IV Barbórkowy Turniej Strażaków: Najlepsi druhowie z PSP Myślenice

 • 12 gru 2012

  Czy drużyna OSP Pcim nie powinna występować jako PSP Myślenice II ?
  bo jeden strażak był z psp Myślenice??a dwóch pozostałych z osp pcim- na logikę dwa do jednego!!
  Gratulacje chłopaki!!

  3 5

Władysław Piaściak:Po remoncie dworku,wróci do niego przedszkole

 • 21 lis 2012

  Kochani!!
  Nie ma się co kłócić, gdyż to nie ma najmniejszego sensu. Podam tylko kilka sensownych przykładów nad którymi można się zastanowić
  1. Remont przedszkola w Pcimiu trwał od końca czerwca do października- był to znacznie większy remont niz wymiana dachu- prace główne zostały zrobione podczas okresu wakacji, w którym dzieci nie uczęszczały do przedszkola, reszta remontu była wykonywana kiedy dzieci do przedszkola chodziły- oczywiście nie wszystkie, ale dało się wszystko pogodzić mimo iż na zewnątrz był wielki bałagan " tor przeszkód".
  2. Przedszkole jest czynne do godziny 16 i do tej godziny nie muszę się o dziecko martwić- przykre jest to, że będzie trzeba odbierać dziecko o godzinie 13, gdyż nie ma świetlicy w szkole. Jesteśmy rodzicami pracującymi!! Dziadkowie czy sąsiedzie czy nawet bliska rodzina nie ma obowiązku zajmować się moimi dziećmi. Skoro przedszkole jest do 16 proszę zapewnić takie same warunki- ja za przedszkole płacę i nadal chcę to robić- ale mając pewność, że moje dziecko jest pod dobra opieką.
  3. Przenosząc dzieci do Szkoły Podstawowej trzeba dostosować nie tylko toalety i sale do potrzeb dzieci- generuje to niepotrzebne koszty utrzymania.
  4. Po co likwidować coś co jest??
  nie ma się co łudzić, że Przedszkole wróci na miejsce Dworku- przykład jest w Pcimiu gdzie zlikwidowano Bogusiówkę i Szkołę na Krzywiciy- a co za tym idzie?? dwuzmianowość w szkole- porażka.
  Dbajmy o to co nasze i ie pozwólmy sobie zrobić wody z mózgu!!

  7