.

Straż Miejska - czyli po co to komu?

 • wojtek labedz 29 gru 2012

  powinni nie dawać kasy na fotoradary tylko zająć się drogami. W każdym kraju władze wiedzą że w tych czasach nie da się jeździć bo 50 km/h na trasach tylko ze trzeba zbudować dobre drogi bo niestety czas to pieniądz i nie ma się czasu przestrzegac wszedzie przepisów. ja nie mowie tu o piractwie tylko szybkiej komunikacji a to ważne. u nas najlepiej dac na droge ful fotoradarów i ograniczeń na dziurawe drogi. ja nie mówie ze to jest niepotrzebne tylko ze w innych krajach jakos sie udało rozwiązać ten problem

  4 3
 • wojtek labedz 28 gru 2012

  Uwazam ze jest to wyrzucenie kasy w bloto. Straz miejska przemienila sie w drogówke. Najlepiej by im jeszcze suszarkę dać to by wogole było. Jeden straznik podczas wypisywania mandatu powiedzial ze kazano im stac caly dzien i lapać wszystkich bo kasa musi być.

  12 4

Nowy kościół w Trzemeśni

 • wojtek labedz 28 gru 2012

  Ja widziałem jak wyglądała praca ks Mariana. Dawał z siebie wszystko a i tak ciężko było ludziom dogodzić. Niestety nasi parafianie uwielbiają sensacje i to jest najważniejsze a nikt jakoś nie spróbuje zrozumieć ze każdemu może coś nie wyjść. Człowiek chodźby był złoty to i tak zawsze znajdzie się ktoś komu nie pasuje a uwierzcie mi- ludzie dawali mu popalić nieraz. Jestem tylko zły na Dziwisza ze pomimo tylu dobrych rzeczy które zrobił, nie starał się pomóc i rozwiązać problem tylko od razu pod ścianę i do odstrzału. Myśle że człowiek który 15 lat poświęcił dla parafii szybko się nie pozbiera zwłaszcza że zrobiono to chwilę przed wigilią. I jeszcze jedno: skoro kilka osób z rady wiedziało o problemach to czemu nikt nie starał sie pomóc? Czemu ks Marian nie szukał pomocy? Tylu osobom pomógł- nie wierze że jakbyśmy wiedzieli to byśmy go zostawili samego.

  46 7