Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

 • 30 lip 2009

  A jaka firma najlepiej dekoruje sale ?

  2
 • 22 lip 2009

  Pozdrawiam wiecznie niepoprawnego Mysleniczanina007 . Mam nieodpartą potrzebę pobyć i popisać sobie na tym forum , ale na razie to się tak tylko przyglądam .

  3 1
 • 20 lip 2009

  O! Chyba zawaliłam ? No na pewno w przypadku "J" nie chodziło mi o reklamę , ale o antyreklamę . Widzę , że tak naprawdę nie o wszystkim można tu pisać . W mojej wypowiedzi pojawiły się jakieś skróty...?

  1 6
 • 19 lip 2009

  Duże koszty, planowanie , przygotowania ... Tyle wysiłku , a tu coś nie wypaliło . Dlaczego ? Chciałabym poruszyć na forum ten temat , bo konkurencja na ty rynku jest ogromna i jak się okazuje nie całkiem uczciwa. Działania niektórych firm świadczących usługi w tym zakresie pozostawia sobie wiele do życzenia. Opisujcie swoje doświadczenia zarówno te dobre jak i te złe , aby pomóc innym w uniknięciu wpadek w tym dniu który powiniem być tylko radosny. Na pogodę w dniu ślubu nie mamy zazwyczaj wpływu , ale na organizację za którą tak słono płacimy jak najbardziej .

  15 27

Myślenickie myślenie - reaktywacja

 • 24 lip 2009

  Dzięki Greto J.

 • 24 lip 2009

  Myślenice , to wg mojego rozumowania to nie tylko miasto w swoich granicach ale cały powiat. Trochę terenów wypoczynkowych na tym obszarze się znajduje. Miejsc letniskowych w każdej wiosce nie brakuje. Trzeba dbać raczej o lepszą jakość dróg i lepsze warunki dojazdu do poszczególnych wiosek , aby miasto korzystało. Jak na razie przystanek BUS-ów w Myślenicach oraz brak dworca skutecznie zniechęca do podróżowania do Myślenic. A samochodem trudno zaparkować. A co do strefy przemysłowej to gdzie znajdziecie pracę , gdy nie będą powstawać zakłady produkcyjne. Można prowadzić produkcję spełniając warunki ekologiczne. Dziwi mnie również ogromny opór ludzi w sprawie Zakładu Utylizacji Odpadów . Przynajmniej każdy potok w naszym terenie nie będzie zasypany śmieciami. Pozdrawiam opornych tej słusznej moim zdaniem inwestycji. Proszę również aby mi wytłumaczyli skąd się rodzi ich opór a Cyrka o rozszyfrowanie skrótu WMB bo chyba jestem "do tyłu"....

 • 23 lip 2009

  Chyba jednak wystartuję w wyborach. No i oczywiście porobię trochę zarówno na drutach i jak i na szydełku. Trzymajcie się

 • 22 lip 2009

  Zastanawiam się czy temat myślenickie myślenie musi się wiązać jedynie z polityką ? Chociaż wydaje się , że po to ktoś go tutaj umieścił. Zaczyna się przecież kampania wyborcza . Komu władza i dlaczego ? Być może to sam Pan burmistrz zleciła utworzenie takiego wątku . Najpierw wątek zdjął a teraz w celu badania opinii społecznej wątek taki znów się pojawił ?

 • 20 lip 2009

  Witajcie nieznajomi ! Jakież to dzieło chcecie uczynić? Drogi Dysydencie zapoznaj mnie ze swoimi ideami w nie wiadomo jakim temacie.O co tutaj chodzi ? Może trzeba komuś dokopać ? Komu i dla czego ?

  1

Wisła Kraków

 • 22 lip 2009

  Tylko kto kupi w tych czasach klub ??? Cztery lata temu to pewnie znalazł by się kupiec , ale teraz w czasach kryzysu. Chłopie , oby Cupiałowi chciało się jeszcze bawić w piłkę , bo inaczej to z Wisłą będzie krucho . A tak naprawdę to z co można z w Polsce wycisnąć z piłki. Według mojego rozumowania to Cupiał wtopił tam trochę gotówki . Ale lat 1999-2005 były naprawdę piękne. No i ile wspaniałych nazwisk. Więc tak naprawdę trudno zarzucić Cupiałowi , że to była tylko zabawa . Decyzje podejmowane przez niego budziły wśród nas kibiców wiele kontrowersji , ale czy można mu zarzucić brak miłości do Wisełki ??? Myślę , że gdyby nie jego pasja to Wisła tak jak Cracovia plątałaby się po końcówkach tabeli . Więc lepiej będzie jak Cupiał Wisły nie zechce sprzedać.

  1 1
 • 22 lip 2009

  A mi jest żal chłopaków z drużyny. Coś ten sezon kiepsko się zapowiada. Nie wiem co szwankuje ale jedno jest pewne w Wiśle to nie ma w tej chwili komu dać piłki do podpisu. Brak jest gwiazd. Jeszcze Arek Głowacki ale trapią go kontuzje. Szkoda, naprawdę szkoda. Nie ma co się naśmiewać , a ty Zenuś z całą pewnością będziesz zdrowy. Pozdrawiam cię czule i proszę zostaw Wisełkę w spokoju. Tam jutro będzie zamieć. Cupiał się po wszystkich przejedzie. Zobaczymy kto wyleci ?????

  11 3

Rudnik: Zginął 16-letni kierowca motorowera

 • 22 lip 2009

  Wyrazy współczucia dla rodziców i całej rodziny oraz wszystkich jego przyjaciół . Nad taką śmiercią można tylko milczeć. Więc milczmy łącząc się w bólu z wszystkimi którzy go znali .

studia w LO pedagigikaspecjalność logopedia kto mi szczerze doradzi???

 • 20 lip 2009

  Po co pytasz ludzi na forum. Myślę , ze lepiej wejść na stronę internetową uczelni i tam o wszystkim przeczytać. Albo podejść do szkoły i zabrać informatory.

  1