ALARMUJECIE: Właściciele nie pilnują psów, bo te..."nie gryzą"

 • 22 maj 2015

  do Korwina: piesek od pana Fij...(jak piszesz) na osiedlu to malutkie , sympatyczne stworzenie, posiadające kochających go właścicieli i absolutnie niegroźny dla otoczenia. Wymienianie go w kontekście artykułu który mówi o watahach dużych psów, będących postrachem dla dzieci szczególnie, wieje złośliwością lub chęcią zabrania głosu z tym, że na całkiem nie trafionym przykładzie.

  2 2

Chodnik pod blokiem 20 - soczewka Myslenic

 • 19 mar 2015

  do Skarbek: Zorza. Rozebrali chodnik a ekipa wykonująca drogi pożarowe powędrowała gdzieś...no właśnie,i płytki i oni w siną dal.

  4 2

Tragiczny wypadek w Osieczanach

 • 16 sty 2015

  edyta g.,odpuść sobie. Streszczaj się, ale jak kochasz pisać to może spróbuj coś z dziedziny fantastyki... jakieś opowiadanka o mocach nieczystych(?) Chociaż nie .Nie możesz być literatem bo robisz za dużo błędów.

  12 5

Co dalej z garażami blaszakami na os . 1000 lecia

 • 20 gru 2014

  Zadłużone miasto nie ma kasy na budowanie nowych parkingów/garaży. Gdzie znajdzie się miejsce dla około stu samochodów z blaszaków? Będzie problem. A Biedronka prawie w centrum miasta? To co zrobią obecnie funkcjonujące tam sklepy? Jeromino M. będzie zarabiał a nasi pójdą na bruk? Almar25, to nie takie proste. Będzie się działo...

  13 2

Nowy starosta

 • 14 gru 2014

  Szacun dla "zdrajcy". Gość miał pewnie dość pchającego się wszędzie Szlachetki.
  Wyszło na zdrowie mieszkańcom bo Tomal jest doświadczonym samorządowcem i chyba o to chodzi a nie o partyjne stołki. Nie wystarczy zdjęcie z wodzem.

  25 9
 • 1 gru 2014

  Super że Tomal będzie dalej starostą.To uczciwy i porządny człowiek.

  109 84

Tesco kurczaki- zielono/niebieskie kurczaki

 • 31 lip 2014

  Mnie wkurzają tam nieczynne, bo zepsute terminale kasowe. A obsługa? to prawda ze daleko im do tych z Krakowa.Może faktycznie kierownictwo za mało wymagające?

  17 3

Katasrofalne usytuowanie busow na starym dworcu w Myslenicach

 • 9 lip 2014

  A co myślicie przeniesienie przystanku busów na stary plac targowy przy bodajże Traugutta, miejsce przeznaczone na parking nie wykorzystane, blisko centrum, jest gdzie zostawić samochód...

  .

  19 12

Międzynarodowe Małopolskie Spotkania z Folklorem: Na Rynku trwają próby. Koncert o godz. 19

 • 5 lip 2014

  Na szczęście na spotkaniach można zobaczyć coś bardziej ciekawego niż zawodzenia tej pani. Kto wymyślił taką niestety antyreklamę????

  2

Tania apteka w Myślenicach

 • 30 maj 2014

  Uwaga, ceny w polecanym przeze mnie "Rumianku" mocno skoczyły w górę. Pozostał Eskulap i apteka w Uklejnie, nie wiem jak się nazywa.

  3 2

Podliczyli straty po przejściu Wielkiej Wody [WIDEO]

 • 30 maj 2014

  Może teraz ktoś się zajmie sprawą brzegu przy ogródkach działkowych w Osieczanach. Zabezpieczenie z ogromnych kamiennych głazów wykonane po powodzi w 2010 roku, na które poszło mnóstwo pieniędzy, zostało zniszczone . Właściciele działek znów stanęli przed widmem katastrofy i nie śpią przy każdym większym deszczu w obawie że przy następnym wezbraniu wody, żywioł porwie kolejne domki.

  11 9

KANONIZACJA JANA PAWŁA II: Tak świętowały Myślenice

 • 26 kwi 2014

  Popieram. W gazetach są plakaty z podobizną JPII do ewentualnego umieszczenia w oknie.

  28 19

Szpital Myślenice - różne przeżycia

 • 19 kwi 2014

  Bliska mi osoba była niedawno operowana na ginekologii, i opowiadała, że (wbrew krążącym niepochlebnym opiniom) było całkiem przyzwoicie. Chwali doktora Dudka który przeprowadził zabieg jak i cały ponad tygodniowy pobyt. Czysto, jedzeniem nie trzeba było wspomagać, a pielęgniarki.... ? To prawda że niektórym brakuje empatii ale nie wymagajmy za wiele. W sumie spoko.

  22 12

Odbezpieczyli defibrylator. Komu przeszkadza sprzęt do ratowania życia?

 • 18 kwi 2014

  Złapali ich?

  19 2

Jestem głodna...skąd dobre jedzonko zamówić???

 • 15 kwi 2014

  A gdzie ta Rosa Canina? albo inny lokal gdzie można zjeść smacznie a nie przepłacić. Chodzi mi o normalny, tradycyjny obiad.

  1 3
 • 14 kwi 2014

  Byliśmy kiedyś w barze(?) w Domu Kultury. Kotlet z drobiu cienki, suchy, buraki wygotowane z barszczu,rozdrobnione tylko, kompletnie nie doprawione, ziemniaki letnie .Nie polecam.

  11 8

Jakie książki czytacie i co polecacie ?

 • 28 mar 2014

  Jak ktoś lubi biografie to polecam: Freddie Mercury - biografia legendy Lesley - Ann Jones. Ciekawych rzeczy można dowiedzieć się o tej nietuzinkowej aczkolwiek tragicznej postaci.

  3
 • 23 sie 2013

  Uwielbiam Sidneya Sheldona, Jamesa Pattersona,Camile Lackberg,Joy Fielding,Fredericka Forsyta,książki z serii "historie prawdziwe",ale głównie czytam biograficzne i literaturę faktu.

  3

Osiedle Tysiąclecia: Parking zamiast boiska w czerwcu 2014

 • 2 gru 2013

  Chyba lepszy legalny parking,niż to co się dzieje obecnie,chodzi mi o to że samochody parkowane są na terenie zielonym wzdłuż drogi prowadzącej w górę osiedla i gdy ziemia jest miękka wyryte są głębokie koleiny,zniszczona trawa a piesi zupełnie nie mają jak przejść.Chociaż nie wiem czy nowy parking zapobiegnie temu procederowi.

  10 4

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

 • 24 lis 2013

  Ja chcę się dowiedzieć czemu sklep osiedlowy tj.na drugim osiedlu Tantus jest taki drogi? tu apeluję do właścicieli,żeby trochę odpuścili bo niedługo nikt tam nie wejdzie. Gdyby jeszcze był tam jakiś extra wystrój,wyposażenie,bogaty asortyment,ale gdzie tam, zwykła blaszana buda z powyginanymi półkami,a ceny kosmiczne.

  8 4
 • 4 sie 2013

  shiwa,to może teraz ty zdradż tajemnicę,czy ten Łypik jest za czy przed wiaduktem ( przed nie kojarze żadnego sklepu).A tak wogóle to w każdym sklepie trzeba uważac na to jak panie liczą bo "pomyłki" zdarzają się im bardzo często.A jak już człowiek ją wyłapie to nawet nie przeproszą.

  6

Dni Myślenic - Sukces czy Żenada?

 • 15 sie 2013

  Uważam że koncert Maleńczuka był spoko.Muzycy też profesjonalni.Nigdy jeszcze nikt wszystkim nie dogodził,kogokolwiek by nie zaprosili,bedzie krytyka.Na przyszły rok proponuje Marie Peszek

  3 8

Segregowanie śmieci

 • 4 sie 2013

  A,przepraszam,co z pełnym workiem z odkurzacza?...Papier osobno, a kurz? może wytrzepać? do ...? pozostałych,bio? A tak na poważnie,to boję się otwierac pojemnik z bioodpadami,żeby jaki szczur na mnie nie wyskoczył,tak rzadko sa opróżniane.Cóż,kazali nam segregować i ludzie na ogół się starają,ale władza nie za bardzo.

  5 6

SM ZORZA - Walne zgromadzenie i dopłaty do wody

 • 30 maj 2013

  Prezes spółdzielni chyba jest za dobry bo powinien w pierwszej kolejności wypie...... tych którzy nie płacą czynszu.Osobiscie znam parę rodzin które naprawdę stać na to, ale nie płacą bo im się udaje i wiedzą że ich nie wyrzucą, bo miasto nie dysponuje mieszkaniami zastępczymi.Przez takich społdzielnia ma długi.Błędne koło.Nazwiska osób niepłacących powinny być odtajnione,wtedy może wstyd (o ile go mają) zdopingowałby ich do płacenia.

  22 1

Osieczany: Czy regulacja Raby może zagrozić środowisku?

 • 7 kwi 2013

  Zawsze jak się cos zaczyna pozytywnego dziać w naszym miescie, odzywa sie grupa "wiecznie niezadowolonych" którzy niejednokrotnie nie wiedząc nawet co będzie robione, negują,protestują,krytykują itp.Tak było przy budowie ronda na Kościuszki,tak zaczyna się już teraz.Ważniejsze sa ryby niz ludzie (na ogół biedni emeryci) którzy tam mają działki.Jeżeli jest możliwość zabezpieczenia brzegu,żeby woda nie zabierała kolejnych domków,są na to pieniądze,to pytam,dlaczego tego nie zrobić?

  22 12