FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

 • 2 lip 2017

  Szukam dobrego i sprawdzonego fryzjera, który zrobi mi z moich farbowanych włosów na czarno miedziany kolor. Zaznaczam, że mam duże odrosty. Kogo polecacie?

  4 1

Poród w myślenickim szpitalu i wszystko co z nim związane

 • 30 kwi 2017

  A jak jest z nacienciem krocza?

  2 3
 • 26 kwi 2017
  izka napisał/a:

  Ja rodziłam dwukrotnie sn w Myślenicach (drugie teraz w grudniu :)) a chodziłam do lekarza w Krakowie i nie mogę złego słowa powiedzieć (oczywiście nie miałam żadnych koneksji na porodówce). Opieka położnicza bardzo dobra, lekarze zaglądali do mnie często i monitorowali postęp porodu. 2 lekarzy było przy "finale". Także nie martw się, choć można na tym forum poznać też inne opinie i mocno się zestresować..
  Sale duże, czyste po remoncie, przy każdej osobny prysznic. Są zdjęcia całego oddziału na stronie szpitala. Dzieciątko jest kładzione na brzuchu zaraz po porodzie. Potem je myją i oddają Mamie na ok 2 godz. Można się wtedy "przywitać"z maleństwem i spróbować przystawić do piersi.

  powodzenia!

  Dziekuje bardzo!

  4
 • 26 kwi 2017

  Jak podchodzą do pacjentki, która rodzi w Myślenicach, ale swojego lekarza ma w Krakowie? Czy po porodzie sn maleństwo jest kładzione na brzuch? Jak wyglądają sale porodowe rodzinne?

  1

Panele szklane

 • 12 sty 2017

  Witam. Nie widziałam na forum jeszcze takiego tematu.Chodzi mi o panele szklane do kuchni, gdzie mogłabym w okolicach Myślenic je zamówić i kupić. Bardzo proszę o pomoc.

  5

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

 • 7 lis 2015

  Chciałam zapytać o opinie Dj Hollywood Rabki?

  3 5
 • 20 sty 2015

  Zna ktoś zespół Sax Band z Dobczyc? Interesuje mnie opinia na temat tego zespołu.

  1 1
 • 16 sty 2015

  Wie może ktoś ile bierze zespół Sami Swoi z Poznachowic oraz Tacy Sami z Sierakowa na 2 dni wesela (pierwszy dzień + poprawiny)?

  5

Plastikowa zakrętka

 • 21 lis 2012

  Ale tu nikt nie czaruje i nie zaklina rzeczywistości! Wejdź proszę na zakretki.info i poczytaj sobie o całej akcji i zobacz ile dzieciakom udało się już pomóc :) I proszę nie mów, że to jest zabawa dla dzieci! A może byś jednak zaczął zbierać, bo to nic nie kosztuje :) co Ci przeszkadza w zbieraniu zakrętek? :)

  1 1
 • 21 lis 2012

  Czytelnik" nie każdy ma pieniądze na to żeby przelewać co miesiąc na jakąś organizacje. Zbieranie zakrętek nic nie kosztuje, a można pomóc niepełnosprawnym dzieciakom i przyrodzie. Może sam zaczniesz zbierać, bo każda zakrętka się liczy i tak jak napisała Izabelka: "zanim wyrzucisz kolejną zakrętkę, to pomyślisz, że może akurat tej jednej brakuje nam, aby kupić kolejny wózek dla potrzebującego dziecka."

  1
 • 19 lis 2012

  Dzieciakom nie dajemy worka z zakrętkami, a przelewamy pieniądze na konto. To nie żaden wstyd zbierać do worka zakrętki! Chwała dla Ciebie, że pomagasz w ten sposób, ale i innym tylko, że pomagają w inny sposób :)

  11
 • 19 lis 2012

  Zbieranie zakrętek nic nie kosztuje, nie ważne ile się zbiera czy pół roku czy rok, ważny jest cel :)

  12
 • 19 lis 2012

  Program zakretki współpracuje z firmami recyklingowymi, które płacą za 1 kg zakrętek około 1 zł. Gdyby co piąty Polak oddawałby jedną zakrętkę dziennie, bylibyśmy w stanie zakupić około 750 wózków inwalidzkich w ciągu roku. Jeżeli ktoś chce pomagać to pomaga w jakikolwiek sposób i nie ważne czy poprzez zbieranie zakrętek czy gotówkę. Każda pomoc jest ważna.

  16
 • 19 lis 2012
  czytelnik napisał/a:

  ewa123 niezupełnie się z Tobą zgodzę. Owszem, ktoś może mieć nawet frajdę ze zbierania nakrętek, ale z drugiej strony czy koszty nie przerastają akcji? Wątpię. Po pierwsze zakrętki trzeba odebrać z punktów zbiórki co generuje koszty chociażby transportu (kierowca, ciężarówka, paliwo). Następnie trzeba je przetransportować do miejsca składowania co generuje kolejne koszty - powierzchni magazynowych, obsługi załadunkowej, itd. To mi przypomina "charytatywne koncerty" których zorganizowanie kosztuje więcej, niż sam efekt ze zbiórki publicznej na koncercie :|

  Nie chcę deprecjonować takich akcji, ale z mojej perspektywy tak to właśnie wygląda, a każdy niech robi co uważa za stosowne :)

  Koszty są, ale wystarczą dobre chęci i wszystko się da zrobić :)

  12
 • 19 lis 2012

  Dobrze, jeżeli ktoś ma pieniądze to niech przeleje "te 10 złotych". Ale nie każdy ma te pieniądze np. dzieci, a wszyscy pijemy napoje zakręcane zakrętką, którą można wrzucić do np. pojemnika, lub siatki, która nie zajmuje dużo miejsca a przede wszystkim to nic nie kosztuje, a przez to można pomóc dzieciakom i przyrodzie.

  19
 • 19 lis 2012

  Witam. Jestem wolontariuszką i koordynatorem w Fundacji Bez Tajemnic w programie Zakretki.info-pomagamy nie tylko przyrodzie. Głównym celem naszego Programu jest bezinteresowna pomoc niepełnosprawnym dzieciom, podnoszenie świadomości ekologicznej oraz zbiórka surowca wtórnego. Zebrane zakrętki w 100% trafią wyłącznie na pomoc niepełnosprawnym dzieciom. Gwarantuje to statut naszej organizacji. 100% środków uzyskanych w ramach zbiórki plastikowych zakrętek przekazujemy na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla niepełnosprawnych dzieci. Jeżeli ktoś chce oddać zakrętki bardzo proszę napisać na maila: ewa@zakretki.info

  11 2