Tyle dostanie każda gmina na plan ogólny. Na największe pieniądze z KPO mogą liczyć Myślenice

 • 19 lut

  Wybory, to już łaskawcy grają kwotami, które dadzą, jak wygrają.

  9

Wybory Samorządowe 2024. Jarosław Szlachetka rozpoczął kampanię. Po drugą kadencję burmistrza idzie bez logo PiS

 • 17 lut

  Kpij dalej, oby ci język kołkiem nie stanął.

  10 28
 • 17 lut

  hahah a to dopiero ciekawa maskarada, ale ludzie dobrze pamiętają wasze ruchy z przeszłości, wiedzą ze to PO-PSL w przebraniu klauna TVNu i ze wasz czas dobiega końca

  8 32
 • 17 lut

  A dlaczego KWW, a nie PSL, TrzeciaNoga, PO?

  12 19

Wiśniowa. To drzewo ma ok. 250 lat i jest pomnikiem przyrody. Czy zagraża bezpieczeństwu i należy je wyciąć? Wójt ogłasza konsultacje

 • 15 lut

  Muszą dużo wziąć, jedyna okazja przy takiej władzy.

  5 1
 • 15 lut

  O to mi chodzi, że dla ciebie jest ważne zdanie arborysty, a nie mechanika konstrukcji, a takie masywne kruche drzewo jest konstrukcją i to mocno niestabilną, kruchą stojącą na małej podstawie. Przy przyporze wiatru może w ułamku sekundy swoją masą zmieść samochód z ludźmi , albo cały dom. Musi być spory naddatek wytrzymałości, aby coś takiego pewnie stało, a tam nie ma tej wytrzymałości, bo drewno utraciło swoją wytrzymałość, jak ktoś tego nie rozumie, tylko kombinuje jak przy tej okazji przypodobać się zielonych, to jawnie ignoruje bezpieczeństwo ludzi.

  8 2
 • 14 lut

  Najpierw poczytaj, co to jest statyka budowli, a potem pociskaj głodne farmazony na forum.

  8 2
 • 14 lut

  Tam gdzie decydują politycy, zawsze mi się zaświeca czerwona lampka, bo w zdecydowanej większości , jakiś absurd szykują, a przy okazji marnotrawstwo pieniędzy obywateli.

  6 3
 • 14 lut

  Konsultacje, a nad czym, nad życiem? a może referendum? To większość ma decydować, czy ktoś zginie czy nie? Oni tak umieją, ten cały Hołownia to nad aborcją chce referendum robić, bo większość ma zdecydować, czy ktoś ma prawo żyć? Durna kiełabasa wyborcza i ustawianie się d...ą do wiatru, aby ludzi przeciwko sobie nastawić, bo wiadomo, że jedni będą za , a drudzy przeciw. Nic nie trwa wiecznie, żaden budynek, ani żadne drzewo, a życie ludzkie jest bezcenne, to władza tego nie wie?. To i tak cud, że jeszcze nikogo nie zabiło, bo już parę razy walnęło konarami na drogę. Z opisu inspektora wynika, że to jedno próchno, mały wiatr go może powalić, a oni będą konsultacje miesiącami robić? Zidiocenie, aż strach..

  13 14

Małgorzata Miszczak nie jest już zastępcą dyrektora MOKiS. „Pytacie, potwierdzam zostałam odwołana ze stanowiska”

 • 12 lut

  Najgorsze są te farbowane lisy, które chcą oszukać, zmanipulować wynik. Idzie taki do wyborów ni to lewica, ni to prawica, oświadcza, że wszystkich kocha, a potem wspiera tego, czy tamtego. Przykładem jest ta cała 3 noga, gdzie nikt z ich wyborców się nie spodziewał, że poprą na premiera tego

  15 6
 • 10 lut

  Startował z PO do sejmiku, wielbił Komora i Komorowską gościł w Myślenicach, czerwone dywany jej i platfusom rozkładał, to się nadaje. A ten festiwal to też za drogo i za często, niewielu już to bawi.

  31 14

Daniel Obajtek odwołany. Były wójt Pcimia funkcję prezesa Orlenu sprawował od 2018 roku

 • 8 lut

  W tym kraju takich z milionami się nie czepiają, ograniczenie mają, aby tylko z przyczajki na suszarkę łapać biednego, jak na szychtę jedzie, a jak już bez maski to recydywa. Czasem do marketu na bombach przyjadą pojmać kobitę z dzieckiem, jak cukierka zje na sklepie.

  6
 • 3 lut

  To jest nasze dno myślowe. Klucimy się o pierdół.. y, kiełbaski i inne drobnostki, a głosujemy , naprzemian na bliźniacze rządy to Donka, to jego doradcy, które naprzemian niszczą ten kraj.

  19 14
 • 2 lut

  Jedynie, jak chce pociągnąć tę formacje na dno, to może.

  23 9

Oficjalnie rusza kampania do Wyborów Samorządowych 2024

 • 1 lut

  Lewackie tiktoki już taki marazm w głowie ludziom zrobiły, że każdego wyniku się można spodziewać.

  4 3
 • 31 sty

  Dobre porównanie - biznes. Tylko na biznes dają dotację z ue, a na wybory chyba jeszcze nie. i trzeba mieć układ

  10 1
 • 31 sty

  A opłacisz kampanię temu młodemu świeżemu? To są wielkie koszty. rząd mógł zmienić ordynację, aby to naprawić, ale widać jest mu to na rękę.

  14

Myślenice. Były prezes Myślenickiej Agencji Rozwoju Gospodarczego z drugim wyrokiem

 • 27 sty

  Nie za bardzo , bo Tusk wyraźnie w sejmie powiedział, że co innego jest "kraść zgodnie z procedurami" , a co innego "bez procedur"

  10 8

W niedzielę finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co będzie się działo w Myślenicach?

 • 23 sty

  Sprzęt do szpitali, to powinien kupować rząd i NFZ, bo dość zdziera podatków i składek od ludzi, a nie dzieci uczyć zbieractwa, żebractwa pod przykrywką fundacji i stowarzyszeń z chwytliwymi nazwami i hasełkami, a wiadomo, że finanse fundacji w Polsce to temat tabu, zupełnie bez kontroli.. Ale wiadomo, jak białe kołnierzyki muszą zarabiać ponad milion, to brakuje w budżecie i trzeba nieświadome dzieci wysłać w teren.

  15 17

Maciej Ostrowski zapowiada udział w wyborach samorządowych. "Mam nadzieję, że mieszkańcy zdecydują o zmianie władzy w naszym mieście"

 • 22 sty

  Odbuduje, bo jaki to problem zlecić, ale niestety za twoje, moje, nasze, nie za swoje, choć tak powinno być, ale nie w tym chorym kraju.

  15 3

Myślenice. Gmina wchodzi w 2024 rok bez budżetu. Do jego uchwalenia radnym PiS zabrakło jednego głosu

 • 21 sty

  Jak można gadać, że ktoś nam daje miliardy euro za darmo, masakra , głupota czy cynizm. Toż to dług, za który nieźle bekną miony Polakow

  3 5
 • 20 sty

  Takim samym cudem, jak Tusek wyda aż 185 mld ponad dochody, poprostu zaciągając kolejny kredyt na ciebie i to też nie jest karalne.

  4 12
 • 19 sty

  Perfidnie wykorzystali chorobę radnej, która była za budżetem i się zemścili.... zawiesili gminę w próżni i zagrali na frustracji wśród mieszkańców.

  8 24

Krzyszkowice. Sprawa „starej szkoły” ponownie trafi na wokandę, ale już dzisiaj jest paliwem do politycznej debaty

 • 21 sty

  Nakaz jest nakazem. Jak prywatnie coś bez pozwolenia wybudujesz , albo zburzysz, to sobie zawnioskujesz do nadzoru budowlanego i ci podarują? Chyba, że są waż ni ważniejsi. Podobno jedni i drudzy mają swoich sędziów, są pisowscy i sędziowie PO, a ciekawe, gdzie sa po prostu sędziowie sprawiedliwi w tym kraju?

Maciej Ostrowski został pełnomocnikiem wojewody małopolskiego. Jego zadaniem będzie współpraca z samorządowcami

 • 10 sty

  To będzie najważniejsza rzecz we współpracy z samorządami.

  6 2