na sesji aby wyjaśnić okoliczności zadłużenia i odpowiedzieć na pytania radnych w tym temacie, a pytań pewnie byłoby wiele, tylko chowa się za plecami radnej, gdzie pana odwaga?

  2 1

Radni KW Macieja Ostrowskiego i Bez Układów przekładają sesję. „To jest cyrk” - komentują radni PiS

 • 14 cze 2019

  Z innych postów wynika, że "prywatnie" ma zaburzenia i cierpi na manię wielkości. Polecam oddział dziennego pobytu przy ul.Drogowców w Myślenicach, może pomogą.

 • 14 cze 2019

  "Prywatnie" zachowuje się jak była przewodnią siła narodu, czyli uważa, że ma jedynie słuszną racje w głoszeniu swoich nieomylnych poglądów i opinii, a faktycznie to opowiada głupoty, jednak w swoim zadufani tego nie dostrzega.

 • 12 cze 2019

  Jan Podmokły nie posiadł umiejętności szybkiego czytania tekstu, a ze zrozumieniem tekstów ten Pan miał kłopoty od podstawówki.

  1 4

Negatywna opinia RIO odnośnie planu naprawczego. Wójt się nie poddaje

 • 26 maj 2019

  Panie były wójcie Gabzdyl, dlaczego nie zajmie Pan stanowiska w tej sprawie, tylko siedzi Pan jak g... w trawie w urzędzie w Dobczycach pod skrzydłami burmistrza Susia? Radni poprzedniej kadencji w większości są także radnymi obecnie i teraz żebrają o kasę, gdzie byli kiedy Gabzdyl brał pożyczki z parabanków? Co robi prokuratura w Myślenicach w tej sprawie na czele z-cą prokuratora rejonowego Beatą Florkow, której kwalifikacje do pełnienia tej funkcji są żadne?

  29 2

Andrzej Duda: Dziękuję Wam myśleniczanie, że tacy jesteście. Niezłomni i odważni w polskich sprawach

 • 15 maj 2019

  Każdemu Prezydentowi Polski należy się szacunek obojętne z jakiej byłby opcji politycznej, ale komentujący wolą wszystko i wszystkich krytykować, można i tak.

  35 21

Czy gminy powinny zapłacić nauczycielom za czas strajku? Temat dzieli radnych [WIDEO]

 • 11 maj 2019

  Większość tak zwanych nauczycieli, to lenie, nieroby i darmozjady, którzy przyszli do tego zawodu, bo jest dużo wolnego i niewiele trzeba pracować. Jeżeli strajkowali to za te dni nic im się nie należy, a jeżeli radni Ostrowskiego czy ci z układami chcą pomagać nauczycielom, to niech im dadzą z własnej kieszeni, a nie z pieniędzy podatnika.

  6 2