Smolarnia Bysina

 • 9 paź 2018
  Bysinianka napisał/a:

  Petycja jest dziełem młodych Pań, które mieszkają w nowowybudowanych domkach w okolicach Smolarni.

  a możesz napisać coś więcej ? skoro piszesz to pisz dosadnie co CI NA WĄRTOBIE leży... po co niedomówienia ?

  4 8
 • 9 paź 2018
  kar9876 napisał/a:

  To ciekawe kto wyszedl z tą inicjatywą pisania petycji??? Czy to jest ktos z starych mieszkańców (Domów) czy ktos kto wybudowal nowy dom i nagle doszedl do wniosku ze to mu przeszkadza. W jaworniki też czuć zapachy i jakos nie widac tu petycji. A w samych Myślenicach na Słowackiego nie bylo wytwórni masy asfaltowej?

  a może po prostu zapytać na BYSINIE "o co kaman" a nie doszukiwać się drugiego dna.

  7 5
 • 9 paź 2018
  Bysinianka napisał/a:

  Może warto sprzedać dom jak komuś nie pasuje lokalizacja tak jak ja to zrobiłam i wyprowadzić się daleko stąd? Ale ostrzegam! Smog jest wszedzie aż po Zakopane i Gorlice!

  POST chyba czegoś innego dotyczy ... najlepiej sprzedać a reszta niech ma co ma... i siedzieć na d... i cicho sza

  4 12
 • 9 paź 2018

  oj tam oj tam nikogo personalnie nie obraziłam...też wyrażam swoją opinię i jak widać chyba szpileczka mocno ukuła.ZOSTAWIAM TO GŁĘBOKIEJ REFLEKSJI. LOVE& PEAS

  3 9
 • 9 paź 2018

  oj tam oj tam nikogo personalnie nie obraziłam...też wyrażam swoją opinię i jak widać chyba szpileczka mocno ukuła.ZOSTAWIAM TO GŁĘBOKIEJ RELFEKSJI. LOVE& PEAS

  3 10
 • 8 paź 2018
  Bysinianka napisał/a:

  Smolarnia nas zabije, nadajnik nas zabije, a co nas nie zabije?
  Może trzeba zacząć od ekologicznego żywienia i nie faszerowania się lekami?
  Smolarnia przeszkadza, a Ci co mieszkają w nowych ( i starych też ) domkach, nieopodal palą śmieci co dwa dni - niby na ciepłą wodę. Fura stoi koło domu, ale nie ma na ogrzewanie wody np. gazem, tylko śmieci i śmieci. Wiosna, lato, jesień,zima lecą dymy z kominów, bo się kąpią. Potem się przechwalają, że pala np. nocą, żeby nikt nie widział. Stąd jest największy syf w okolicy!!!
  Ile ludzi na wsi grzeje wodę gazem, prądem czy solarami - niewiele. Ile śmieci jest przed domami w dniu wywozu? Niewiele!
  Smolarnia jest w Bysinie od około 50 lat, jak nie lepiej. I dopiero teraz zaczęła przeszkadzać ludziom. Teraz kiedy młode matki z Bysiny wzięły się za walkę i pisanie petycji.
  Najpierw przeciwko nadajnikowi, potem za nadajnikiem, potem przeciwko Smolarni i nawet na nauczycielki w szkole się szykują. Obwodnica Bysiny pod Dalinem też zła i oprotestowana. Wszystko źle!!! Co za szaleństwo!!! Ciągle jedni i Ci sami protestują i blokują wszystko co się da. Co będzie następne, albo kto?
  Smolarnie zlikwidować, nadajnika nie budować, obwodnicy nie budować, ciężarówkom z kamieniołomu nie pozwolić jeździć, w szkole zrobić rewolucje, bo nauczycielki nie takie jak matkom odpowiada... Koncepcja wspaniała...

  A ja się pytam kto ma protestować? starzy? interes goni interes..Byle by się kasa zgadzała..mylę się ? jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę ! jeśli jest interes i dojenie kasy problemu nie ma. Za dużo ludzi jednej "spóle" gdzie rączka rączkę myje. PO co w to mieszać szkołę... gównoburza murowana. Zastanawia mnie jedno skoro problem z nadajnikiem smolarnia i szkołą gdzie są włodarze ? zero komunikacji ... jedno bajoro które chłonie wszystko. NIEZGODA W TEJ WASZEJ WSI AŻ WSTYD ŻE podpisujesz się BYSINIANKA... wylewać wiadro pomyj na swoją wieś. Zamiast działać lokalnie mądrzysz się tu

  6 15
 • 8 paź 2018
  velgrubba napisał/a:

  Sprzedaliby działki, ale smolarnia jest i nikt nie chce kupić... To wymyślili petycję - ecowrażliwcy. Tak jak petycja, żeby nie było nadajnika GSM na granicy, bo im szkodzi... Brak słów.!! A tu zadupie i koniec świata bez zasięgu!

  co ma "PIERON DO WIATRAKA" ?

  1 15
 • 8 paź 2018

  mało konkretów puste frazesy.. może jakoś konkretnie przedstaw fakty SKORO jesteś BYSINIANKĄ z krwi i kości... może jakieś dokumenty? opinie fachowców? rzetelność koleżanko droga... a drożyzna szaleje... many many many...

  5 18
 • 8 paź 2018

  BYSINIANKA? CHYBA "interesantka" szczekasz szczekasz a fakty znasz ? smolarnia nadajnik ekspert level pro

  3 16

Staś Wincenciak ma trzy miesiące i choruje na raka. Rodzice zbierają na operację

 • 18 cze 2018

  MAMO STASIA I TATO STASIA jesteście równie dzielni jak ON.Dacie radę wspieramy i modlimy się za WAS. BĘDZIE DOBRZE MUSI BYĆ DOBRZE .

  30

Myślenice: Rodzina szuka Weroniki Muniak

 • 9 mar 2018

  ale zastanawia mnie jedno nikt ze znajomych nic nie wie? przycisnąć ich i może puszczą parę...

  26 5

Bysina: Kompletnie pijani leżeli na drodze. Kierowca ominął ich o włos [WIDEO]

 • 28 kwi 2016

  pomijając fakt osób nietrzeźwych...na tym odcinku drogi na Bysinie powinnna być częstsza kontrola policji nie tylko w nocy ale i w dzień. To i tak dużo szczęścia że nikomu nic i nigdy jak do tej pory nic się nie stało. A CHŁOPAKOM MOŻE TO COŚ DA DO MYŚLENIA.

  15 2

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

 • 26 lut 2014

  FRYZJER ZA RYNKIEM (obok wc) STRZEŻCIE SIĘ... OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM!!!! jestem miłośniczką krótkich włosów bynajmniej nie trendu preferowanego przez ten zakład.. styl na więźniarkę z obozu tudzież fryz na Krzysztofa R, ULUBIONE POWIEDZENIE... po niezadawalającym efekcie :..." przynajmniej pani doszła... do swojego koloru...

  11 3

The Bastard nakręcili teledysk w Myślenicach [WIDEO]

 • 6 lis 2013

  Brawo Przemek :)

  22 24

Nowa płyta The Bastard: "Zagubieni w sidłach świata"

 • 5 lip 2013

  BRAWO PRZEMEK :)

  11 5

Marsz dla życia i rodziny 2013 [WIDEO]

 • 29 maj 2013

  sh_ma dzieci się wietrzyły ;) a rodzice to już inna sprawa.. każdy ma swoje opcje. Jeden zapatrzony w hasła idee a inny trochę mniej. Ważne że przynajmniej jeden marsz który obył się bez chuligaństwa i rwania kostki ;)

  8 2
 • 28 maj 2013

  Sam marsz nie był czymś druzgocącym, większość szła tylko po to by przewietrzyć umysły swoich dzieciaków .A co do tabliczek z hasłami? wydaje mi się że jest za mało mądrych głów by decydowali co jest dobre dla naszych dzieci. Rodzic powinien mieć swój rozum i sumienie by posłać dziecko na takie lekcje. A tak poza tym to zaufanie i wspólna nić porozumienia między rodzicem a dzieckiem owocuje tym że lekcje te nie są w zupełności potrzebne. Wydaje mi się że ten rząd to eksperymentuje na każdym łącznie na dzieciach. Lepiej by się zastanowili jak pomagać rodzinom i młodym matkom .

  5 4

praca - myslenice i okolice

 • 10 lut 2013
  lidunia41 napisał/a:

  Witam chodzi mi o ''spontiusza'' tego na Słowackiego z nowymi włascicielami

  to całkiem inna bajka i to już nie jest spontiusz. SZEFOWA KUCHNI FAJNA BABKA..

  6
 • 9 lut 2013
  lidunia41 napisał/a:

  WITAM czy pracował już ktoś w 'spontiszu'' proszę o opinie Pozdrawiam

  spontiusz w jaworniku ? nie jest źle jeśli lubisz pracować z wariatami.... hahaha ogólnie szefostwo bardzo wporządku bo pracownicy to rynsztok... wyżywają się nie pozwalają CI pracować normalnie... oczywiście nie wszyscy... trzeba mieć twardą dupę i pewne rzeczy właśnie tam mieć. Rób swoje a będzie CI dane,,, ;)

  2 7

GASTRONOMIA OPINIE - pizzerie, puby, kawiarnie, restauracje, kebaby, bary

 • 15 wrz 2012

  Il Camino Rządzi ???tak rządzi ale wc z dużą niestrawnością... byłam na przyjęciu..dania zwymyślane źle przysządzone zanim dotarły na stół były już zimne.. jedyny puls to
  kelner ok 40 bardzo sympatyczny i rzeczowy...

  10 8