Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

 • 19 lis 2012
  karolka22 napisał/a:

  Hej :) proszę o szczere opinie na temat myślenickiej Eurofii, planuję ślub i bardzo mi się podoba ta sala ale jednak ważne są opinie osób, które miały tam wesele bądz gościły tam.

  Ja miałam tego lata wesele w Euforii i chętnie odpowiem na wszystkie pytania, ponieważ sama przed weselem tyyyyle się naczytałam różnych informacji o tej sali, wiele nieprawdziwych, masa złośliwych plotek itd.
  więc po kolei:
  Sala jest przepiękna, najładniejsza jaką widzieliśmy, mieliśmy wielu gości z różnych zakątków Polski oraz z zagranicy i wszyscy byli salą zachwyceni. Jest duża, elegancka, piękne oświetlenie, my wybraliśmy sobie wrzosowe oświetlenie i piękne wrzosowe dekoracje.
  Plotki pod tytułem: śmierdzi ściekami, czy gnojówką - kompletne bzdury, my mieliśmy wesele w połowie sierpnia, w dodatku przy dużej wilgotności powietrza i nie ma żadnych nieprzyjemnych zapachów, jest naprawdę bardzo miło w tamtym miejscu.
  Kolejne plotki dotyczące złego zachowania się właścicieli - to jest totalna bzdura, oboje BARDZO starają się, aby to miejsce miało jak najwyższy standard, bardzo dużo pracy wkładają w organizację każdego poszczególnego wesela, a podczas samej imprezy są całkowicie niewidoczni, na sali są tyko goście weselni oraz kelnerzy.
  Obsługa na najwyższym poziomie - naszym szefem kelnerów był pan Krzysztof Łapa - pełen profesjonalizm, wszystkie nasze prośby czy sugestie były spełniane szybko i dyskretnie. Kelnerzy we frakach, z białymi rękawiczkami, mili i pracowici. wódka podawana w coolerach, jedzenie noszone na rękach, tak jak powinno być, a nie wózkami.
  Jedzenie smaczne i dużo, my nie jedliśmy za wiele ze względu na stres i liczne obowiązki weselne, ale te dania, których próbowaliśmy, były bardzo dobre - polecam bogracz i pierś z kurczaka w serze - mniam.
  Dodatkowo mieliśmy jeszcze stół wiejski, szwedzki i deserki - piękne i smaczne, desery znikały najszybciej :)
  Na sali cały czas czysto, toalety czyste i pachnące.
  My jeszcze mieliśmy super pokaz tańca - polecam (tanio, a efekt jest świetny) oraz przepiękny pokaz sztucznych ogni.
  Generalnie - szczerze polecam tę salę! My jesteśmy bardzo zadowoleni i mamy piękne wspomnienia!

  29 58