Tania apteka w Myślenicach

 • Agnieszka Jabłońska 10 wrz 2010

  Które apteki w Myślenicach możecie polecić ze względu na dobre ceny?

Meble na wymiar i gotowe

 • Agnieszka Jabłońska 8 sie 2010

  8 tysięcy za meble w kuchni?? - rany!!! Nie myślałam że to aż tyle kosztuje <szok> chyba sobie kupie meble bez wymiaru :P

Pijaki/koneserzy na skrzyzowaniu 3go maja i osiedlu

 • Agnieszka Jabłońska 8 sie 2010

  a mnie oni wkurzają, tym samym staniem, bezsensownym gapieniem się na przechodniów, chlaniem dzień w dzień, tym że od nich śmierdzi i tym że ciągle są nawaleni...nie rozumiem takich ludzi, jak by sobie siedzieli gdzieś w melinie co by ich widać nie było...to mnie to wali, ale co tamtędy przechodzę to dzień w dzień ten sam widok...oni tak cały dzień czasem siedzą - aż się żygać chce.

Msza o 20 dla studentów i nie tylko

 • Agnieszka Jabłońska 8 sie 2010

  Witajcie,

  Chciałam Was zapytać czy jest gdzieś w Myślenicach lub powiecie Msza późnym wieczorem?
  Wydaje mi się że taka by się przydała bo ja chętnie bym się na taką wybrała, a może ktoś jeszcze oprócz mnie??
  W prawie wszystkich Kościołach które znam w Myślenicach i okolicy ostatnia msza jest coś koło 18 - ale to trochę za wcześnie jak dla mnie. Brakuje mi takiej Mszy z klimatem jak np. na miasteczku studenckim o 20.00.

Punkt Kurierski,wysyłka paczek. Jakie zainteresowanie??

 • Agnieszka Jabłońska 30 lip 2010

  To ja jestem zainteresowana takim razwiązaniem, jak ktoś ma jakieś namiary to proszę na PRIV.
  Chyba że jest jakaś firma z Myślenic pod którą mogła bym się podpiąć czasem??

Woda w kranach

 • Agnieszka Jabłońska 6 paź 2009

  Pijecie wodę z wodociągu czy kupujecie?

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

 • Agnieszka Jabłońska 6 paź 2009

  co do tego kredytu...to można zaryzykować i zrobić np. tak, że wziąć w obojętnie jakim baku gdzie ma się zdolność i się dostanie, oczywiście odpowiednio wcześniej zacząć to załatwiać ale jakoś przed samym weselem wziąć a potem w poniedziałek złożyć rezygnacje i oddać całą kwotę. Nie płaci się wtedy nic bo chyba do 7 dni można się wycofać bez konsekwencji;)

bus poręba-kraków; kraków-poręba

 • Agnieszka Jabłońska 6 paź 2009

  Ale pytanie było o busa nie autobus! Jeździłam kiedyś tym busem rano i też się ostatnio zastanawiałam czy jeździ dalej?

Jazda Busem, czyli hardcore

 • Agnieszka Jabłońska 14 sie 2009

  Do aaa, widzę że wczoraj pewnie jechaliśmy tym samym busem...śmierdziało spaloną gumą..bo on się musi wyrobić na 16 po..to była masakra! Nigdy więcej do niego nie wsiadam, ok. można jechać szybko ale bezpiecznie a nie bez opamiętania...na końcu było mi już tak nie dobrze że masakra. Ostatnio też jechałam z takim kolesiem co jeździł na czerwonym świetle...wszyscy byliśmy w szoku!

  1

Co studiować aby nie wylądować na bezrobociu?

 • Agnieszka Jabłońska 14 sie 2009

  Do dk..jako pracodawca też bym wolała kosmetyczkę z doświadczeniem...a jak nie chcesz za grosze na początku robić to otwierasz swój zakład i heja - nawet w domu czy mieszkaniu - uwierz mi że jak się na tym znasz i się starasz to maszz tego niezłą kasę!

  1

Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

 • Agnieszka Jabłońska 31 lip 2009

  Jak w Myślenicach to tylko w Turcji po lewej stronie jak się idzie na Zarabie...w Krk nigdzie mi tak nie smakuje kebab jak własnie tu w Mc w Turcji. Pamiętam swojego I kebaba na rynku z 2 lata temu, z baraniny, myślałam ze się porzygam tak waliło tym mięsem baranim - nie zjadłam go, bo mi nie podszedł...później zakochałam się w Turcji i teraz jak na kebaba to tylko tam...a są tez kebaby na Zarabiu w tych budkach drewnianych, jedliście- dobre?

ginekolog -jakiego polecacie?

 • Agnieszka Jabłońska 31 lip 2009

  Ja chodzę do dr Dziewońskiej już od ponad 2 lat, jestem b. zadowolona i nie zamierzam jej zmieniać...zobaczymy jak będzie kiedyś jak będę w ciąży...narazie wszystko ok. Wyrozumiała, cierpliwa, zawsze doradzi i pomoże i ceny też w porządku.

  3