Przedszkolanki zgubiły czterolatka podczas spaceru

 • 17 gru 2012

  Nikogo nie opluwam. Czytaj uważnie

  3 3
 • 17 gru 2012

  Ej!
  Wymieńcie się telefonami i dalej kłućie się w realu. Żałosna ta "wymiana zdań". Szkoda miejsca na forum...

  3 2
 • 17 gru 2012

  Ludzie!!!!!
  CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI.
  Dzięki Bogu nie doszło do nieszczęścia. Miejmy tylko nadzieję, że wyciągniemy z tej dramatycznej sytuacji wnioski i w przyszłości wszyscy: rodzice, nauczyciele, niańki, babcie, ciocie itd - będą czujniejsi w stosunku do swoich podopiecznych. A tym, którzy wieszają psy na opiekunkach grupy, życzę aby nigdy w życiu nie znaleźli się w podobnych okolicznościach - a los bywa złośliwy.....
  Nauczycielce należy się niewątpliwie kara, ale tak od razu na bruk? chyba nie.

  15 1
 • 17 gru 2012

  "Bylebyś cudze dzieci uczył" - już od bardzo dawnych lat wiedziano, że nauka i opieka nad cudzymi dziećmi to jedno z najgorszych i najtrudniejszych zajęć. Pochwalić i docenić jak jest dobrze nie ma kto, a gdy wydarzy się podobna sytuacja jak tu opisywana, to prawych, nieomylnych, gotowych do linczu - cała rzesza. Kto z was nie popełnił błędu w pracy czy życiu codziennym?????????? Tyle tylko, że osoby zawodowo związane z dziećmi mają tą odpowiedzialność ogromną bo związaną z życiem i bezpieczeństwem dzieci. Gdyby to dotyczyło mojego dziecka, też byłabym wściekła, ale próbowałabym wybaczyć i zrozumieć.

  13 3

Władysław Piaściak:Po remoncie dworku,wróci do niego przedszkole

 • 27 lis 2012

  Ale burza. Nie jestem mieszkańcem tej gminy, ale echo tego co u was się wyprawia słychać bardzo daleko.
  Wójtowi gratuluję zaściankowych decyzji. To, że w innych miejscowościach nie ma przedszkola to znaczy że w Tokarni też trzeba go zlikwidować - oczywiście. Poruszają tu państwo istotną kwestię dotyczącą bezpieczeństwa dzieci, natomiast argumenty wójta z artykułu to kwestie finansowe. Mam pytanie: ile warte jest bezpieczeństwo dzieci? Jeżeli ,nie daj Bóg, kiedyś dojdzie do tragedii - kto???? będzie ponosił odpowiedzialność za niedopełnienie obowiązku zapewnienia dzieciom bezpiecznych warunków pobytu w placówce oświatowej!!!!!! Wtedy wójt niewątpliwie odpowiedzialność sceduje na dyrektora szkoły.
  Pan wójt mam wrażenie traktuje gminę jak prywatny folwark i nie bardzo liczy się ze zdaniem i potrzebami rzeszy mieszkańców.
  To, że większości miejscowości nie ma przedszkoli to WIELKI WSTYD dla gminy, świadczący o tym jak niska jest świadomość włodarzy odnośnie istoty edukacji od najmłodszych lat, oraz konieczności wsparcia rodziców małych dzieci, tak aby ci spokojnie mogli się rozwijać zawodowo, osiągać sukcesy i awanse zawodowe.
  Nic dziwnego, że młodzi ludzie wyjeżdżają za granicę tam zakładają rodziny korzystając ze wsparcia państw dla rodzin z małymi dziećmi. Póki władza będzie w rękach krótkowzrocznych ludzi, puty będziemy się pozbywać z kraju młodych i zdolnych ludzi.

  12 1