Czy to już koniec dotowanego przewoźnika Myślenice - Kraków

 • 3 kwi 2023

  A Niech to ...znowu musieli namieszać z tymi autobusami, wspaniała nowa linia i znowu nie mam się czym do domu po pracy dostać bo komuś się umyśliło głupich bezsensownych zmian na gorsze jak zwykle i utrudnianie ludziom powrotu po ciężkiej pracy do domu 😤😤jak tak można ! Niektórzy kończą pracę o 21.00 i co? Był kurs z Myślenic do Krakowa o 21:30 to zrobili ulepszenie 22:30 i czekaj tu człowieku 1,5 godziny dramat ...😤 podłość...

  9 2

nowy przewoźnik

 • 3 lis 2022

  Dobrze że chociaż masz możliwość wsiąść do tego busa, bo po 21 z pod Dekady na Kraków to ni huhu...i znowu nastała popołudniowa zmiana i pewno od tygodnia nic się w tej kwestii nie zmienilło? Ktoś wie ?

  9
 • 28 paź 2022

  Ten nowy przewoźnik to totalna porażka. W rozkładzie kurs Myślenice- Kraków 21:20 a przez cały tydzień ani widu ani słuchu, czym mamy się do domów po pracy dostać?? To jakaś parodia po cholerę ten rozkład jazdy jest i po co nam taki przewoźnik żeby wprowadzać w błąd pasażerów? Należałoby aby władze zrobiły z tym porządek bo na pewno są w związku z tym niekompetentnym przewoźnikiem zgłoszenia.

  21 1

GIMNAZJUM W SZKOLE PAŃSTWA OSIŃSKICH

 • 30 wrz 2016

  Również uważam, że szkoła Państwa Osińskch to dobra szkoła i przede wszystkim liczy się podejście nauczycieli do ucznia. Jak najbardziej jestem za.

  5 4

Nowa Fabryka Polplastu - nowe miejsca pracy i opinie o firmie

 • 29 sty 2016

  trochę kultury slawek2302

  15

KLGS ul. Drogowców

 • 9 kwi 2015

  A jak może wyglądać , skoro cały czas widnieją ogłoszenia ,że firma KLGS przyjmie pracowników od zaraz , chyba to o niej dobrze nie świadczy. Byleby tanim kosztem ,bo za inne ogłoszenie trzeba zapłacić , taki sam sposób traktują pracowników, niestety jaka praca taka płaca, dlatego tak często poszukują pracowników.

  22 1
 • 22 lis 2012

  jakie 1300 zł chyba komuś coś sie pomieszało 1100 to max , nadgodziny niewypłacane , rotacja pracowników , umowy sieciowe ........

  31 6

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

 • 18 gru 2014

  Polecam SALON FRYZJERSKI "EWELINA" w Skomielnej Czarnej , otwarty jest od grudnia , fryzjerka naprawdę godna polecenia :)

  25 17
 • 21 wrz 2014
  EeelaW napisał/a:

  Salon "Kamir", który był obok Brytana przeniósł się trochę niżej. Nadal jest przy ul. Rzemieślniczej, ale bliżej wylotu na Słoneczną. A pani, która specjalizuje się w bobie to pani Ewelina. Wiem, bo też robię u niej boba :)))

  Ja też i jestem bardzo zadowolona , a raczej byłam bo pani Ewelina już nie pracuje w tym salonie , właśnie się ostatnio dowiedziałam jak chciałam umówić się na ścięcie i gdzie mam jej teraz szukać :(:(

  30 2

praca - myslenice i okolice

 • 19 lis 2013
  ZuzKa napisał/a:

  a orientuje się ktoś co można powiedzieć o pracy u Serafina w Osieczanach?Bo jestem 3 miesiące na bezrobociu a od niego ofert było ze 4

  w Osieczanach ?? a co to za zakład?

  2 1

Okulista/leczenie wzroku dzieci i dorosłych

 • 5 sty 2013

  Poszukuję dobrego okulisty dla dziecka. Byłam już u dwóch specjalistów ale nic nie poradzili . Różne krople przepisywali ale bez efektów . Może ktoś zna naprawdę dobrego specjalistę, będę wdzięczna.