Jawornik: Kolejny pieszy zginął na Zakopiance

 • 8 lut 2014

  Koło Bochenka lepsze byłyby światła, bo ludzie i tak będą chodzili dołem a nie kładką(jeśli w końcu kiedyś powstanie).

  11 1

Budowa domu

 • 11 cze 2013

  Jeśli masz gdzie mieszkać to napewno lepszym wyjściem jest odkładanie kasy i system gospodarczy a jeśli czas nagli to kredyt. Trzeba jednak pamiętać że koszt kredytu jest bardzo wysoki, przeważnie spłacasz drugie tyle co wziąłeś i dopóki go nie spłacisz tak naprawdę dom nie jest twój. Dobrym rozwiązaniem jest branie niewielkich kredytów np. 30.000zł na 3 lata i budowanie domu etapami. Ale to moje zdanie a każdy robi jak uważa :)

  10 2
 • 11 cze 2013

  Najlepiej znaleźć firmę poleconą przez kogoś i zobaczyć jakieś zrealizowane projekty, od razu dogadaj się z ceną i weź takich co biorą od całości a nie na dniówki. Jeśli chodzi o materiały to nie pozwalaj firmie budowlanej na zakup tylko sam zrób sobie listę co Ci potrzeba a później pochodź po różnych składach i popytaj o ceny bo naprawdę rozbieżność jest duża. No i najważniejsze zamów sobie dobry beton. My wybraliśmy "Górażdże" z Krakowa i jest dużo lepszy niż z Myślenic czy z Sułkowic - Jasienicy (porównywaliśmy już gotowe budowy), no i tyle co wyliczyliśmy to tyle weszło a nawet zostało. Powodzenia i pamiętaj że najgorzej zacząć i wyjść z ziemi.

  16 3

Jawornik: Przekazanie kluczy do nowych mieszkań socjalnych

 • 11 gru 2012

  A ja wiem, że oni mieszkają w tych starych barakach za darmo i mało z tym, są tak bezczelni że żądają odszkodowania gdy się coś zepsuje a gmina nie załatwi szybkiej naprawy. Każdy z nas musi za wszystko płacić. Człowiek odmawia sobie wielu rzeczy żeby popłacić rachunki a większość z nich żyje chwilą i przepija całą kasę, co znakomicie widać koło sklepu. Ci którym noga się powinęła będą mogli teraz w godnych warunkach żyć a nie patrzyć na tych ochlaptusów.

  2 1