Władysław Piaściak:Po remoncie dworku,wróci do niego przedszkole

 • 22 lis 2012

  Quantico: jasne że można do prokuratury iść ale na to trzeba mieć kasę, no niestety ale znam wiele osób które tak twierdzą bo same w tym całym spisku uczestniczyły. Prawda jest taka,że Pan Piaściak kopał dołki pod przeciwnikiem i oczerniał go niesłusznie ale za to już niedługo sam w te dołki będzie wpadał.
  Co do finansów gminy to bardzo się mylisz gdyż bardzo dobrze przestudiowałem te cyferki i proszę Cię nie wrzucaj tu fałszywych liczb, bo Pan Zadora zostawił dług w gminie tylko na 3 mln zł, a nawet pewnie nie masz pojęcia ile długu spłacił za poprzedniego wójta? Ale co tu dużo gadać jak ktoś nie ma wiedzy a się wypowiada. Prawda jest tak że Pan Piaściak na razie korzysta z pieniędzy które Pan Zadora pozyskał ale one się skończą w tym roku i już nic nie zrobi, jedynie co to pozaciąga masę kredytów i tak zadłuży Gminę że współczuję jej następcom.

  4 2
 • 22 lis 2012

  witam
  tak sobie czytam co tu się dzieje i dorzucę parę słów.....Po pierwsze moja żona była w szoku jak na zebraniu Pan Wójt odnosił się do ludzi!!!! Zero szacunku, aż jej było wstyd że to on jest naszym Wójtem. Po drugie pochodzę ze Skomielnej Czarnej i chciałbym stanąć w obronie poprzedniego wójta. To nie prawda że za jego kadencji tylko w Tokarni coś się zmieniło, a u nas w Skomielnej to mało zrobił? Ci co się znają i umieją poszukać w internecie to dobrze wiedzą że oprócz Tokarni w innych miejscowościach było bardzo wiele inwestycji. Drogi, chodniki, oświetlenie w całej gminie, plac zabaw w Krzczonowie, parking w Somielnej, kanalizacja i wiele wiele innych o których nie wspomnę. Natomiast z tego co Pan Piasciak obiecywał przed wyborami to zapewniał że będzie pozyskiwał pieniądze itp sranie w banie, jak na razie to będzie ale tylko zaciągał kredyty bo mu pieniędzy brakuje. Dlaczego te pieniądze co mu na inwestycje pozostawił poprzedni wójt nie wykorzystał? a no bo trzeba było pospłacać wyborców i porobić im prywatne drogi i tak się kaska rozeszła a teraz problem bo nie ma pieniędzy. Dlaczego Pan Piaściak nie rządząc jeszcze dobrze rok już podniósł sobie pensję????? Niech się Pan wójt nie ośmiesza że chciał sobie wyrównać pensję z poprzednim wójtem, bo poprzedni wójt przez 6 lat swojego urzędowania miał najniższą pensję wsród wójtów i dopiero w ostatnich 2 latach rządzenia mu radni podnieśli, a Pan Piaściak ledwo przyszedł na stołek i już sobie musiał dobrą kaskę zapewnić. I ostatnia sprawa jak osoba bez doświadczenia, młoda (chodzi o asystenta wójta) mogła dostać takie stanowisko z wynagrodzeniem takim że w przedszkolu można by było 3 etaty stworzyć?? A no takiż że spiskował z Panem wójtem by ukraść głosy Panu Zadorze w zamian za co dostał ciepłą posadę. Powiem wam że to co się stało po tych wyborach to MASAKRA a wy ludzie z Tokarni żałujcie że straciliście swojego wójta, teraz płaczcie i módlcie się by na następnych wyborach Pan Piaściak sam w nich nie startował bo jak tak gminę zadłuży to już nikt nie będzie miał ochoty, swoją drogą chyba nikt tak zadłużonej gminy nie będzie chciał objąć i tu dopiero się zacznie...........

  9 1