SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

 • 17 sty 2017

  Czy dostanę gdzieś w Myślenicach papierki do mierzenia PH wody
  Nie chodzi mi o tzw. Aquatest dostępny w sklepach zoologicznych.

  2

Lekarze specjaliści, wizyta domowa, prywatna, opinie

 • 5 lip 2016

  Odświeże temat by nie zakładać nowego.
  Czy ktoś orientuje się ile kosztuje wizyta domowa Dr. Przały?
  Wyszukałem jeszcze 2ch lekarzy z wizytami domowymi w Myślenicach tj.
  Lek.med. Patrycja Pilch
  oraz
  Lek.med. Jacek Matoga

  Czy ktoś korzystał z usług wyżej wymienionych?

  Ja osobiście potrzebuje tylko recepty na leki, ponieważ termin do poradni specjalistycznej mam dopiero na styczeń.
  Mam bogatą dokumentacje medyczną, już rozpoznane schorzenia, w miare aktualne wyniki badań, potrzebuje leków.

  Może ktoś z Was poleciłby lekarza PRYWATNIE z Myslenic niekoniecznie z wizytą domową, a w gabinecie, do, którego mógłbym się zgłosić z moim problemem?

Który dostawca internetu?

 • 10 maj 2016

  Czy jest tu ktoś mieszkający przy ulicy K.Wielkiego kto korzysta z oferty dostawcy Olimplan? Pytam, bo zastanawiam sie czy podlaczenie i korzystanie z ich uslug oczywiscie chodzi o internet bezprzewodowy jest mozliwe mieszkajac na tej ulicy a dokladniej jeszcze przed wiaduktem jadac od strony rynku.

  1 2

Osieczany: Narkotyki schował w bieliźnie. Prowadził pod wpływem?

 • 27 sty 2015

  A co Ty myślisz, że tam nie zaglądają ? Normalnie w suce Ci obszukują po majtkach. Może nie każdy się z tym spotkał, bo to zależy od konkretnych funkcjonariuszy i najczęściej wobec osób, które podejrzewa się o posiadanie nielegalnych substancji.
  Wiecie ile jest cyrku i ile czasu się traci w przypadku odmowy przeszukania "w terenie" ? Mało kto upomina się o swoje prawa w takiej sytuacji. Każdy chce jak najszybciej załatwić sprawę i móc iść wolno.

  9 2

Kto powinien wystąpić podczas Myślenickiego Festiwalu Lata 2015?

 • 22 sty 2015

  Myslovitz, najlepiej Artur Rojek ewentualnie w niedziele może być T.Love

  33 30

Kiedy wystawić śmieci? Sprawdź termin ich odbioru w Twojej okolicy

 • 20 sty 2015

  Słyszałem już o znikających workach, ale tak się zastanawiam po co to jemu? Na początku były chyba po 5zł, ale teraz nie wiem jak jest, co zrobił sobie z tego "biznes" :D
  U nas jak tylko przyjadą to zabiera się worki do domu, akurat zawsze ktoś jest.
  Jedna rzecz - zauważyłem u mnie, że jak przykładowo mam wystawione 3-4 żółte worki i jeden zielony to wracają ten jeden zielony na szkło, ale żólte to rzucą 1-2 max. Ja wiem, że ta praca może nie jest wymarzoną posadą, ale zauważylem, że robią to jakby ich ktoś poganiał, jakby na czas mieli mierzone do pobicia rekordu - i potem rzucą tym worem byle jechać dalej.
  Piszę o tym, bo chcę zweryfikować jak jest u innych - słyszałem, że tyle worków pełnych ile jest do odebrania/wzięcia to tyle samo ma się dostać na dalszą segregację. Jak to jest u Was.

  16 1

Opieka Całodobowa Myślenice

 • 31 gru 2014

  Zawsze trzeba myśleć rozsądnie i jeżeli mamy wątpliwości co do zaleceń lekarza czy też przepisanych leków to koniecznie skonsultujmy się z innym fachowcem. To nie jest do końca tak, że to co powiedział lekarz trzeba uważać za jedyną słuszną prawdę. Takie jest moje zdanie, ale każdy ma swoje zdrowie i też może mieć inną opinie na ten temat.

  11 2

Sułkowice: Wpadli z marihuaną

 • 18 gru 2014

  Kolejne młode ofiary bezdusznej, bezsensownej i jakże głupiej ustawy, art. 62.1 ... Ci chłopcy są (JUŻ !) w świetle naszego kochanego prawa przestępcami, a jeżeli będą mieli pecha to jest możliwość, że zostaną jak to społeczeństwo lubi mówić - kryminalistami. Poza tym mogą już nigdy nie dostać pracy takiej jak by chcieli... I nie chodzi tylko o służby mundurowe(bo i który z nich chciałby, po takim zniechęceniu się do prawa i jego respektowania). Przecież niektóre zawody(firmy) wymagają zaświadczenia o niekaralności i tu nie ma różnicy czy spaliło się jointa czy zgwałciło tudzież pobiło/zabiło/itp.

  Według mnie jeżeli nie nadejdą zmiany i nie nastanie w Polsce normalność jak w znakomitej większości cywilizowanych krajów to powinno się wprowadzić w szkołach nowy przedmiot - przygotowanie do przesłuchania i procesu karnego - tak żeby młodzież była przygotowana do pierwszego niezbyt miłego spotkania ze stróżami prawa i ich "metodami śledczymi", a także do późniejszego procesu w, którym zostaną osądzeni.
  Można by też pójść dalej i uczyć przygotowania do życia w więzieniu - no, bo ew. druga wpadka i to niekoniecznie z tego samego paragrafu i "wakacje" gotowe.

  Było już milion razy powiedziane, ale napiszę jeszcze raz, ponieważ głupota naszych ustawodawców stoi na wysokim i od wielu lat niezmiennym poziomie - alkoholem można się legalnie odurzać, pomimo gołym okiem widzianych przez nas wszystkich skutków (społecznych, zdrowotnych, itd.) Natomiast posiadanie marihuany jest nadal w naszym kraju nielegalne, a przecież po THC człowiek nie awanturuje się, jest spokojny więc nie niszczy życia swojej rodzinie, nie bije żony, nie zagraża innym ludziom, społeczeństwu,etc.(no chyba, że miesza z alkoholem). Poza tym ma apetyt, po marihuanie nie ma kaca, nikt jeszcze od palenia mj nie umarł i pewne jest, że palenie marihuany jest znacznie mniej szkodliwe dla zdrowia, ale też w ogólnym rozrachunku - tj. szkody wyrządzane sobie i otoczeniu czyli tzw. koszty społeczne spożywania(palenia) mj są, co wyraźnie widać mniejsze niż jakże popularnego i chętnie spożywanego w Polsce alkoholu !

  Ile pieniędzy kosztuje nas wszystkich utrzymanie fanów alkoholu !?
  To m.in. finansowanie leczenia uzależnionych od alkoholu, szkód wyrządzanych przez osoby pod wpływem(pijackie awantury, uliczne burdy), koszty prac służb mundurowych(transport na "dołek", do izby wytrzeźwień, na SOR, etc.) i można by tak wymieniać jeszcze chwilę.

  A ile kosztuje nas cała ta szopka związana z działaniem art. 62.1 - koszty pracy policji, sądów, prokuratury, biegłych sądowych, często też prawników na koszt państwa dla oskarżonych bez dochodów, bez pracy?

  Ilu jeszcze zwykłych, przeciętnych, najczęściej młodych ludzi zostanie ofiarami słynnej ustawy... Dlaczego ONI tam na górze nie mogą po prostu POMYŚLEĆ, przecież to(podobno) NIE BOLI !

  Pozdrawiam tych normalnie i trzeźwo myślących.

  49 7

Przychodnia przeprowadza się z ul. Szpitalnej

 • 30 lis 2014

  Fatalna lokalizacja - zależy dla kogo :)

  14 26

Depresja - choroba, którą można wyleczyć

 • 4 lis 2014

  Według mnie depresji nie można wyleczyć całkowicie, a jedynie zaleczyć tę chorobę dostępnymi na rynku farmaceutycznym lekami. Z tymi lekami jest znów tak, że jest to całkowita loteria, który lek akurat zadziała odpowiednio na daną osobę.

  Są leki najstarsze(ale nie oznacza to, że nieskuteczne) tzw. TLPD - trójcykliczne leki przeciwdepresyjne np. najbardziej znana amitryptylina, doksepina oraz klomipramina.czy też dosyć popularny jeszcze nadal w naszym kraju opipramol(Pramolan).
  Minusem powyższych leków są znaczne skutki uboczne odczuwalne szczególnie na początku stosowania - suchość w jamie ustnej, ospałość, nadmierny apetyt, ciśnienie ortostatyczne, itd. jednak te objawy przechodzą po kilku tygodniach i wtedy lek już działa z pełną mocą. TLPD bywają naprawdę skutecznymi lekami, jednak jak już wspomniałem zależy to od konkretnego przypadku/osoby.

  Następnie mamy sławne(niesławne) SSRI - czyli inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny. To jest szeroka grupa leków - najbardziej znane to oczywiście tak reklamowana i rozpowszechniona fluoksetyna(Prozac), paroksetyna, sertralina, (es)citalopram i mniej znana fluwoksamina. Substancje te "rozkręcają" się również powoli tzn. działanie ich rozpoczyna się po co najmniej 2 tygodniach od rozpoczęcia stosowania, a tak naprawdę pełny efekt terapeutyczny można uzyskać i zauważyć po co najmniej 3 miesiącach stosowania - niektóre profesjonalne źródła podają 6 miesięcy(wiąże się to z tzw. down'regulacją receptorów 5HTP czyli serotoninowych).
  Skutki uboczne w przypadku leków z grupy SSRI nie należą do przyjemnych. Najbardziej dokuczliwe dla zdrowego człowieka to b.często duży lub nawet całkowity spadek libido, problemy z utrzymaniem erekcji, opóźniony wytrysk, itp. zaburzenia seksualne. Nie wspominając już o sporym ryzyku wystąpienia hiperprolaktynemii czyli nadmiernego wydzielania prolaktyny przez przysadkę mózgową, co w przypadku mężczyzn jest opłakane w skutkach - spadek testosteronu, ginekomastia, w skrajnych przypadkach możliwy nawet mlekotok. U kobiet akurat nadmiar prolaktyny oprócz uniemożliwienia zajścia w ciąże(rozregulowuje cykl) przynosi raczej pozytywne skutki, ponieważ może to prowadzić do powiększenia piersi.
  Na początku stosowania tych leków często pacjenci mogą paradoksalnie odczuwać pogorszenia stanu psychicznego co może prowadzić do prób samobójczych bądź samookaleczania się. Dlatego też tak ważnym jest aby w pierwszych dniach/tygodniach na tych lekach pacjent nie był sam, a osoby bliskie wiedziały o tym, że chory przyjmuje te leki jakby nie było mocne psychotropy.
  Skutków ubocznych jest dużo więcej, ale chciałem wymienić te najgorsze, najbardziej ważne.

  Są jeszcze nowe grupy leków tzw. czteropierścieniowe - najważniejsza/najpopularniejsza z nich to mianseryna(miansec,lerivon,deprexolet). Tutaj znów na działanie trzeba czekać długie tygodnie, a w czasie tego oczekiwania jest się ciągle zaspałym i głodnym - pacjenci potrafią przytyć kilkanaście do kilkadziesiąt kilogramów nawet w skrajnych przypadkach. No, ale co się dziwić skoro chce się tylko spać i jeść. Ciężko tę senność i apetyt ogarnąć. Dopiero po rozkręceniu się działania można poczuć się lepiej. Niestety zanim to następuje pacjent często rezygnuje z leczenia, ze względów wyżej wymienionych.

  Najlepszym wyborem wg, mojej opinii są SNRI - inhibitory wychwytu zwrotnego noradrenaliny i serotoniny,. Jeżeli komuś brakuje energii na codzień, jest ospały, szybko się męczy, a do tego towarzyszy Ci ciągle obniżony nastrój, płaczliwość, itp. objawy to Wenlafaksyna będzie tzw. strzałem w 10stkę. Wenlafaksyna zaczyna działać już od pierwszego dnia, po 2 tygodniach już działa w pełni. Lek ten przynosi dużo energii fizycznej, z początku może pojawić się nawet euforia(jeżeli ktoś był w głębokiej depresji) ale po kilku dniach działanie stabilizuje się i wreszcie smutny i zmęczony człowiek zaczyna żyć, naprawdę mógłbym szczerze polecić ten lek, jeżeli akurat komuś brakuje takiego kopa do życia.

  Jest jeszcze bupropion (NDRI) czyli inhibitor wychwytu zwrotnego noradrenaliny i dopaminy. Z początku był to lek stosowany tylko dla nałogowych palaczy w celu leczenia uzależnienia od nikotyny. Pojawiła się jednak wersja dla osób chorych na depresję. Lek opiera się na dopaminie(tak w mega skrócie - przyjemność) i noradrenalina(napęd fizyczny) - bo serotonina to w dużym uproszczeniu szczęście...

  Trudno jednak polecić ten lek komuś kto dopiero zaczyna leczenie antydepresantami. Ważne jest aby trafić na dobrego psychiatrę.
  Doradzałbym aby nie dawać się szprycować tzw. neuroleptykami(leki antypsychotyczne) no chyba, że ktoś ma naprawdę urojenia/omamy, ponieważ te leki robią z człowieka śliniące, śpiące i mamroczące warzywko, a są często dodawane szczególnie na początku do leków antydepresyjnych.

  Napisałbym więcej, ale spać mi się chcę już. Pozdrawiam wszystkich chorych na depresję - sam wiem jak to jest. Mnie już nic nie cieszy - totalna anhedonia i tylko leki mi pozostały - ale ile można je brać? Chyba już do końca...

  5 3

15-latek z Myślenic ukradł gołębia wartego 1000 zł

 • 3 lut 2014

  Za głupotę w sumie... ale wiedział, że jest wart 1000zł, a co za tym idzie grozi mu więcej niż "tylko" sam mandat/wniosek do sądu o ukaranie. 15-latek, to myślę, że jak ukraść potrafił, znał wartość to i wiedział, że karalny czyn. No chyba, że brał pod uwagę swoją niepełnoletność, a co za tym idzie "gówno mi zrobią" albo niewiele, może nic.

  Jak zwrócił gołebia lub pieniądze czyli naprawił szkodę i nie miał jeszcze konfliktu z prawem to na 99,9% kurator do 18stki.

  1 1

Myślenice: Ścigał osobowego opla i strzelał do niego stalowymi pociskami

 • 3 lut 2014

  W sumie to jak za 3 postawione zarzuty(wszystkie z KK), a 2/3 z nich odnoszą się do wyrządzenia(udało się czy nie) szkód zagrożenia życia/zdrowia, innej osobie - człowiekowi... (zachodziła uzasadniona obawa)... grozi "tylko" do 5 lat... Nie życzę mu źle w żadnym wypadku, ale też nie wiem za co był notowany wcześniej(notowany to chyba nie tylko np. mandat) - też nie wiem za co...

  Za zwykłą kradzież(powyżej 400zł), bez włamania(!) jest taka sam górna granica, a dolna też 3 miesiące. Czy nie dziwne to jest, że za szkody odnoszące się do kradzieży mienia, zagrożenie karą jest takie same albo nawet większe niż w przypadku gróźb karalnych czy narażenia zdrowia i życia innej osoby, człowieka(bo mniejsza jakby swojego tylko) ???

  Dla mnie dziwne, bo nie nawet nie logiczne. Zdrowia/życia zabranego lub nawet krótkotrwałego uszczerbku na zdrowiu(często też ból,itd.) nie da się przeliczyć na żadne pieniądze, a już na pewno nie za np. 500zł...

  Za oszustwo jest do 8 lat, a nawet nie musisz mieć fizycznego kontaktu z poszkodowanym i to niezależnie od kwoty - wystarczy 1zł ! Wiadomo, że inaczej traktuje się osobe, która oszuka 400 osób po 1zł, a inaczej takiego co 1 na 1000zł - mniejsza waga czynu(do 2 lat) ale...

  Myślę nad tym jak łatwo teoretycznie(czasem nawet praktycznie) można iść siedzieć na powiedzmy 3 lata(przypuśćmy drugi raz podobne przestępstwo itp.) za dużo mniej szkodliwe w ogólnym rozrachunku przestępstwo...
  Oczywistym dla mnie jest wysokość/waga wyrządzonej szkody(też społecznie) w przypadku naruszenia nietykalności cielesnej i takich czynów jak wyżej opisane.
  Ja rozumiem rozbój kiedy zabór mienia połączony jest z zastraszeniem(typu "mam nóż, dawaj kase...", nie trzeba go pokazać nawet) albo jakąkolwiek przemocą fizyczną.'

  Możecie się ze mną nie zgadzać, pisać posty typu "ciekawe jakby Tobie mieli ukraść "tylko", itp.) Jak wyżej napisałem, straconego zdrowia/życia nie wycenisz, a nawet jeżeli się to nie stało to jeżeli sprawca działał umyślnie(tu chyba nie ma wątpliwości).nie jest to istotne.

  19 4

Palimy czym popadnie? Czy w Myślenicach przyjąłby się zakaz palenia węglem?

 • 1 lut 2014

  Palenie "czym popadnie", a palenie węglem w piecach c.o to dwie odrębne sprawy.
  Uważam, że nie powinno się wprowadzać zakazu palenia węglem w Myślenicach, a gdyby taki zakaz został wprowadzony to nie przyjął by się. Myślę, że większość mieszkańców, nawet gdyby wszedł taki zakaz, nie stosowałoby się do niego. Wymiana pieców - co z tymi, którzy mają jeszcze dobry piec/niedawno kupiony, to wydane kilka tysięcy złotych i co teraz? Do tego zwiększone koszta ogrzewania(także wody), itd. Gaz był, jest i będzie drogi. Alternatywą byłyby paliwa i nic więcej. Wtedy istniałoby zagrożenie, że producenci olejów napędowych, opałowych podnosiliby ceny.
  Nie mamy problemu ze smogiem jak Kraków, więc dlaczego mielibyśmy płacić więcej? I co z tego, że niektórzy mieszkańcy Krakowa dostaną dopłaty?

  Natomiast palenie "czym popadnie" czyli od śmieci po buty, odzież i inne cuda - jestem przeciwko temu, akurat miałem "przyjemność" mieć sąsiadkę palącą chyba ubraniami/obuwiem, nie wiem, w każdym razie smród ogromny - pół biedy jak palą w wysokim budynku, wtedy większość idzie w niebo, ale i tak śmierdziało jakimś plastikiem, tekstyliami itp.
  Powinny być kontrole wyrywkowe straży miejskiej(bądź jak ktoś lubi dzwonić to po zgłoszeniu). Za pierwszym razem ew. upomnienie jeśli skala procederu nie jest wysoka i ktoś nie pali śmieciami permanentnie. Drugi raz mandat 500zł i tyle w tej sprawie mam do powiedzenia. Myślę, że jest to rozsądne stanowisko.

  6 5

Aby busami jeździło się przyjemniej.

 • 26 lis 2013

  2. Nie opowiadajmy przez telefon komórkowy o swoich problemach, dzieciach, pracy, posiłkach, związkach, fotkach na Facebooku, nie plotkujmy.
  3. Jeśli już musimy rozmawiać (z innym podróżnym, przez telefon), tonujmy głos.

  9. Wsiadanie w Głogoczowie czy z przystanku przy rondzie Matecznego nie gwarantuje miejsca siedzącego, więc nie wywracajmy oczami i nie wpędzajmy w poczucie winy osób, które już siedzą.

  11. Otwieranie paczuszek z KFC lub McDonalda oraz jedzenie kebabów i frytek w porach największych powrotów jest dość okrutne.

  Te cztery podpunkty najgorsze. Najbardziej z tym wpędzaniem w poczucie winy tych co już siedzą, bo wsiadali przykładowo na przystanku początkowym.
  Jak ktoś wpieprza w busie tego typu jedzenie czyli szczególnie to na gorąco od razu czuć na cały pojazd.
  Rozmowy - zastanawia mnie czasem czy Ci ludzie nie myślą ani trochę, nie zdają sobie sprawy, że ich rozmowę słyszy co najmniej kilka postronnych osób? A gadają o wszystkim, najgorzej jak o sprawach dotyczących nas wszystkich np. polityka, sport. Po co wygłaszać publicznie swoje opinie, może ktoś się z tym nie zgadza, a musi słuchać.

  3 1

Busy odjazdy rozkłady trasy

 • 4 lis 2013

  Orientuje się ktoś czy 11 listopada będzie jakaś możliwość dojechania do Krakowa? Obawiam się, że może nie być żadnego kursu bus czy autobusu, nie pamięta ktoś jak bywało we wcześniejszych latach?

  2 2

MY OBYWATELE PŁACĄCY PODATKI !!! CZEMU PŁACIMY ZA PARKINGI W MYŚLENICACH

 • 30 sie 2013

  Tak, ponieważ obowiązuje zasada "rozpoczętej godziny", tj. płacisz za każdą rozpoczętą godzinę parkowania. Więc parkując nawet o 17:45 rozpoczynasz nową godzinę, nieważne, że jej nie wykorzystasz w pełni. Płaci się dopóki stoi parkingowy, bo zdarza się czasami w niektórych mniej "priorytetowych" miejscach, że pracownicy schodzą do rozliczenia przykładowo 17:30 i wtedy już można za free. Wiem, bo pracowałem tam, naprawdę ciężki kawałek chleba przez samą wykonywaną pracę jak i pracodawcę.

  2 1

Gdzie kupić w Mysłenicach antene DVB - T

 • 30 sie 2013

  Polecam LISPOL ul. Rzemieślnicza . Ja kupiłem antenę kierunkową Blow ATD21 tą za 45zł i wszystkie 22 kanały działają, moc 99% jakość 80%.

  3

Myślenicki Festiwal Lata 2013: W sobotę zagra Afromental w niedzielę Maciej Maleńczuk

 • 19 lip 2013

  No i co, że ćpun??? Czy to jest tak bardzo ważne jakie kto prowadzi życie prywatne? NIE, ale jak widać zawsze się znajdzie jakiś...
  W mojej opinii nie istotne to czy ktoś jest gejem, alkoholikiem, narkomanem czy też ma spokojne, ułożone życie, z domem i rodziną! Liczy się to jakim jest artystą.
  Po za tym jakoś mimo wszystkich tych pseudo-skandali wokół jego osoby odnosił, odnosi i będzie odnosił sukces w branży muzycznej.
  Jakby słuchacze i fani tak bardzo zwracali uwagę na życie prywatne piosenkarzy, gdyby tak im to przeszkadzało to wielu, bardzo wielu artystów straciło by w znacznym stopniu popularność. W USA jest wielu aktorów, piosenkarzy(nie tylko gwiazd rock'a) odurza się substancjami psychoaktywnymi i nikogo to tak nie dziwi, nie oburza jak u nas. No cóż, Polska jest jeszcze bardzo zacofana...

  1 2

NAZIEMNA TELEWIZJA CYFROWA

 • 22 maj 2013

  Myślenice, praktycznie centrum miasta, antena bardzo tania, ale porządna i wystarczająca - Blow ATD-21 w cenie 45zł i wszystkie 22 kanały odbierają bez żadnych problemów. Wg wskaźnika w dekoderze moc sygnału 100%, natomiast jakość 73%. Brak jakichkolwiek zakłóceń, choć zobaczymy jak będzie kiedy pogoda się popsuje. Kanały odbieram bez zasilacza, nie jest w ogóle potrzebny, wszystko gra. Dodam, że na starej antenie "siatkowej" łapało tylko sygnał mux1 czyli 7 kanałów. Teraz po przeskanowaniu znalazło wszystkie 3.

  Jak ktoś ma problemy z odbiorem, to dobrze radzę sprawdzić kabel czy np. nie jest przetarty, załamany gdzieś, tak samo duże znaczenie ma odpowiednie zarobienie końcówek "F" jak i tego zwykłego wtyku antenowe, który wchodzi bezpośrednio do dekodera. No i ustawienie anteny oczywiście, z tym wiem, że ludzie mają problem, szczególnie starsze osoby. Jeszcze w porządku jak wystarcza stara instalacja tj. kabel+antena, ale gdy trzeba wymienić antenę, to należy przy montażu patrzeć na budynki sąsiednie. Niby to oczywiste, ale przy antenach kierunkowych musi być to dosyć dokładnie wymierzone.

  2

Bezpłatny prawnik

 • 5 kwi 2012

  Witam, czy informacje zawarte w temacie są aktualne? Gdzie oprócz UMIG (ciężko się tam dostać, zawsze ten prawnik gada przez telefon) można jeszcze skorzystać z bezpłatnej porady? Podobno przy ul. Ogrodowej gdzieś jeszcze przyjmuje, ale nie mogę znaleźć informacji w internecie.

Kwas solny, techniczny - gdzie kupić?

 • 19 mar 2012

  Witam, gdzie w Myślenicach można kupić kwas solny ? Potrzebuje do wytrawiania płytek elektronicznych, wiem, że można kupić w Krakowie, ale na razie się nie wybieram. Używany jest też przez dekarzy, w akwarystyce(do obniżania PH wody). Z góry dziękuje za odpowiedzi.

  4 1

Czy będzie wystawka na jesień?

 • 7 wrz 2009

  Dlaczego?

 • 7 wrz 2009

  Z racji tego ,że zakupiłem nowe meble ,chciałbym się pozbyć starych.Przypomniało mi się ,że na wiosnę była wystawka.Czy na jesień też będzie?Czy muszę czekać do wiosny?

Jazda Busem, czyli hardcore

 • 15 sie 2009

  [quote=:[hr][quote]bag napisał]Podepnę się pod temat ,żeby nie zakładać nowego.
  Czy między 21:30 do 22:30 bez problemu dostanę się z Krakowa do Myślenic busem/autobusem? Chodzi mi o przystanek w borku faleckim.[/quote]
  http://rda.krakow.pl
  używasz czasem mózgu?[/quote]

  Ja tak ,a ty?
  Napisałem busem/autobusem.Na tej stronie już byłem,a napisałem po to ,żeby znaleźć alternatywę dla autobusu.Żeby się nie okazało później ,że nie ma czym wrócić bo autobus się nie zatrzyma itp.

 • 14 sie 2009

  Podepnę się pod temat ,żeby nie zakładać nowego.
  Czy między 21:30 do 22:30 bez problemu dostanę się z Krakowa do Myślenic busem/autobusem? Chodzi mi o przystanek w borku faleckim.