Porzucone samochody to nowa moda? Pyta jeden z radnych. „Nie potrafię przejść obojętnie obok zaśmiecania naszego miasta”

 • 17 sie 2021

  Czerwony Opel Astra bodajże, na ul. Słonecznej (via wejścia do dawnej apteki / cukierni)- stoi na chodniku na flakach od bardzo długiego czasu/
  Ul. Matejki, mnie jwięcej w połowie ulicy od strony poczty w kierunku Słowackiego - Granatowe (bodajże) Volvo kombi. Zaparkowane przy chodniku pod drzewami- zasyfione/ na kapciach.

  13

Kolejne progi zwalniające na Zarabiu i wyznaczone miejsca parkingowe w "małpim gaju"

 • 3 maj 2021

  A co z wyjazdem z ul Rzemieślniczej na Słoneczną? Tragedia włączyć się na Słoneczną, szczególnie jadąc w lewo. Na chodniku stoją samochody kompletnie zasłaniając wyjazd !! A wystarczyłoby zainstalować "lustro" na przeciw wyjazdu/ obok przejścia, Gdzie są radni z tej dzielnicy??

  10 10

"Jak to nie mam pierwszeństwa?!" To skrzyżowanie nadal sprawia wam kłopot

 • 11 lip 2019

  Skręt w lewo z Rzemieślniczej w Słoneczną też jest bardzo niebezpieczny, wiadome spory ruch pod galeriami, ale najgorsze co może być to samochody parkujące na chodniku po lewej stronie tuż przy skrzyżowaniu właśnie, zasłaniające właśnie ten skręt w lewo. Kategorycznie powinno się zabronić stawania samochodom w tamtym miejscu. Albo zamontować lustro przy przejściu na ten wyjazd w lewo.

  16 1

Maciej Ostrowski nie będzie kandydował na burmistrza. Rekomenduje Krzysztofa Halka

 • 9 cze 2018

  To Ojciec Chrzestny tego Dealu, Don z Osieczon.
  Jako koleś M. O, pan Halek otrzymywał wszystko o co poprosił dla szkoły której dyrektorował. Nie trudno więc mu było mieć "sukcesy" administracyjne.

  45 5

Myślenice: Pożar pustostanu przy ul. Łokietka

 • 26 gru 2017

  Zgłaszano wielokrotnie na Straż Miejską, Policję a nawet do Radnego dzielnicy że w tym "pustostanie" mają schadzki okoliczni menele i stwarzają zagrożenie pożarem . Cóż, o to finał bierności lokalnych władz i służb. Szczęście w nieszczęściu, że nikomu nic się nie stało a mogło przy tym wietrze który był. Straży należą się podziękowania, chociaż musieli w poniedziałek wrócić i poprawić gaszenie bo znów wydobywał się dym z tego pogorzeliska.

  54 2

Patrzcie na znaki. Co się zmieni na drogach na czas Wszystkich Świętych?

 • 28 paź 2017

  Od godzin popołudniowych czyli od której godziny dokładnie? Proszę o UŚCIŚLENIE tego aby uniknąć nieprzyjemności od Straży Miejskiej.

  14 6

Zaginiona przyszła żona

 • 6 cze 2017

  A dlaczego po tym "otrzeźwieniu" nie powiedziałeś kierowcy że np. zgubiłeś portfel i żeby się koniecznie gdzieś za chwilę zatrzymał? Stary, może okazja życia Ci przeszła koło nosa. A dobra ściema nie jest zła. Mimo wszystko życzę szczęścia w odnalezieniu tej dziewczyny :)

  13 2

Myślenice: Nie widać postępów, ale coraz dłuższe korki. Wraca ruch na dwóch pasach

 • 15 wrz 2016

  Podobno prace wstrzymano ze względu na błędy w projekcie. Takie właśnie chodzą słuchy w mieście.

  Ruch powinien być już dawno przywrócony skoro kompletnie nikt nic tam nie robi.

  14 4

Zegar ŚDM odlicza czas do... Runmageddonu. Dobry pomysł na promocję wydarzeń?

 • 31 sie 2016

  najlepiej do wyborów samorządowych i wymiany naszych "kochanych" urzędników na innych :)

  38 20

Kolejki w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym

 • 3 maj 2016

  Ja skromnie, godzinkę zaledwie, ale w końcu kolka nerkowa to nic poważnego...

  4

24. Finał WOŚP w Myślenicach: Zebrano 93 495,42 zł

 • 10 sty 2016

  Na zarabiu jeden z samochodów rajdowych wożących chętnych miał wypadek i ściął słupa... grubo..

  15 7

W co gracie ?

 • 13 gru 2015

  Fallout 4 rządzi. Jako fan serii, i miłośnik rpg post apo miałem mieszane uczucia na początku gry w f4, ale z biegiem czasu odmieniło mi się (kawał dobrego rpg, masa zadań, losowość, wielki sandbox w którym możesz na prawde być kim chcesz). W chwili obecnej ponad 115h godzin w grze, i nadal masa rzeczy do odkrycia. No i nic niesprawia takiej wielkiej frajdy jak tuningowanie pancerzy wspomaganych :P

  2 2
 • 27 lis 2014

  This War of Mine- niecodzienna polska gra, o tym jak przetrwać jako cywil podczas konfliktu zbrojnego. Trzeba pogłówkować i wciąga strasznie. Na Steam za grosze. Polecam

  2 2

Dziwna sytuacja po kebabem alibaba

 • 26 sie 2015

  Zatrucie pokarmowe zapewne

  16 1

Zapowiada się wzrost opłat za wodę. Spłacamy długi

 • 5 mar 2015

  DO przewidzenia było że ZUO pójdzie za ułamek wartości na sprzedaż prosto w ramiona któregoś z kolesi M. O. Pewnie pan B. Podkupi skoro już maczał w śmietniku swe brudne rączki.
  Co do tematu, wiadome, radni to klepacze jak kolega wyżej powiedział. A nam pozostanie" płacz i płać"

  12

PARKOWANIE: A niech się WSTYDZĄ!!!

 • 12 gru 2014

  Minimum 1,5 metra miejsca na chodniku powinno być dla pieszego- tak stoi w przepisach. Jak w praktyce- każdy widzi.

  6 2

Jakie książki czytacie i co polecacie ?

 • 20 wrz 2013

  Jeśli ktoś lubi klimaty Kinga, niech sprawdzi pisarza- Dean Koontz i jego powieści. Dla fanów przygody- seria Clive'a Cusslera o Dirku Pitt.

Rodzina 3 plus

 • 20 wrz 2013

  Więc tak, od zaprzyjaźnionego radnego mam wieści, że wszystko było dograne odnośnie tego programu, załatwione u wojewody gdyż to on a raczej sztab jego prawników mieli zaakceptować końcowy projekt. Wydawało się że wszystko gra, i nic nie stoi na drodze aby zacząć wypłacać pieniądze rodzinom. Niestety odwidziało się władzy i niestety wojewoda złożył postępowanie odwoławcze niniejszego projektu. W tym momencie wszystko jest zawieszone i pewnie będzie długo znając procedury administracyjne w naszym kraju. Radni są wściekli że zrobiono ich w balona. Podobno także była to decyzja stricte polityczna. Polityka to bagno i tyle....

  5 2

Myślenickie stacje paliw

 • 8 gru 2012

  Tankowałem paliwo na bezobsługowej na dolnym, a ostatnio na tej na kazimierza i... prawie 30km mniej zrobiłem.. o co tutaj chodzi? :/ podłe paliwo?

  1 4

Głogoczów: Zakopianka będzie zamknięta przez tydzień

 • 28 lis 2012

  Słyszałem informacje że ktoś ukradł koparkę i z nią jechał po zakopiance, a że dosyć spora to koparka była to uderzyła w wiadukt i spadła, sprawca uciekł. Skoro był to kradziony towar, trudno żeby zgłaszać jego przejazd odpowiednim służbom. :)

  9