ŚMIECI DROŻEJĄ. Burmistrz tłumaczy dlaczego, a opozycja przypomina mu obietnice wyborcze

 • 4 gru 2019

  A mnie irytuje to ze stawki rosną ale jak mam więcej worków wystawionych przed dom to nie otrzymuje z powrotem takiej samej ilości . Już nie jednokrotnie musiałem dokupić sobie worków . Z tego co pamietam to za papier przysługuje 1 Szt . Rozumiem ze jak mam 2 to mam sobie worki dokupować bo biedna gmina ma najniższe stawki w powiecie ... lub skierować się do najbliższej utylizacji ściemieci w pobliskim lesie albo skorzystać aktywnego pieca w domu i zamienić niepotrzebne odpady na energię cieplna . Dziwi mnie ze mimo iż ludzie chcą segregować śmieci i nie przyczyniać się do smogu to nadal robi się wiele aby im to utrudniać ...

  16 3

Najwięcej głosów zebrał Władysław Kurowski z PiS. Jak wypadli pozostali kandydaci?

 • 15 paź 2019

  Pewnie że mnie to „cieszy „ . Pozwoli to ludzia zarabiać za 4 lata całe 2850 zł na rękę a dodatkowa 13 i 14 emerytura będzie służyć naszym emerytom aby mogli podróżować i zwiedzać świat jak to pięknie na emeryturze żyją sobie Niemieccy emeryci . Aż szkoda Neckermanna bo nadciągają dla nich złote czasy ...
  Szkoda tylko ze żadna z parti nie potrafi rozwiązać problemów z jakimi od lat boryka się służba zdrowa, ale po co lepiej dać emeryta dodatkową emeryturkę i prawie będzie miał na prywatna wizytę u lekarza. Może pozwoli to odpocząć naszej Państwowej służbie zdrowia . Co do 500 plus musze Pana zmartwić ponieważ mamy w Polsce imigrantów którzy również pobierają taki zasiłek wiec wygląda to podobnie jak na zachodzie :) I bardzo się cieszę ze są tacy ludzie jak Pan i płacą tak chętnie podatki na te wszystkie atrakcje od rządu lecz ja wolałbym aby były obniżane aby każdy z nas miał troszkę więcej w portfelu niż składać się na wybrane przez PIS grupy społeczne .
  PS : mam nadzieje ze tak chętnie płacone przez Pana podatki nie są zaniżane po przez wypłaty w kopertach , usługi bez paragonu itd.

  9 2
 • 14 paź 2019

  Nie powinien Pana dziwić tan fakt, ponieważ moja opinia wyraża frustracje aktualnymi wyborami i nie odnosi się jedynie do Pana komentarza . Fakt, u ludzi w moim wieku (26 lat ) wyrażanie swojej opini jest mocno ograniczo i wiele tych osób stara się nie mieszać lub jeszcze nie do końca posiada swoje zdania . Żal mi tylko że aż tylu ludzi twierdził Że dobrze im się „żyje” . Odrazu zaznaczę się nie jestem ugruntowaly politycznie, ponieważ opozycja jest na mizernym poziomie . Lecz twierdze ze partie polityczna budują ludzie a nie, partie towrzą ludzi, wiec można było w tym przypadku wybrać jakaś nowa sile polityczna . No cóż było i tyle ja wiem ze moja pozycja zawodowa nie pozwala mi martwić się o status mój jak i moje rodziny lecz szkoda mi osób w rejonie najniższej krajowej . Dają się kupić za 500 + nie zauważając inflacji w koło !

  11 6
 • 14 paź 2019

  Panie @mohikanin z całym szacunkiem . Moja opinie została wyrażona na podstawie moich osobistych przeżyć. Pan Władysław przejął jedna z 2 klas gimazjum wraz z nadchodzącym rokiem aby pozostawić ją pod koniec roku szkolnego ( klasa ta za 3 lata gimnazjum miał dzięki temu 3 wychowawców ) . Pewnie stwierdzi Pan ze za rządów PIS nie była by miejsca taka sytuacja ponieważ nie było By gimnazjów . Racja . Lecz pozwoli Pan aby moje obawy jako by Pan Kurowska był odpowiednia osoba do pełnienia funkcji posła były uzasadniene . Bedać w tym czasie naocznym świadkiem próby zgarnięcia najlepszego stołka w gminie poznawala mi wątpić w dobre i czyste intencje jakimi kieruje się Pan Władysław . I nie oceniam go jako nauczycie, ponieważ do prowadzeni przez niego lekcji nie mam zastrzeżeń. Lecz myśle ze był to epizod w jego karierze nie u kierunkowanie „ powołaniem nauczielskim „ lecz jedynie zachowaniem jakiego kolwiek stołka , co w krótki odstępie czasu skutkowało zmiany stanowisko .
  Przykro mi ze moje zdanie o Panu Władku zostało tak diametralnie zmienione z biegiem czasu lecz teraz widzę ze za nauczycielskie wynagrodzenie By nie „ wyżył ” ... ( nie wiem czy był nauczycielem dyplomowanym . Ponieważ oni podobno godnie zarabiają (?) ) :)

  8 4
 • 14 paź 2019

  Przykro mi ze ludzie wybierają do sejmu osobę która jest „zapchaj dziura „ .Człowiek który uczył mnie techniki w gimnazjum lecz tylko jedne rok ponieważ w następnym roku znalazł się już etat w urzędzie w Pcimiu, wiec co będzie tracił czas za te marne wynagrodzeni nauczycieli będzie teraz reprezentowa nas w sejmie . Czuje ze ta kadencja przyniesie tyle zmian dla nas jak jego urzędowanie na stanowisku burmistrza ....

  43 7

Pożar na wysypisku śmieci to nie kwestia hydrantów. „Może zawiodła wiedza druhów”?

 • 30 sie 2019

  Ech te Jarki. Pan Jarosław K. ma kompleks Pana Tusk i wszystkiego co z nim związane . A nasz pan Jarosław S. zdecydowanie ma kompleks Pana Ostrowskiego i wszystkiego co z nim związane . A ze Straż z Dolnego Przedmieścia jest mocno związana z Orłem jak i również Pan Ostrowski dlatego pan Jarosław zdecydowanie nie przepada za OSP DP.

  Szkoda ze Pan Maciej odpuścił wybory być może znów utarłby nosa „naszemu” posłowi

  23 1

Pod prąd na Zakopiance - "Jedziemy na kamikadze i ch..." [WIDEO]

 • 8 lut 2014

  Odrazu w Myślenickiej zamieścić ich zdjęcia żeby wszyscy poznali delikwentów !

  26 6

Dobczyce: Komisariat policji po remoncie

 • 28 lis 2012

  Szkoda pieniędzy policja jest tylko do ściągania od ludzi pieniędzy !! Ostatnio chciałem się zbadać alkomatem na komisariacie czy mogę już prowadzić samochód to policjant mi powiedział że on nie ma obowiązku mnie sprawdzić i że mnie nie skontroluje , dodając że jak chce gdzieś jechać to żebym sobie wynajął kierowcę !!! DZIĘKUJE BARDZO ZA TAKĄ WŁADZĘ !!!!!!!

  4 8