RZYMSKI-katolik

Czy to prawda?- Zmiana Księży!!

 • anka polek 6 wrz 2018
  bono napisał/a:

  Dzięki sh_ma
  To co napisałeś brzmi logicznie.
  Mam do Ciebie inne pytanie. Podczas objawien (Fatimy Medziugore) ukazuje się osobom (Medziugore do dzisiaj), Matka Boska, które robią następnie przekaz rozmowy, chodzi o to abyśmy odmawilli różaniec za pokój na świecie .
  I teraz moje pytanie;
  Dlaczego przekaz jest tylko do katolików,
  dlaczego nie ma przekazu dla nie chrześcijan, np. zjatow muzulman, przecież oni nic nie wiedzą o zagrożeniu wojennym na świecie i o modlitwie o pokój na świecie .
  Czy Bóg w postaci Matki Boskiej wybrał tylko jedną religię do posłannictwa?
  A przecież wojny wciąż trwają i morderstwa związane z nimi, np. w Afryce i Azji,
  Czy Matka Boska w postaci im znanej nie może im się objawiać ostrzegają o wojnie?

  @bono: Pismo święte daje jasny przekaz: "Jeśli Mojżesza i Proroków nie słuchają, to choćby kto z umarłych powstał, nie uwierzą"(Łk 16,31) Przeczytaj Ewangelię Łk 16,19-31
  "Żył pewien człowiek bogaty, który ubierał się w purpurę i bisior i dzień w dzień świetnie się bawił. U bramy jego pałacu leżał żebrak okryty wrzodami, imieniem Łazarz. Pragnął on nasycić się odpadkami ze stołu bogacza; nadto i psy przychodziły i lizały jego wrzody. Umarł żebrak, i aniołowie zanieśli go na łono Abrahama. Umarł także bogacz i został pogrzebany. Gdy w Otchłani, pogrążony w mękach, podniósł oczy, ujrzał z daleka Abrahama i Łazarza na jego łonie. I zawołał: "Ojcze Abrahamie, ulituj się nade mną i poślij Łazarza; niech koniec swego palca umoczy w wodzie i ochłodzi mój język, bo strasznie cierpię w tym płomieniu". Lecz Abraham odrzekł: "Wspomnij, synu, że za życia otrzymałeś swoje dobra, a Łazarz przeciwnie, niedolę; teraz on tu doznaje pociechy, a ty męki cierpisz. A prócz tego między nami a wami zionie ogromna przepaść, tak że nikt, choćby chciał, stąd do was przejść nie może ani stamtąd do nas się przedostać". Tamten rzekł: "Proszę cię więc, ojcze, poślij go do domu mojego ojca! Mam bowiem pięciu braci: niech ich przestrzeże, żeby i oni nie przyszli na to miejsce męki". Lecz Abraham odparł: "Mają Mojżesza i Proroków, niechże ich słuchają!" "Nie, ojcze Abrahamie - odrzekł tamten - lecz gdyby kto z umarłych poszedł do nich, to się nawrócą". Odpowiedział mu:(Łk 16,19-31)

  1 2

Myślenice: Rekolekcje Ewangelizacyjne

 • anka polek 4 sty 2013

  PRZYJDŹ bo sam JEZUS czeka na CIEBIE z WYCIĄGNIĘTYMI w MIŁOŚCI RĘKAMI...+
  to JEZUS LECZY ZŁAMANYCH na DUCHU...+
  JEZUS odsłoni ŚWIATŁO, które da Ci siłę na każdy dzień TWOJEGO ŻYCIA...+ WARTO DOŚWIADCZYĆ ŻYWEGO BOGA...TYLKO PRZYJDŹ...+

  5