Władysław Piaściak:Po remoncie dworku,wróci do niego przedszkole

 • 23 lis 2012

  no właśnie tego brakowało, takie typowe sięganie do kieszeni innych sposobem na rozwiązanie problemów.A prosiłem o mniej nie zdrowych emocji - efekty widoczne są wyżej!

  5 4
 • 23 lis 2012

  Twierdzi Pan/Pani? że któryś z radnych zapewnił Państwa, iż propozycja o 5-6 latkach nie była konsultowana z komisją oświaty! Dlatego pytam jeszcze raz, który to radny? Ja mogę potwierdzić, iż taka dyskusja z Komisja Budżetową i Komisji Zdrowia, Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych odbyła się w dniu 08.11.2012 r., na której to Pan Wójt przedstawił propozycję dot. 5-6 latków, radni zostali poproszeni o wyrażenie opinii do przedstawionego rozwiązania, ewentualnie zaproponowali własne propozycje mające na celu rozstrzygnięcie patowej sytuacji. Propozycja żadna nie padła, a rozwiązania wójta zostały przez komisje poparte ze stwierdzeniem, że przeprowadzenie zmian nie będzie łatwe! Taka jest prawda, a jeśli ktoś wprowadza Was w błąd to bardzo mi przykro. Co do tego którzy radni byli zaproszeni to trzeba zapytać organizatorów; jak i dlaczego ci a nie inni, ja nie byłem zaproszony a wystarczył telefon z taką informacją a z pewnością był bym obecny.
  Zgadzam się z sugestią, iż warto zakończyć dywagację, który Wójt jest/był lepszy? I proponuje mniej emocji, osobistych wycieczek (często nie na temat), a zdecydowanie łatwiej będzie znaleźć rozsądne rozwiązanie problemu. Pozdrawiam. Szczepan Kmiecik

  2 5
 • 22 lis 2012

  o fakcie, że nie konsultował tego pomysłu z min. komisją oświaty?

  2
 • 22 lis 2012

  A który to radny zapewniał Państwa?

  3 1
 • 21 lis 2012

  No i można rozsądnie podejść do tematu! zdecydowanie podpisuje się pod tymi słowami!

  4 5
 • 21 lis 2012

  Droga pani po pierwsze ziemia nie została zakupiona, po drugie teren ten miałby służyć także dzieciom jako boisko sportowe z prawdziwego zdarzenia, plac zabaw dla dzieci, scena też służy występom dzieciaków. Tą wypowiedzią jednoznacznie potwierdziła pani, iż nie chodzi tak naprawdę o dobro dzieci a o politykę! gdyż inwestycję, które zostały wymienione znajdują się w Krzczonowie a nie w Tokarni! I ma ktoś jeszcze wątpliwości o co tu chodzi? P.S. jedno pytanie, "ziemie na imprezy lokalne - przy czym już jedno takie miejsce istnieje?" gdzie to miejsce istnieje?

  7 6