Jestem głodna...skąd dobre jedzonko zamówić???

 • 24 mar 2013

  witam wreszcie ktoś normalny też tak myśle skoro mi nie smakuje lub mi się nie podoba poprostu więcej tam nie idę tak robią osoby inteligentne pozdrawiam ''może skończą się te głupie wpisy ''

  10 11
 • 24 mar 2013

  czytam sobie i czytam i wam powiem że wszyscy którzy tu pisza są żałosni najlepiej zajmijcie się swoimi sprawami pozdrawiam i życzę wam dalej bujnej fantazj przykro to czytać naprawde

  2 9
 • 24 mar 2013

  wszystko co piszecie o tych wszystkich barach to bzdury piszą to osoby zazdrosne i takie które o niczym z gastronomi nie mają pojęcja

  2 6
 • 16 lut 2013

  Małe sprostowanie; po pierwsze w Spontiuszu nie zmienił się właściciel i nie zmieniła się załoga mianowicie Spontiusz przeniósł się do jawornika na orlen, po drugie ten Vip sponti ma innych właścicieli bo jest ich kilku inną załogę i inne jedzenie nie ma nic wspólnego ze spontiuszem . A żeby było jaśniej to obecni właściciele podszywają się pod starego spontiusza kopiujac prawie wszystko a co do załogi tam pracującej to są to "odrzuty" ze spontiusza a co to oznacza to sami się domyślcie:).

  4 10

Pizzeria w myślenicach

 • 30 gru 2012

  Miku do twojej wiadomości: ja mam gdzieś całego spontiusza i wszystkie spontiaki , mam gdzieś Armado i wszystkie pizzerie niech każdy sobie rzepkę skrobie i bedzie dobrze. A co do mnie to jestem klientem kazdego z tych lokali i tylko wyraziłem swoje zdanie.

  6 4
 • 27 gru 2012

  To armado to zwykła speluna gdzie przychodzą lumpy na piwo i zagrać w karty. Pizze mają zajebście niedobrą chyba najgorsza jaka jadłem widać było ze ciasto jest już wyleżane a składniki nie pierwszej swieżości. Zasadniczo łapią się już wszystkiego i to jest błąd bo i pizza i fast fody i kurczaki ale tak szczerze to wszystko do dupy nic nie jest jadalne . Więc kochani szczerze odradzam ta chyba pizzerie ....a może piwiarnie.... a może jeszcze coś innego ale co????

  16 9

GASTRONOMIA OPINIE - pizzerie, puby, kawiarnie, restauracje, kebaby, bary

 • 20 gru 2012

  Tto ma być auto reklama tego czegoś co się otworzyło na petro. O rany gościu już nie mydli ludziom bo mnie mdli. Jaki lokal?? jakie jedzonko??? Skończ bo jesteś żałosny.

  10 14
 • 9 gru 2012

  Koleś myśli że podszywajac sie pod Spontiusza zrobi kariere na Petro ha.. ha.. ha, ale się przeliczy bo to jest świństwo jakich mało i nawet maszyny mu nie pomogą. Poprostu żenada .

  7 24