Zajmuję się malarstwem. Lubię też uprawiać różne sporty: bieganie,pływanie siatkówka lub koszykówka, jazda na rolkach,rowerze,a w zimie łyżwy. Często gram w gry komputerowe.

szukamy znajomych :) przyjaciół :))

 • Luiza 3 kwi 2010

  Ja jestem zaaa!!!

Lodowisko

 • Luiza 28 gru 2009

  Dlaczego w Myślenicach nie ma jeszcze żadnego sztucznego lodowiska?! W gorszych i jeszcze mniejszych miejscowościach są... A naprawdę by się przydało. Wkrótce będą ferie zimowe, dzieciom i nie tylko dzieciom nudzi się siedzenie w domu i zjeżdżanie z górki.

  9 4

Zmiany -----> na lepsze

 • Luiza 16 lip 2009

  Dziękuję za ciekawą dyskusję! Rodzice wysyłają mnie na kolonię, więc wyjżdżam! Szkoda, że nie będę mogła prowadzić polemiki z F15H3R. Po kolonii jeszcze przyjadę do dziadków do pięknych Myślenic, więc odezwę się. Cieszę się, że mogłam gościć u Was w Myślenicach ;-)

  POZDRO DLA F15H3R I INNYCH INTERNAUTÓW!!!

  1
 • Luiza 15 lip 2009

  A o czym cały czas dyskutujemy, jak nie o gospodarce???

 • Luiza 14 lip 2009

  Jeśli się nie opowiadasz po stronie żadnej partii, to dlaczego radzisz mi pogadać z Tuskiem w sprawie cudów? Przypominam ci, że Tusk jest premierem Rządu i czy chcesz, czy nie, stoi ponad tobą.

 • Luiza 14 lip 2009

  F15H3R, dobrze, że zaakceptowałeś cud Tuska - boisko szkolne ''Orlik''.

 • Luiza 13 lip 2009

  I słusznie! ;-)

 • Luiza 13 lip 2009

  A czemu nie? I skocznia i kajaki są dla ludzi cywilizowanych. Nie jesteśmy obywatelami drugiej kategorii. Jeśli równać, to do lepszego. Można też spokojnie żyć w pustelni - czy o to chodzi?

 • Luiza 13 lip 2009

  Korzenie są, a co do zachcianek, to nie są zachcianki tylko wymogi cywilizowanych ludzi. Minęły czasy ''jakoś to będzie''...

 • Luiza 12 lip 2009

  Mały człowiek, małe ambicje, duży człowiek, duże ambicje.

 • Luiza 12 lip 2009

  1. Okazały!!!
  2. Dla garstki chętnych
  3. Brak prawdziwej restauracji
  4. Sprawdź na Zarabiu
  5. Myślenice stać na prawdziwe lodowisko, a nie plac w zimie zalany wodą
  6. Co do jazu, to analogia - zlikwidujmy drogi, to nie będzie wypadków drogowych
  7. Nie chcę, żebyś z tej zasługi ty skorzystał
  8. Szkoda, że nie znasz znaczenia Caps Locka...

  Co do cudów Tuska - mamy na Osiedlu przy Szkole nr3 właśnie cud - Orlika. Tobie radzę zostać kiperem i działać w PiS - ie.

 • Luiza 11 lip 2009

  Wiem, że to może mało potrzebne,jak na takie małe miasteczko, ale uważam, że można by zrobić jakiś tor dla rolek lub rowerów, bo nie da się nigdzie jeździć, nawet przy basenie droga jest chropowata. A obok tego jakieś ładne trawniki z ciekawymi roślinami - przy okazji byłby deptak, można spacerować (taki park) i przy okazji obejrzeć wystawę roślin, zjeść loda czy jakiegoś fast - food'a, różniaste występy(choć niekoniecznie, bo mamy Dom Kultury, trawiastą plażę-Zarabie). Jedna z niewielu rzeczy, która mnie cieszy, to nowa Hala Sportowa ;-) Powinno się bardziej dbać o dość bogatą przyrodę Myślenic!!!!!!! O nasze piękne lasy!!!!!! Chyba każdy wie, co mam na myśli... A!!!! I jeszcze jedna sprawa! Powinniśmy uprawiać więcej sportów!!! Lodowisko!!!! Ludziska!!! Nie ma gdzie jeździć na łyżwach!!! A w lecie sporty wodne oczywiście! Co z kajakami na jazie górnym ???!!! lub rowery wodne? Wiecie, jaki mieliby zysk? Ludzie chętnie wypożyczaliby kajaki lub rowery... A co do Raby, to w niektórych miejscach możnaby pogłębić rzekę, żeby swobodnie się pływało. Dbajcie o czystość Raby, z każdym rokiem jest brudniejsza. Nie śmiećcie, nie odprowadzajcie ścieków. I jestem całkowicie za puszczaniem psów do Raby. Bo to NIE PSY ZANIECZYSZCZAJĄ RZEKĘ, TYLKO LUDZISKA WSTRĘTNE!!!CZYLI WY!!!! MY!!!! JEŻELI MACIE JESZCZE JAKIEŚ POMYSŁY, PROPOZYCJE(CHOCIAŻ WĄTPIĘ), PRETENSJE, ZAPYTANIA, TO POPROSTU PISAAAAAAAAAAAAAAAAĆ!!! POZDRAWIAM WAS ;-)

kupy, psy i wlasciciele APEL!!!

 • Luiza 13 lip 2009

  Ja się zgadzam z bartkiem - poprostu trzeba sprzątać po swoim pupilku!

Kawiarnie w Myślenicach

 • Luiza 11 lip 2009

  Dzięki za informację, napewno tam zajrzę ;-)

Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

 • Luiza 11 lip 2009

  Ja niestety nie powiem, który kebab najlepszy, bo nie lubię kebabów...

Po rynku nie da się chodzić.

 • Luiza 11 lip 2009

  Nie jestem za tym! Absolutnie! Takie gładkie brzydko wygląda. Są chodniki gładkie, jak ktoś chce sobie pospacerować. Zły pomysł! Zajmijcie się innymi rzeczami, a nie...

Pizzeria w myślenicach

 • Luiza 11 lip 2009

  Hay;-) No jasne, że tak!!! Świetny pomysł!!! Jest kilka pizzerii w Myślenicach, ale wszystkie są ''na jedno kopyto''