Pożar na wysypisku śmieci to nie kwestia hydrantów. „Może zawiodła wiedza druhów”?

 • 29 sie 2019

  „Nie zamierzam karać kogoś za to niedociągnięcie, bo musiałbym wyciągać konsekwencje wobec strażaków ochotników”.

  Bardzo ciekawi mnie co miał na myśli Sz.P Burmistrzem mówiąc o konsekwencjach dla ochotników ?
  Czy to była ich wina ze miasto zapomina o sprawach takich jak hydranty i budzi się jak ten „mądry Polak po szkodzie” ?
  Zamiast szukać publicznie kozła ofiarnego ktoś tu powinien zastanowić się dwa razy nad swoimi słowami i tymi niesprawnymi hydrantami które trzeba naprawić zanim znów nastąpi podobna sytuacja, wtedy znów będzie trzeba szukać winy u wszystkich, zamiast wyciągnąć wnioski i się cieszyć ze nie doszło do tragedii.

  33 1

PARKOWANIE: A niech się WSTYDZĄ!!!

 • 23 lis 2014
  czeski_film napisał/a:

  Czołem!
  Wiedziałam, że w Myślenicach kierowcy parkują gdzie popadnie, ale dziś mistrz parkowania przeszedł samego siebie. Zablokował wjazd do rynku z ul. Słowackiego. Zaparkował po prostu NA ŚRODKU ! skrzyżowania. Policja zabezpieczyła i czekała pewnie z 45 min. Dlaczego nie wezwano lawety aby z holowała to auto na parking policyjny ? Widział ktoś tego durnia ?

  Witam
  Akurat tym dumniem którego opisujesz jestem ja i nie zamierzam się ukrywać, samochód zostawiłem w fatalnym miejscu i dobrze o tym wiem, sytuacja by nie miała miejsca gdyby pomyślano o rozwiązaniu które miało miejsce przed budową ronda tj parking dla strażaków by nie musieli szukać miejsc parkingowych gdy syrena wyje na alarm jak było w tym przypadku.
  Rozumiem irytację osób które widziały samochód pozostawiony w tym miejscu ale uważam że gdy ktoś biegnie pomudz innym jest usprawiedliwiony.

  12 7