Psy w Rabie

 • 20 lip 2014

  Przyznać trzeba że niektóry właściciele wchodzą z psami do wody, a obok kąpią się dziesiątki ludzi, ale jeżeli pójdzie się do rzeki z pieskiem w miejsce gdzie tych ludzi nie ma to chyba nie powinno to nikomu przeszkadzać. Psom też jest gorąco tak jak i nam.

  40 7

Na Górnym Jazie utonął 7-letni Filipek

 • 24 lip 2013

  :<

  Mnie zastanawia to że wszędzie się mówi, że jest zakaz pływania i teraz wszyscy będą się bronić i mówić że jest tam zakaz, że są tabliczki z zakazem (nie wiem gdzie, ale ponoć bardzo stare i ze starości wypłowiałe), to jak zakaz to po co informować, że "Można kąpać się w Rabie" - http://www.myslenice.pl/mieszkaniec/aktualnosci/889-mozna-kapac-sie-w-rabie

  "Na podstawie badań wody przeprowadzonych w okolicy Górnego i Dolnego Jazu, Państwowy Inspektor Sanitarny w Myślenicach stwierdził, iż woda w rzece nadaje się do kąpieli.

  Przeprowadzone analizy wykazały, że jakość wody w tych miejscach pod względem mikrobiologicznym spełnia wymagania Ministra Zdrowia. Badania wykonano na początku lipca na prośbę Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Macieja Ostrowskiego. Teraz zarówno mieszkańcy jak i turyści mogą w pełni korzystać z uroku obydwu kąpielisk."

  To jak jest z tym zakazem, jak sami urzędnicy propagują kąpanie się w tych miejscach?

  24

Zimowe Igrzyska 2022 w Myślenicach :)

Myślenicki Festiwal Lata: Zobacz jakich artystów wytypowali mieszkańcy

 • 3 lut 2013

  Dla mnie spoko :D

  Ale wiecie co jest nie fajne? Że na tych ankietach były już osoby/zespoły do zaznaczania, a niżej pisało "inne", a ludzie robili to na odwal się i zaznaczali tych artystów którzy byli dani jako propozycje przez Urząd, a nie wymyślali swoich. To było takie narzucenie "kto powinien wystąpić według urzędników".

  Wszystkie propozycje przez urząd zajęły miejsca w TOP 5 i szkoda że ludzie nie pisali swoich artystów, tylko zaznaczali to co im podyktowali urzędnicy, jakby im nie zależało. A teraz narzekajcie! Macie za swoje!

  7 1

Straż Miejska - czyli po co to komu?

TOP 20: Najczęściej czytane teksty w 2012 roku. Wybierz najciekawszy

 • 17 gru 2012

  Nie ważne czy jesteśmy za PO, PiS, RPP, SLD, PSL czy inna partią.
  Trzeba zauważyć że w demokratycznym kraju pyta się ludu o zdanie.
  Nie rozumiem dlaczego to nie ludzie wybrali nazwę ronda tylko radni!
  Ok jakby ludzie wybrali opcje ronda Im. Lecha Kaczyńskiego, no ale to nie ludzie wybrali tylko radni...
  Nie dziwie się dlaczego nasz kraj ogólnie licząc jest na 45 miejscu demokracji na Świecie uznawany za "Demokracje Wadliwą"
  :)

  12 3

Myślenicki Festiwal Lata 2013: Kto powinien wystąpić?

 • 17 lis 2012

  U nas w szkole rozdawali to. Nie powinni sugerować/proponować gwiazd bo u nas w szkole wielu nie zależy na tym kto będzie i zaznaczało kogoś z sugerowanych gwiazd bo nie chciało im się myśleć i napisać swoją propozycję...

  4 1