Wypadek na Zakopiance. Jedna osoba poszkodowana

 • Krzysztof 28 lis 2017

  Obys nie spotkał kogoś kto nie zauważy czerwonego :(

  1
 • Krzysztof 28 lis 2017

  Chromolicie Hipolicie! chyba Cię ideologia przerasta! I wiara, że te rozwiązania rozwiążą wszystkie problemy! Rozsądku nic nie zastąpi ! Zawsze znajdzie sie toś szybszy !

  2

Ruszyły kontrole pieców. Strażnik miejski sprawdzi czym palisz

 • Krzysztof 10 lis 2017

  Jestem ZA !!! Powinni też sprawdzać skąd jest węgiel marnej jakości!

  27 23
 • Krzysztof 10 lis 2017

  Jesten ZA !!!

  30 22

Myślenice: Słoneczna pod wodą. Zaledwie po 20 minutach ulewy

 • Krzysztof 1 cze 2016

  Studzienki w większości nie są zapchane, ale deszcz który spadł spowodował, że gałęzie i inne śmieci z ulicy skutecznie je zablokowały!!! Mieszkam przy Słowackiego i wiem co piszę. Sam wczoraj grabkami odblokowałem 4 takie studzienki i nagle zaczęły przyjmować wodę, która wcześniej płynęła Słowackiego w stronę skrzyżowania przy dworcu. A wystarczy tylko żeby częściej zamiatać ulice, choćby tylko z gruba...

  36 6

Myślenice: Kto potrącił tego psa i wlókł go za samochodem prawie kilometr?

 • Krzysztof 11 maj 2016

  W ten wieczór przechodziłem w pobliżu miejsca, gdzie grupa młodzieży zajmowała się tym psem. Był to skręt w Szpitalną od strony Piłsudskiego, dokładnie naprzeciw MOKiS. I Ci młodzi ludzie mówili, że ten samochód jechał od Słowackiego przez Piłsudskiego i skręcił w Szpitalną, i na ulicy widać było smugę właśnie w na takiej trasie. Tak ich zrozumiałem, a i ślad był na prawym pasie Piłsudskiego do MOKiS-u, co by potwierdzało tą wersję.Zgromadzenie było już dość duże, więc się nie włączałem. Czyli jechali pod budynkiem sądu i koło Liceum. Może się uda coś ustalić ... Też uważam, że nie należy szaleć po mieście samochodem, są lepsze miejsca ...

  40 4

Myślenice: Nowe stawki za wodę i ścieki

 • Krzysztof 9 kwi 2015
  2 5
 • Krzysztof 9 kwi 2015

  Pomyśl i porównaj (odpowiednie dane) zanim coś napiszesz !!!
  Choćby z danymi dotyczącymi innych gmin (Kraków?)
  Pozdrawiam,

  4 15

Zakład Zagospodarowania Odpadów na skraju bankructwa?

 • Krzysztof 17 kwi 2013

  No cóż, to piękne, że ludziska mniej śmieci wytwarzają :) Tak trzymać, dla wszystkich na zdrowie wyjdzie. A to wysypisko jest dla całego powiatu czy gminy Myślenice? Bo Sułkowice mają od dawna swoje wysypisko, a Pcim to słyszałem że do Krakowa wozi - nie wiem czy taniej czy też nie mogą do Myślenic. A co z innymi gminami?.
  A prognozy były liczone na innych dostarczycieli, ale po aferze i strajkach przestali przywozić, to i śmieci mniej. A może to po to, żeby znów spróbować wpuścić nowych dostawców?

  8

PARKINGI W MYŚLENICACH

 • Krzysztof 10 gru 2012

  Parking po busach jest płatny, a karta parkingowa jest ważna przez całą godzinę również na innych płatnych parkingach. Nie trzeba kupowac nowej, jak się ma ważną obecną, o czym pewo nie wszyscy wiedzą. Tylko tylko trzeba ją mieć.

  1