Powiat myślenicki. Radni ustalili składy komisji i wynagrodzenie starosty

 • 24 maj

  Maksymalne stawki wynagrodzenia, przegłosowane, podział łupów trwa, a co obiecywali ?

  35 6

Małgorzata Miszczak kończy pracę w MOKiS. Ciągle ma szansę zostać radną

 • 11 maj

  Na co się pani skarży? Trzeba było nie brać wysokiego stanowiska od swojego przeciwnika politycznego i udawać współpracę, jak się planowało za chwilę wbić mu w plecy.

  31 3

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2024. Kto kandyduje na europosła z naszego okręgu?

 • 8 maj

  Jakby ludzie mieli rozum, to w ogóle by nie poszli by głosować. Chyba, że chcą płacić za okradanie siebie I wyrządzanie sobie krzywdy. Sado maso się chyba nazywa rakie zjawisko.

  11 16

Józef Tomal starostą, Rafał Kudas wicestarostą. Radni wybrali też prezydium rady

 • 7 maj

  A kto ma wygrywać, jak taka konfa czy Ojcowicna np w Myślenicach ma takich labinych i śliskich członków, że TW wystawia na burmistrza i zamiast walczyć do końca o swoje, to na kiwnięcie palcem POpierają przedstawiciela PO-PSL na burmistrza? Więc o czym mowa?

  13 10
 • 6 maj

  To chyba ten co był radnym pod zegarem? a drugi w powiecie, teraz się zamienili miejscami plus stanowisko w bonusie, a ty narodzie płacz i płać?

  25 18
 • 6 maj

  Dawniej nigdy nie powoływano etatowych członków zarządu, ale apetyt widać rośnie w miarę jedzenia i podział łupów musi być na maksa i sowity, wydoić ile się da..

  31 24

Jarosław Królewski: "Wisła będzie miała bliżej do trenowania przy Reymonta"

 • 5 maj

  Co mógł zrobić, jak prawdopodobnie fatalna umowa była podpisana przez poprzednika, aby ją przed czasem mogli wypowiedzieć i ją wypowiedzieli, zostawiając Myślenice z potężnym kredytem na niepotrzebne obiekty, które dodatkowo trzeba utrzymywać? Kto normalny takie umowy podpisuję?

  15 22
 • 4 maj

  Wybudował obiekty pod ich widzimisię, zadłużył , a nie zabezpieczył twardej umowy do czasu spłaty kredytu i teraz same straty na lata.

  21 41

Barbara Bylica bez mandatu radnej? Komisarz Wyborczy wydał postanowienie w tej sprawie

 • 2 maj

  Zamiast się zająć swoim mandatem i dopełnić formalności, to grała w drugiej turze pierwsze skrzypce. Zawiść , czy głupota, a może jedno i drugie. Czemu przyjaciel MO ją nie ostrzegł, jak sam 5 lat temu miał podobną sytuację, pośpiesznej rezygnacji z funkcji burmistrza, aby nie stracić mandatu w powiecie. Ciekawe towarzystwo. Podejrzewam, że tak ją kochali, wykorzystali, a teraz nawet telefonu od niej nie odbierają, podobnie jak od tego małego z mokis.

  68 16

Myślenice. Zmiana na stanowisku dyrektora MOKiS. Łukasz Antkiewicz zastąpi Piotra Szewczyka

 • 26 kwi

  No to jak mówi, nie to co myśli, to tym bardziej się nie nadaje na stanowisko., tylko na funkcyjnego w po.

  9 12
 • 25 kwi

  Jsz się odciął, a PSz to też stwierdził w oświadczeniu i potwierdził, że to jego decyzja dolania paliwa wyborczego do garnuszka,bez uzgodnienia z JSz , więc jak może być inaczej?

  14 12
 • 25 kwi

  Teraz się jeszcze nic nie dało poza narobieniem celowego smrodu przed wyborami. Nie znamy zapisów tej umowy, kar i zabezpieczeń, a Garnusxkowa zapowiedziała proces , a wiemy że MO jest dobry w tę klocki.

  12 18
 • 25 kwi

  Sprawdz, kto płacił za gaz do podgrzewania garnuszka, a potem zapytaj, kto taką niekorzystną umowę podpisał i na czyje polecenie a wtedy komentuj.

  29 10
 • 25 kwi
  16 8
 • 25 kwi

  Myślał, że wygra MO i zagrał w główną zabawę tej kampanii, czyli grę
  w "pokrzywdzone kobiety -wersja Garnuszek" I się nie udało. Ale udał się za to coming out PO i Róża.

  51 14

Wybory Samorządowe 2024. Jarosław Szlachetka burmistrzem miasta i gminy Myślenice na drugą kadencję

 • 23 kwi

  Prawda w oczy kole. Najlepiej mydlić oczy czytelnikom przydługawymi analizami, aby odwrócić uwagę od najważniejszych powodów dewelopersko-swiatopoglądowych.

  6 11
 • 23 kwi

  Ostrowski odkrył karty i pokazał kim naprawdę jest. JAK się ktoś obstawia lewakami jak lewica Trzaskowski , Psl Kosiniak, Po-Walas, to się okazał zbyt duzy wstrząs i dramat dla wyborców.

  16 11
 • 23 kwi

  Zabijanie nienarodzonych, i okradanie pracujących to ta cywilizacja?

  10 6
 • 22 kwi

  I Trzaskskiego na burmistrza powołać, lewacka Warszawa ci się marzy, drzwi otwarte, tam potrzebują takich.

  32 28
 • 22 kwi

  No nie wiem, nie wiem, zarysowała się wyraźny podział na lewice i prawicę. Ksiądz o tym mówił, że jeżeli ktoś idzie do kościoła, a potem głosuje na grupę lewicy i platformy, która forsuje coraz większe prawa dla aborcjonistek, to jest źle. A z tym tu mieliśmy do czynienia. Do tego doszedł strajk kobiet, czarne parasolki i siła kobiet, to dało jasny obraz dla wyborców i pokazały wybory, że większość brzydzi się zakłamania i hipokryzji. Przy okazji spalili na starcie swoje kariery młodzi ludzie z list Konfederacji i Ojcowizny, bo poparli, ...szok co poparli. Z oświadczenia ich pełnomocnika wyborczego na stronie Konfederacji jasno wynika, że nie mają czego szukać.

  21 14

Wybory Samorządowe 2024. W drugiej turze wybieramy burmistrza Myślenic. Relacja NA ŻYWO

 • 22 kwi

  Kto z drugą żoną po głosowaniu idzie do garnuszka do pierwszej żony, omówić świństwo i intrygę garnuszkpwa jakie wspólnie wykonaliśmy.

  11 5

Ewa Wincenciak-Walas: Swój głos oddam na ciebie Maciek

 • 17 kwi

  Możliwe, że te feministki, aborcjonistki że strajku kobiet zamieszają najbardziej. TUSK nimi wygrał, pytanie czy w Myślenicach jest ich na tyle.

  5 8
 • 17 kwi

  Czy to nie dziwne, że tak bardzo walczą,? O co , bo chyba nie o ludzi? O co tu może chodzić, czy nie zastanawia was to, że aż woda po abstrakcyjnie niskiej cenie ma się pojawić, aby tylko skusić? Jakie drugie dno ma ta sprawa? Na pewno nie chodzi o zarobki na stanowisku burmistrza, bo przecież ten człowiek ma wiele grubo płatnych etatów, od pełnomocnika wojewody, prezesa wielu spółek developerskich i różnorakich udziałów i biznesów. Więc o co tu chodzi, czy nie zastanawia was to?

  18 3

Wybory Samorządowe 2024. Pięć dni do głosowania. Co wydarzyło się w ostatnim tygodniu?

 • 15 kwi

  A czy ktoś zabraniał zadać różne pytania adwersarzowi o całej gminie? Trzeba było podnosić różne kwestie, a nie mówić teraz , że nie było debaty? Jak o samej Polance debata trwała 2 godziny, to ile by sobie Pan życzył debatować o całej gminie, 3 dni non stop?

  3 19

Wybory Samorządowe 2024. Kampania na ostatniej prostej. Na Zarabiu bieg z Maćkiem

 • 14 kwi

  Pani Basia, chyba nigdy politykiem nie była i od razu taki mocno świński start w politykę? Nawet ci co wiele lat taplają się w tym szambie, to na początku mieli jakieś skupuly i zasady, a tu od razu start z wysokiego C. - podlosci politycznej. STRACH pomyśleć co będzie za parę lat.

  17 37