Ile potrzeba punktów aby dostać się do technikum na zarabiu?

 • abcd abcd 24 kwi 2015

  Odradzam ta szkole.

  13 6

Jestem głodna...skąd dobre jedzonko zamówić???

 • abcd abcd 14 kwi 2014

  To się nazywa reklama, nie ma to jak samemu chwalić swój biznes.:)

  6 6
 • abcd abcd 7 kwi 2014

  Gdzie teraz mozna dobrze zjesc ?

  3
 • abcd abcd 10 paź 2013

  Szostak sprzedał tą działkę Spontiuszowi i on buduje Mc Donalda

  13

Gdzie chrzciny??

 • abcd abcd 21 maj 2013

  A ja robiłam komunie w Spontiuszu w Jaworniku i powiem że jestem bardzo zadowolona. Jedzenie jak zawsze wypas, obsługa super no i sala przepiękna a z tym wystrojem komunijnym to bajka. Jeśli chodzi o menu komunijne to na poziomie dobrych restauracji z małym wyjątkiem że dużo taniej niż w naszych "restauracjach".Bardzo polecam . Pozdrawiam właściciela i jego żonę.

  1 13

GASTRONOMIA OPINIE - pizzerie, puby, kawiarnie, restauracje, kebaby, bary

 • abcd abcd 4 gru 2012

  Siedzę sobie w pracy i czytam co wy tutaj za głupoty wypisujecie , jesteście żałośni bo wszyscy co siedzą na tym forum to stali klienci spontiusza i nie rozumiem tej krytyki , na waszym miejscu to trochę bym się powstydził, bo mądrzy ludzie wiedzą jaka jest prawda a was zrzera zazdrość i nienawiść. Możecie sobie już dać spokój z tym spontiuszem bo spontiusz był, jest i będzie czy się to komuś podoba czy nie bo i tak maja najlepsze jedzenie a co do jakości potraw to chciałbym żeby we wszystkich knajpach było tak jak u nich czyli smacznie , świeżo i nie drogo. Chyba czas już zakończyć wątek spontiusza bo to się już robi nudne.

  7 27
 • abcd abcd 2 gru 2012

  Ty rysio ale coś ci się popiepszyło bo Spontiusz już dwa tygodnie temu wyniósł wszystkie swoje rzeczy więc to cygaństwo ci nie wyszło.

  2 8
 • abcd abcd 1 gru 2012

  Tak Spontiusz już otwarty na Orlenie w Jaworniku . Napewno jedno jest pewne że na Potro Necie nie będzie już Spontiusza.

  3 7
 • abcd abcd 29 lis 2012

  Jacy wy jesteście żałośni. Proponuję zejść już z tematu Spontiusza niech on sobie żyję swoim życiem i może opowiedzieć co się dzieję u konkurencji myslę że wy wiecie jakie wały tam się robi.

  2 9
 • abcd abcd 29 lis 2012

  Magdo Gesller czy jak ci tam, po pierwsze to w Spontiuszu wątróbki nie podają z cebulą tylko z sosem ( pierwsza wtopa) a co do kiełbasy to jadłem tam regularnie i jest chyba najlepsza w mieście po drugie do tej knajpy przychodzą stali jej klienci a nie przejezdni z zakopanego ( druga wtopa) a po trzecie najwyraziniej sanepid nie miał powodów żeby to zamknąć .Więc oszczędz sobie już fatygi i nie wygłaszaj tych bzdur na forum bo to jest żałosne tak jak ty.

  3 17
 • abcd abcd 28 lis 2012

  To coś psełdo " Magda Gesller"( jak się nazywasz) to jakiś czupek i ograniczony człowiek . Nie jestem ani właścicielem ani pracownikiem spontiusza tylko zwykłym klientem pewnie tak jak ty. A co do jakości i świeżości to ty nie masz bladego pojęcia po tych słowach co piszesz ale to twoja brocha. A tak wogóle to nikt nikomu na siłę nie wpycha jedzenia od nich to tylko dobra wola.

  3 21
 • abcd abcd 24 lis 2012

  ja myślę że na orlenie też będzie dobrze to rzut beretem a parking jest jeszcze większy niż na petro. Nie narzekajcie bo 100% mieszkańców myślenic i okolic tam sie stołuję bo jedzenie jest najlepsze i zawsze świeże przy takim przemiale.Całą aferę podgrzewa konkurencja u której nic sie nie dzieję i właściciele lokali gdzie karmią ludzi mrożonkami i tym co zostało z przed tygodnia. Bo nie ukrywajmy że w miieście to była najlepsza knajpa. Jeszcze zatęsknicie .

  7 27