Budżet Obywatelski 2024: Zgłoszono 37 projektów, wybierać będziemy spośród 31. Co proponują mieszkańcy?

 • 16 wrz

  To wszystko można zrobić w ramach typowych zadań budżetowych, zwłaszcza dla osp
  Ale wymyślono budżet obywatelski, aby zatrudniać kolejnych urzędników do dodatkowej biurokracji.. przypomnijcie mi jak partia wprowadziła dodatkową biurokrację budżetu obywatelskiego, jako kolejny koszt na mieszkańców?

  18 1

Wybory Parlamentarne 2023. Oni startują do Sejmu w okręgu nr 12. Kto ma największe szanse na mandat poselski?

 • 13 wrz

  Kpisz, czy o drogę pytasz? Widzisz różnice między pis, a Po, naprawdę? To dwie frakcje tej samej......pejs...tej. robiącej teatr przedwyborczy dla ciemniaków, a zawsze ci sami czerpią i doja Polskę na różne sposoby.wpedzajac nas w totalny marazm i powszednie błoto. Taki np pinokio, tysiące jemu podobnych, urzędników, współpracował z ekipą Tusku, załatwił sobie co chciał, a teraz nawala na niego, odstawiając teatr dla ubogich. Jak Tosku zdobędzie władzę, wróci do niego i będzie nawalał na kaczkę i tak na zmianę, a ty durny narodzie idź i głosuj na hipokrytow.

  8 1
 • 12 wrz

  Jak oddłużyć? Zabrać majątki tym , co zadłużyli bez pytania obywateli w referendum, czy mogą. Jest podpis na pożyczce, Zabrać majątek i do pierdla, prosta sprawa.

  9 1
 • 10 wrz

  Franciszek wychwalał mordercze imperium mongolskie, wychwalal rosyjskie z Piotrem i carycą Katarzyną, , tak jak Putin wychwalał twórców tego zbrodniczego imperium, to o czym tu mówić.

  7 3
 • 9 wrz

  Nie powiedziałabym, że tylko pis używa Kościła w polityce . Często widać
  przedstawicieli innych partii, składających dary..
  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0AGkSkWdN9LzoDwBtUx2Lfy7sAXdFsn9pHcxzky3Du98wEDYBztYcGA8XWvUoidHWl&id=103741755217712

  14 2
 • 9 wrz

  Pełna racja I to powinien powiedzieć ksiądz z ambona a nie powie, a dlaczego bo to by było za uczciwe. Dla układów tylko operowanie półprawdami się przydaje. Choćby inflacja 10,8%, a obniżają stopy, a gdzie cel inflacyjny 2,5%? Czy to kłamstwo napiętnuje, któryś kler, aby ludziom dać świadomość niesprawiedliwości jaką jest czyniona dla upadku Polski? Raczej nie, bo to by biło w interesy układu elit, mediów i kleru.

  8 8
 • 9 wrz

  Nikogo zdrowo myślącego nie dopuszcza, bo media I kler tak ustawiają wyborcę, aby tylko oni czerpali krocie z układu z władzą, kosztem zadluzanych mas.. wiedzą, że ich przekaz i kreowanie szkodników do rządu jest kłamliwy i pozbawiony sumienia, ale robią to, dla zysku swoich korporacji, operują sprytnymi półprawdami, aby trwało zarządzanie ludem przez zastraszanie. To nawet lewica wprowadziła konkordat w celu współpracy wyborczej, choć z Bogiem nie chce mieć nic wspólnego,,a z klerem i mediami owszem, tak, bo to potrzebne do wyborów, jak zresztą wszyscy inni z tych list, aby kler i media ukryły całe to wyborcze oszustwo i patologiczny system partyjny, gdzie dany prezes decyduje kto będzie na liście i na biorących miejscach, a resztę dorobią swoimi półprawdami media I ambona. I tak już przed wyborami wiedzą 95% nazwisk przyszłych posłów, , a o tych 5% zadecydują wyborcy w tym partyjnym układzie.

  13 5
 • 9 wrz

  Nie kilku, a Kilkudziesięciu jeszcze, bo cała ekipa Tuska,Czarzastego, Morawieckiego, holowni ,Kosiniaka, zandberga, to patologiczni populiści, obiecują wszystko, za głosy, tylko ukrywają, kogo w tym celu okradną.

  16 15
 • 8 wrz

  Grecy oddali wyspy, lotniska, porty za długi, a co Polska odda w wyniku rządów wychowanków AWS i Magdalenki? https://tvn24.pl/biznes/najnowsze/grecja-sprzedaje-wyspy-zeby-splacic-dlugi-ra137966-4392024

  15 13
 • 8 wrz

  Tragiczni jak jeden mąż tacy kandydaci. Populisci,Jeden sposób na rządzenie mają, zadłużać ludzi i kupować za to ich głosy..w samorządach
  się dało, to i w sejmie ta sama metoda. Zrobili z Polski kolosa na glinianych nogach, z długiem nie do spłacenia, gospodarka,w ich wykonaniu to czysta fikcja, bez odzwierciedlenia w ekonomi.. Wystarczy popatrzeć , jak sztuczne utrzymywane są kursy akcji i walut. Ostatnia decyzja polityczna piaskowych dziadków, niby nic się w gospodarce nie wydarzyło I w godzinę złoty stracił bardzo mocno.. Jak żyć w takim kraju, gdzie nie ma elementarnej stabilności kursowej. Stworzyli ludziom jedną wielką szarpaninę, niepewność, destabilizację.. Zarządzanie przez zastraszanie i podnoszenie sobie uposarzen poselskich, to jest ich główny cel występowania na tych wszystkich nieszczesnych listach z uśmiechniętymi cynicznie facjatami. Na takie wybory nikt mnie nie namówi

  18 7
 • 8 wrz

  A gdzie Pająk?

  4 8

Myślenice. Rynek czy Zarabie? Gdzie i dlaczego powinno się organizować największe koncerty

 • 1 wrz

  W lecie raba ledwie się sączy. Jakby coś się działo, to ludzie uciekał by wpław, a nie szukali kładek. Ale ci od ewakuacji żyją w swoim odrealnionym świecie

  24 4

Jawornik. Oficjalne otwarcie przedszkola „Pod Jaworem”. Kosztowało ponad 7,5 mln zł, a jego budowa trwała dwa lata

 • 31 sie

  Nie obstaje za pisem, ale przelicz ilu to platforma zatrudniła z pisu? ZERO, też zatrudniała tylko samych swoich, więc nie rób się kłamca, jak oni, chyba, że jesteś politykiem, to nie ma o czym gadać. Wszyscy politycy to kłamcy.

  17 17

Wycena strat wyrządzonych przez agresję i okupację niemiecką to zadanie samorządowców, czy państwa? Do starostwa dotarł list w tej sprawie

 • 26 sie

  To samorząd jest najbliżej mieszkańców i rodzin poszkodowanych przez Niemieckich oprawców I powinien przesłać wyżej konkretne zestawienie strat i zbrodni na swoim terenie. A to co mówią przedstawiciele platformy jest żenujące, bo nie chcą się narazić swojej partii niemieckiej i Donkowi. Jakby ci Niemcy zabili brata, matkę, ojca, spalili dom, to powiesz, że to są hocki-klocki i polityka, bo Tusk tak chce?

  9 14

W dniu wyborów odbędzie się referendum. Jakie pytania znajdą się na karcie?

 • 20 sie

  Kto startuje z Myslenic?

  5

Roztańczona Polska na płycie Rynku w Myślenicach. Zagrała Doda, Pectus, B.R.O

 • 15 sie

  Za chwilę wszystkie malolaty zaczną chodzić w koronce toples po ulicach, bo im Quines dała przykład.. Kto to dopuszcza takie publiczne propagowanie golizny. Gdzie jest straż i policja aby taką zdjąć i przyodziać.

  20 7

Myślenice. Tour de Konstytucja na Skwerze Przyjaźni. Rozmawiali o Konstytucji, wartościach i nadchodzących wyborach

 • 13 sie

  Wolałabym przykład Szwajcarii.

  6
 • 13 sie

  Wspolvxesni aktywiści, to byli na skwerze. Tamci mieli bazę w Moskwie, a ci w Berlinie. I tak historia się kołem toczy, bo żydki ciagle rozgrywają Polaków. Są inteligentni, przebiegli, najpierw w NKWD, potem do zawodów prawniczych i sędziowskich się pchali pod spolszczonymi nazwiskami, aby ciągle mieć władzę nad tym biednym narodem.

  24 8
 • 13 sie

  Czy Ziobro kieruje prokuraturą, czy czymkolwiek kieruje, czy jest w tym rządzie, czy jest w opozycji, jak jego prokuratorzy działają politycznie i antyrządowo od początku?

  9 9

Myślenice. Dwa miliony dotacji na remont kościołów. Radni opozycyjni: „to kiełbasa wyborcza” i "dlaczego gmina nie remontuje starej szkoły w Krzyszkowicach"?

 • 29 lip

  Wszystko się wam kupy trzyma, tylko dług państwa się wam wymknął spod kontroli,. Ubraliscie każdego pracującego już 80000xl długu,

  10
 • 28 lip

  https://miasto-info.pl/myslenice/13051,rewitalizacja-centrum-myslenic-teren-wokol-kosciola-odnowiony-jak-wam-sie-podoba-sondaz.html , to pierwszy z brzegu przykład 4,5 melona poszło publicznych pieniędzy
  niepotrzebnie, bo płać był dobry, z otaczakow z raby , jak historia nakazuje, a nie z przesyconego przepychem kamienia dla oligarchów. Czy to zgodne z wiarą, czy koniunkturą wyborczo polityczną?

  9 1
 • 27 lip

  Teraz ci to przeszkadza, a za POPRZEDNIEGO, ile milionów poszło do proboszcza, wtedy ci to nie przeszkadzało?

  8 15

Myślenice. GDDKiA ogłosiła przetarg na budowę węzła. Ma połączyć Zakopiankę z ulicą Sobieskiego

 • 19 lip

  Te światła akurat są zbawieniem dla wyjeżdżających z następnych skrzyżowań, bo powodują chwilowe zatrzymanie ruchu i możliwość wyjazdu. ALBO ROBIC WSZYSTKIE na raz, czyli sbieskiego, strefa, Jawornik, Krzyszkowice, albo żadne.

  38 5

Myślenice, Dobczyce. Trwa koncertowy weekend. Do wyboru Festiwal Folkloru lub Dni Miasta

 • 15 lip

  Może by poprawili dostęp do badań specjalistycznych, a nie tylko na koncerty wydawać.

  19

Międzynarodowe Małopolskie Spotkania z Folklorem 2023. Wiemy, co nas czeka w najbliższych dniach. Zobacz PROGRAM

 • 14 lip

  Lewacy z PO rozpoczęli łożenie publicznych pieniędzy na to multi kulti, a ci teraz to kontynuują. Hehe. A na policji czajniki odbierają, aby wody nie gotować, bo nie ma na prąd. POMYLEŃCY.

  2 2