Atak agresywnych psów na terenie Myślenic 14 lipca rano

 • ,,, ,,,, 17 lip 2014

  Ciekawe czy ma pozwolenie na chowanie psów agresywnej rasy. Może sprawą powinien zainteresować się dzielnicowy, a nie czekać aż faktycznie dojdzie do tragedii.

  13 1

Gdzie w Myślenicach naprawie DVD?

 • ,,, ,,,, 26 cze 2014

  Dzięki wielkie zobaczymy zo z tego wyjdzie.

 • ,,, ,,,, 20 cze 2014

  Gdzie w Myślenicach naprawie dvd przenośne?

  1

Władysława Kaczmarczyk ciągle poszukiwana. Rodzina apeluje o pomoc

 • ,,, ,,,, 22 sty 2014

  Może rodzina powinna poprosić o pomoc jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego, pomógł wielu osobom.

  9 31

Do pieszych

 • ,,, ,,,, 29 lis 2013
  khal91 napisał/a:

  xxxx , to pieszy ma zrobić "ruch" na przejściu , pieszy musi być na przejściu , żeby samochód się zatrzymał a nie na odwrót :)

  Piesi robią ten błąd , że czekają aż samochód się zatrzyma , a wystarczy zrobić jeden krok (pół-krok) na jezdni i kierowca już będzie musiał zareagować (Zatrzymać się)

  Sorki, że się z Tobą nie zgodzę, ale życie mi jeszcze miłe i nie będę się pchać prosto pod koła licząc na to że miły kierowca zdąży zahamować i mnie nie potrąci. Poza tym to, jak już ktoś napisał to kierowca widząc pieszego stojącego przed przejściem ma obowiązek się zatrzymać i przepuścić pieszego.

  5
 • ,,, ,,,, 28 lis 2013

  Jestem kierowcą i dużo jeżdżę po M-cach, to co czasem widzę to jakaś masakra. Dojeżdżając do przejścia zawsze ustępuję pieszemu, bo sama też chodzę z dzieckiem na spacery i wkurzam się na kierowców, bo czasem naprawdę długo trzeba czeka żeby łaskawie się kierowca zatrzymał i przepuścił pieszych. Najgorzej jest chyba na Słowackiego, tam jak się zatrzyma 1 kierowca, to kilku go wyprzedzi i nie patrzy czy jest pieszy na pasach. Jeżeli chodzi o pieszych na pasach to i owszem ma pierwszeństwo, ale nie można włazić prosto pod koła pomimo, że jest się na pasach.

  2 1

Proszę o pomoc, kolizja 10 wrzesień 2013

 • ,,, ,,,, 16 wrz 2013

  Jest jeszcze kamera na bloku nr 1 na osiedlu. Może by tam trzeba było poszukać. Jeżeli skręcił w ogrodową.

  8

Przedszkola w Myślenicach.

 • ,,, ,,,, 6 sie 2013

  Witam.
  rozwielitka Tobie chyba chodzi o to żeby popsuć opinie o tym przedszkolu bo widzę, na forum o żłobkach w Myślenicach też sobie zrobiłaś używanie o przedszkolu Eureka.
  Moje dziecko tam jeszcze nie chodzi, ale liczę na to że będzie. Chodzi tam siostrzenica już 2,5roku i nikt nie narzeka. Przeciwnie jest bardzo zadowolona. Panie są bardzo miłe i zajęcia mają bardzo fajne. Jak Ci nie odpowiada opieka to przepisz dziecko do innego przedszkola i po kłopocie, choć nie wiem czy inne Cie też zadowoli.

  10 8

Gdzie tanio i szybko można rozliczyć pit?

 • ,,, ,,,, 3 mar 2013

  Witam. Ja rozliczyłam sobie pita w biurze rachunkowym na Gałczyńskiego. Właścicielka bardzo miła, ale ten Pan to jakby nie wiedział co jest grane i mało się zna na tym co robi. Poza tym to miło szybko i nie trzeba do urzędu chodzić bo złożą go za nas i cena też spoko.
  Pozlecam

  5 4

Co się dzieje? Pożar czy wypadek?

 • ,,, ,,,, 23 gru 2012

  Czy ktoś wie dlaczego tak wyją syreny?

  2 5

Pasy koło Jana.....

 • ,,, ,,,, 20 lis 2012

  Podobno właściciel Jana miał 2 lata na modernizację i poszerzenie drogi kiedy się otwierał. Władza wiedziała że jest wąsko i tylko dlatego dostał zgodę na prowadzenie sklepu jak zmodernizuje drogę. Faktycznie wyjazd jest koszmarny z dolnego parkingu a piesi powinni fruwać bo chodnika to w zasadzie nie ma.

  7