Poród w myślenickim szpitalu i wszystko co z nim związane

 • 21 mar 2013

  Witam również, ja mam wcześniej termin 8 kwietnia, być może się zobaczymy na położnictwie :) Też Ci tak ciężko jak mnie już? Ja już ledwo się toczę...

  1
 • 20 mar 2013

  Ja nie chodziłam i już dwa porody przeżyłam a trzeci przede mną.Ale co kto lubi... Ma ktoś termin na początek kwietnia?:)

  1
 • 7 sty 2013
  mimi1909 napisał/a:

  Ulla napisał/a:Doktor Kocot jest miły prywatnie, trafny w diagnozach,W szpitalu udziela informacji. Nie traktuje swoich pacjentek priorytetowo, tylko oficjalnie. Tym nie należy się przejmować, tylko też traktować go rzeczowo.heh udziela informacji....?jakos mi nie udzielil a kolezance powiedzial tak;my nie wiemy co pani jest ale niech pani tutaj lezy''faktycznie wyczerpujaca informacja...wogole heh jak sobie przypomne jak w tym brazowym plaszczu paraduje to mi sie smiac chce ...kocot reaktywacja...

  Wybacz, ale jeśli jesteś nie zadowolona z dr. Kocota, to już to opisałaś. Daj innym przekonać się i wybrać lekarza. ja uważam, że Kocot jest bardzo dobrym lekarzem, a Ty, że Chęciński - no i gitara. A to, że ma brązowy płaszcz - no cóż Jego gust. Jak się kogoś nie lubi, to się komentuje wszystko na jego temat.

  6 3
 • 3 sty 2013

  Zdecydowanie dr. Kocot. Rzetelny lekarz. Polecam serdecznie!

  5 8
 • 13 gru 2012

  Serdecznie dziękuję za odpowiedzi i proszę o dalsze Wasze historie związane z CC w szpitalu w Myślenicach. Pozdrawiam :)

  1 1
 • 11 gru 2012

  Witam serdecznie, mam pytanie i proszę o szybką odpowiedź. Przede mną cesarskie cięcię, chciałam się dowiedzieć jak wygląda "życie " po CC w szpitalu w M-ce?
  Mianowicie, czy zaraz po CC kobieta jest przewożona na salę gdzie może być z dzieckiem i z mężem, czy dziecko jest od razu po badanaich pokazane rodzicom, czy mąż od razu może być przy żonie? Czy może ją przewożą na salę gdzie sama musi wydobrzeć? Czy jest możliwośc wykupienia osobnego pokoju, tak by mąż mógł Nas odwiedzać, i czy w ogóle można odwiedzać matkę z dzieckiem po CC?
  I ostatnie pytanie czy mąż może być na sali w trakcie trwania CC( trochę to dziwne pytanie ale pytam już z ciekawości.)
  Pozdrawiam ciepło i proszę o odpowiedź.